Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Відеозв'язок

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 9:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Навіщо тобі Telegram?

Навіть деякі соціальні мережі, наприклад Facebook, окрім офіційного додатку для швидкого доступу до сторінки, окремо розробили свій власний Facebook Messenger, аби тільки залишатися в тренді відповідно до актуальних вимог сучасного спілкування та обміну інформації.

telegram

Так навіщо ж тобі Telegram?

Перш за все, це багатофункціональний месенджер, у використанні якого не відчувається ніяких бар’єрів. Через нього можна передати все і всім!  Неважливо, чи у твоїх друзів гаджети працюють на системі Android або іOS, навіть якщо це домашній ПК або Windows Phone, Telegram без зайвих проблем інсталюється на всі популярні операційні системи. А для активації облікового запису потрібно лише ввести свій мобільний номер.

 Також немає ніякої прив’язки до регіональних інтересів. Додаток за замовчуванням працює на англійській мові (і це плюс для юзерів, адже такі є на всіх континентах), а за потреби, Telegram адаптується під будь-яку мову свого користувача.

Актуально: Як встановити українську мову в Telegram?

telegram

Чому ж він багатофункціональний?

Хоча б раз у житті кожен опинявся в ситуації, коли потрібно було надіслати, наприклад, інсталяційний .apk файл Pokemоn GO своєму товаришеві, або зробити розсилку всім своїм 200 колегам про те, як вам вдалося за короткий час відпустки побувати у всіх визначних містах іноземної країни. І тут ти стикався із перепонами! Десь обмежена кількість учасників групи, в іншому випадку месенджер не дозволяє прикріплювати певний формат файлів або стоїть обмеження за розміром файлу  і доводилось вдаватися до всіляких хитрощів. Користувачі Telegram цим не переймаються, адже всі ці обмеження знято!

Групи можуть досягати 200 учасників і прикріплювати до повідомлення можна абсолютно все: від координат місця розташування і файлів інсталяції до контакту в телефонній книзі. Спілкуватися можна в режимі «невидимки», можна відправляти голосові повідомлення, для особливо активних користувачів реалізована можливість створення свого каналу.

В сьогоднішній версії програми розробники пішли ще далі. Кожному користувачу відкрито безлімітне хмарне середовище, в якому можна зберігати потрібні вам файли протягом необмеженого періоду і в необхідний момент поділитися ними з друзями.

telegram

Якщо досі мало, продовжуємо

У Telegram є те, чого немає в інших месенджерах. Це власні боти і їх тут сотні!

Бажаєш знати прогноз погоди? Навіщо чекати, доки інформацію оновлять на сайті або ти будеш шукати її в безкрайому списку новин. Налаштуй свого власного бота відповідно до твоїх потреб і потрібна інформація завжди буде під рукою у зручний для тебе час.

Це щось абсолютно нове, свіже та персональне.

А таких ботів у програмі дуже багато, і кожен найде щось відповідно своїх інтересів. Наприклад, є бот, який шукає банкомати, або бот «чарівний шар», який допоможе в сумнівній ситуації прийняти рішення. Їх на стільки багато, що є навіть бот, який орієнтується в лікарських засобах і до кожного препарату знає інструкцію застосування. А ще є бот, який допоможе підібрати вино по самим незвичним параметрам. І це не кажучи про десятки варіантів ботів: календар, перекладач, сонник, гороскоп, актуальний курс валют і таке інше. Кожен з них індивідуально налаштовується лише під твої потреби і це дійсно зручно!

Також зручності у використанні забезпечуються чистим від реклами інтерфейсом. Telegram, за словами розробників, ніколи не мав і не буде мати реклами, а його розповсюдження відбувається тільки за позитивними відгуками від користувачів.

До речі, на сьогоднішній день саме цей месенджер вважається одним із найбільш захищених. Поки що нікому не вдавалося розшифрувати трафік Telegram, а це дає можливість використовувати його і для корпоративних ділових діалогів та загальних комунікацій всередині корпорації.

Отже, навіщо постійно перемикатися між двома трьома аналогічними месенджерами, якщо можна отримати все й одразу в  Telegram, а це, до речі, економія вільної пам’яті твого гаджету. Ще це можливість зберегти твої кошти за інтернет-трафік та залишатися постійно он-лайн. Тому обирай і користуйся кращим!

Цікаво: ТОП 40 ботів в Telegram