Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Відеозв'язок

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 9:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Налаштування роутера: як прописати MAC-адресу

У яких випадках потрібно змінювати MAC-адресу?

Коли потрібно змінювати MAC-адресу?

Провайдери часто прив'язують послугу доступу до конкретного роутера, використовуючи MAC-адресу мережевої карти твого комп'ютера. Які проблеми можуть через це виникнути?

Вирішив ти поміняти роутер. Купив новий пристрій, приніс додому, підключив, ввів логін і пароль - а доступу до інтернету немає. Все тому, що фізична адреса нового роутера вже інша. Можна, звичайно, зателефонувати в службу підтримки і попросити їх прописати у себе нову адресу. Але ж це можна зробити і самостійно.

Актуально: Як підключити роутер?

Як дізнатися MAC-адресу?

З цим проблем не  має виникнути ні в кого.

Якщо ти користуєшся Windows 7 або Windows Vista, натисни «Пуск», вибери «Панель керування», в меню вибери «Центр керування мережами і загальним доступом» або «Управління мережевими підключеннями», а потім «Зміна параметрів адаптера». У Windows 8 потрібно направити курсор в верхній або нижній кут і викликати «Параметри», а там вже вибрати «Панель керування».

як змінити MAC-адресу

Ти побачиш ярлик «Підключення по локальній мережі», розверни його меню правою кнопкою миші і вибери пункт «Стан». Далі вибираєш «Відомості» і бачиш список параметрів, серед яких є рядок «Фізична адреса» - це і є те, що ти шукаєш.

Ще один спосіб - використання командного рядка. У Windows 7 або Windows Vista ти знайдеш її в меню «Пуск»: тисни «Пуск», потім вибери «Усі програми»> «Стандартні». Можна і по-іншому: набери в рядку пошуку меню «Пуск» cmd.exe. Дружите із швидкими клавішами натисніть Win + R. У вікні, яке відкрилось введи cmd.

У відкритому командному рядку введи команду ipconfig / all. На екрані з'явиться список, в якому потрібно знайти розділ «Підключення по локальній мережі» - «Ethernet адаптер», а в ньому - рядок «Фізична адреса».

Інша команда, яка тобі допоможе - getmac. Якщо ввести її в командному рядку, на екрані з'явиться список всіх MAC-адрес мережевих пристроїв, підключених до твого комп'ютера.

Як змінити MAC-адресу?

Отже, давайте змінювати фізичну адресу. Для цього потрібно відкрити будь-який браузер і в адресному рядку ввести адресу 192.168.1.1. Якщо браузер задумався, а потім повідомив, що сторінка недоступна, спробуй 192.168.0.1 або 192.168.10.1 - різні роутери можуть бути налаштовані по-різному.

Якщо все в порядку, браузер запропонує тобі ввести логін і пароль: якщо ти їх забув, то, швидше за все, потрібні тобі дані записані на наклейці, приклеєної до роутера знизу. В крайньому випадку, логін і пароль можна пошукати в документах, які тобі дали при оформленні договору з провайдером.

налаштування роутера

Заходиш в налаштування роутера і шукаєш вкладку WAN. Знову ж, меню налаштувань у різних роутерів може бути організовано по-різному. Наприклад, у багатьох моделей роутерів D-Link ця вкладка знаходиться в меню «Мережа», у деяких моделей Asus потрібно увійти в меню «Інтернет» і знайти там пункт «Ethernet».

У будь-якому випадку, там обов'язково буде рядок «Фізична адреса» або, якщо ти користуєшся пристроєм з англійським інтерфейсом то, MAC Address. У це поле і потрібно вводити MAC-адресу.

Поруч з полем може бути кнопка «Клонувати MAC» або Clone MAC Address. Можна просто натиснути її, і поле заповниться автоматично, в нього буде вставлено адресу твоєї мережевої карти, який ми вже навчилися шукати на самому початку.

Тут виникає питання: навіщо тоді взагалі дізнаватися MAC-адресу, якщо можна скористатися кнопкою «Клонувати»? По-перше, про всяк випадок. По-друге, якщо у тебе до роутера підключено кілька пристроїв, може скопіювати не ту адресу, яка тобі потрібена.

Варто прочитати: Як підсилити сигнал Wi-Fi?

Отже, MAC-адресу можна ввести в поле, можна заздалегідь скопіювати його і вставити (Copy-Paste - одне з найбільших винаходів людства!).

Незалежно від того, яким способом ти скористався, справа зроблена. Тисни «Застосувати». Тепер у тебе не буде ніяких проблем з доступом в Інтернет.