Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Відеозв'язок

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 9:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Як правильно обрати карту пам’яті для свого смартфону?

Оскільки з об’ємом ми дещо визначились, з нього і почнемо.

MicroSD, microSDHC, microSDXC: в чому ж різниця?

Переважна більшість вважає, що чим більше – тим краще. Тому впевнено йдемо в магазин, обираємо карту з найбільшим об’ємом, вставляємо у свій улюблений смартфон… і несподівано виявляється, що вона не працює! В чому ж справа?

Річ у тім, що існує три покоління карт пам’яті. В них використовуються різні файлові системи, вони розрізняються по об’єму пам’яті. Це:

  • microSD – пам’ять до 4 Гб;
  • microSDHC – пам’ять до 32 Гб;
  • microSDXC – пам’ять до 2 Тб.

В смартфонах бюджетного та середнього цінового сегмента використовуються роз’єми, що підтримують карти перших двох типів. В мобільних пристроях прогресивнішого класу, як правило, використовується роз’єм, здатний працювати з картами microSDXC.

АктуальноТОП 5 ФУНКЦІОНАЛЬНИХ СМАРТФОНІВ

Якщо говорити про різницю між  SDHC та microSDXC, при виборі карти звертаємо увагу на вказані вище чотири великі літери. Різниця між ними лише в підтримці різного об’єму пам’яті. SDHC (Secure Digital High Capacity) дозволяє зберігати до 32 Гб пам’яті, а SDXC (Secure Digital Extended Capacity) легко працює з 64 Гб i більше. Річ у тім, що не всі мобільні пристрої підтримують карти формату SDXC i такий великий об’єм пам’яті. Цю інформацію варто уточнити перш, ніж придбавати карту на 64 чи 128 ГБ. Ніхто ж не хоче придбати непотрібну річ через те, що смартфон її не сприймає так, як ми очікували.

карти пам'яті для смартфона, як вибрати?

В момент вибору карти пам’яті зовсім не обов’язково виходити з принципу, «чим більше – тим краще». Багато залежить від індивідуальних характеристик пристрою. Впевнений, що тобі потрібна карта пам’яті 64 ГБ? Якщо ж немає необхідності використовувати активну фото- і відео- зйомку, та встановлювати безліч додатків, можливо, ти i за все життя не заповниш такий об’єм пам’яті. Тому найпопулярнішими вважаються карти пам’яті 8, 16, 32 Гб. Вибір об’ємного формату - це в першу чергу для тих, хто багато фотографує та знімає. А також цікавий для слухачів музику формату lossless, вона займає не мало місця.

Швидкість: чому вона важлива?

По суті, це головний показник в сучасних флешках. Нерідко його ігнорують, звертаючи увагу тільки на обсяг носія. Попри  маленький розмір microSD, на самій карті можна знайти багато цінної інформації: тип (microSD, microSDHC або microSDXC), обсяг і швидкісний клас. Навчимося читати ці позначення.

У звичайних карт цей параметр виглядає, як число, вписане в букву С. Воно показує мінімальну швидкість запису даних. Слід звернути увагу, що саме записи, адже є ще такий параметр, як швидкість читання. Він вказаний на самій карті та в детальних параметрах. Зазвичай, зчитування даних відбувається швидше, ніж запис.

На звичайних картах швидкість позначається цифрою, яка вписана в латинську літеру C: 2, 4, 6 і 10 (це стандартні класи швидкості). Фактично вони показують, скільки мегабайт можна записати на карту пам'яті за одну секунду. У випадку з Class 10 швидкість може бути і вище, ніж 10 МБ / с. Важливо відзначити, що сьогодні більшість класів з буквою C вже застаріли, і навіть Class 10 часом не дозволяє працювати комфортно, якщо реальна швидкість менше як 30-40 МБ/с.

Зазвичай, виробник додатково вказує прямо на карті пам'яті точну швидкість запису в мегабайтах в секунду - саме на неї і варто орієнтуватися.

адаптер карти пам'яті, карта пам'яті

На карті обов’язково вказується її швидкісний клас: у звичайних картах цей параметр виглядає як число, вписане в букву С

При розширенні 2 МБ/с можна записувати музику стандартного розширення, при 4 або 6 МБ/с – знімати відео у форматі  HD та навіть Full HD 720p, 10 Мб/c достатньо для зйомки відео у форматі Full HD 1080 р.

 

карта пам'яті формат UHS

Якщо карта підтримує формат UHS, то швидкісний клас вписується в букву U

Швидкісний клас microSDXC може мати в комплекті адаптер з роз’ємом SD. Якщо ти використовуєш пристрої з відповідними роз’ємами і є картрідер відповідного формату, такий адаптер знадобиться. Ти вставляєш в нього карту microSD, після чого її можна буде використовувати, наприклад, для ноутбука або фотоапарату з роз’ємом SD.

Що вам потрібно знати при купівлі SD-карт

В комплекті з картою microSD може йти адаптер з роз’ємом для SD

Також існують microSD з підвищеною швидкістю запису. Цей стандарт називається UHS (Ultra High Speed). Він позначається цифрою швидкісного класу, вписаною всередину латинської літери U.

У випадку з цим типом мається на увазі мінімальна швидкість запису:

  • UHS Speed ​​Class 1 – 10-104 МБ / с,
  • UHS Speed ​​Class 3 – 30-312 МБ / с.

Але тут дуже важливо не заплутатися. Одночасно з UHS існує схоже позначення типів карт: UHS-I і UHS-II.

Зовні UHS-II дуже просто відрізнити: на зворотному боці два ряди контактів. Це новий формат, що забезпечує ще більшу швидкість передачі даних. Відзначимо також, що поки жоден зі смартфонів не підтримує UHS-II.

На карті може бути встановлено програмне забезпечення для відновлення пошкоджених файлів та захист від вірусів. Якщо ти турбуєшся про цілісність збереження даних та є фанатом антивірусної безпеки, зверни увагу на карти з такими можливостями.

ЦікавоЯК НЕ ДОПУСТИТИ ВСТАНОВЛЕННЯ НЕБАЖАНИХ ПРОГРАМ НА WINDOWS?
Сподіваємось, наші поради були корисними для тебе, та бажаємо успішно обрати потрібну карту пам’яті для улюбленого смартфона!