Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Відеозв'язок

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 9:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Скільки залишилося працювати батареї вашого iPhone?

Звичні нам літій-іонні батареї не мають ефекту пам'яті і їх не потрібно постійно розряджати в нуль і заряджати до 100%. Подібним недоліком володіли нікель-кадмієві АКБ. Єдина проблема, викликає часткова зарядка літій-іонних АКБ - смартфон може почати некоректно оцінювати час, що залишився для роботи. У теорії, це вирішується розрядкою смартфона в 0%, і далі повноцінною зарядкою до 100% у вимкненому стані.

А ось найгіршим для батареї iPhone є повна розрядка і знаходження смартфона в такому стані тривалий час. Apple визначає «життя» батареї в циклах її повної розрядки. Як правило, літій-іонні АКБ без втрати ємності витримують 500-1000 циклів. За заявою Apple, навіть після 1000 циклів заряду, АКБ в їх пристроях не втрачає більше ніж  20% ємності. На практиці це означає, що навіть кожен день  повністю розряджаючи акумулятор, його стан буде оцінюватися, як хороший, протягом трьох років.

Цікаво: ЦЬОГО ПРО ДИСПЛЕЇ IPHONE ВИ НЕ ЗНАЛИ

Додаток Battery Life показує докладні характеристики батареї вашого iPhone або iPad. Зверніть особливу  увагу на параметр робочої температури АКБ - якщо він сильно гріється - це свідчить про погіршення роботи батареї.

iPhone,  iOS  програма Battery Life

Як заряджається батарея iPhone?

Процес зарядки iPhone має дві фази:

1. 0-80% - батарея швидко заражається (час зарядки залежить від використання пристрою, налаштувань тощо).

2. 80-100% - компенсаційне живлення, відбувається «послаблення» електричного струму, що дозволяє продовжити життя батареї iPhone.

Apple  переконливо радить не допускати 100% зарядження батареї. Старайтесь тримати  його в діапазоні 20-80%. Так  не буде «перенавантажуватися» акумулятор.

Ерік Лімер, він же незалежний дослідник, не рекомендує постійно заряджати пристрій  на 100%, стверджуючи, що тоді її можна викинути після 500 циклів. А ті пристрої, батареї, яких не заряджали більше як 70%, можна використовувати до1200 циклів.

Проте, як і кожне правило, тут є виняток. Один раз на місяць рекомендується розряджати батарею до 0%, і заряджати на всі 100%.

 літій-іонні батареї  iPhone

iPhone не любить «нічних» підзарядок! Це пояснюється тим, що в літієвому акумуляторі електрони повинні рухатися, а при багатогодинному підключенні до розетки цього не відбувається.

Тут можна обрати НАЙКРАЩІ АКСЕСУАРИ ДЛЯ IPHONE

Також дуже важливо не перегрівати та не зберігати пристрій при морозі 5 градусів і нижче – тоді ваш акумулятор працюватиме  дуже довго!

Сподіваємось, наші поради були корисними та допоможуть продовжити життя батареї вашого улюбленого iPhone :)