Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Відеозв'язок

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 9:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Як безкоштовно зберігати необмежену кількість фотографій з iPhone?

Тепер кожен власник iPhone і iPad стикається з проблемою зберігання всіх відзнятих раніше фотографій. Ви можете вивантажувати їх на ваш Mac або жорсткий диск, але краще зберігати їх в хмарі, де вони ніколи не загубляться і ви зможете ділитися ними з друзями і сім'єю.

Де зберігати величезні обсяги фотографій?

Пропонується три найпопулярніших варіанти:

  1. iCloud
  2. Flickr
  3. Google Photos

1. Синхронізація iOS фотографій з iCloud

Якщо ви включили підтримку синхронізації фотографій в iCloud, то всі зроблені знімки будуть відправлятися в хмарне сховище від Apple. При цьому існує опція, що дозволяє заощадити місце на iOS пристрої та буде зберігати на iPhone фотографії в низькій якості лише для їх перегляду. 

Це дуже хитрий і зручний трюк, ви можете продовжувати фотографувати скільки завгодно, оригінали зберігаються в хмарі, а ваш iPhone залишиться вільний для нових знімків. Але тут виникає проблема: безкоштовний обсяг iCloud обмежений 5 Гб. Якщо всі ваші фотографії і відео не вміщаються, ви можете збільшити хмарне сховище купивши підписку.

iCloud вартість 10 GB, 20 GB, 50 GB

Вартість додаткового простору в iCloud Drive

При цьому вилучені фотографії з iCloud видалять ці фото з усіх ваших iOS пристроїв.

Плюси: синхронізація з iCloud вбудована в саму операційну систему мобільних пристроїв Apple. Вона зберігає оригінали та економить місце на iOS.

Мінуси: при активному використанні камери 5 Гб абсолютно не вистачає, потрібно оформляти підписку на великі обсяги.

2. Синхронізація iOS фотографій з Flickr

Flickr випустив оновлений додаток для iOS, який дозволяє синхронізувати всі ваші відео та фото в автоматичному режимі. Вам надано 1000 Гб вільного простору, що в 200 разів більше безкоштовного обсягу iCloud. Завантажені на Flickr фото будуть за замовчуванням позначені як приватні та доступні тільки вам, приховані від сторонніх очей. Дистанційні фотографії з Flickr не торкнуться вилучених фото з iPhone.

Плюси: 1000 Гб в рази більше безкоштовного обсягу iCloud. Всі фотографії та відео зберігаються в оригінальній якості.

Корисно знати: СКІЛЬКИ ЗАЛИШИЛОСЯ ПРАЦЮВАТИ БАТАРЕЇ ВАШОГО IPHONE?

Мінуси: цей обсяг з часом може також закінчитися. Для синхронізації потрібно  встановити  спеціальний додаток, який періодично потрібно запускати або тримати в пам'яті. Вивантажені фотографії на Flickr не видаляються з iOS пристрою, через що потрібна періодична ручна чистка вже завантажених фотографій з бібліотеки iPhone.

Синхронізація iOS фотографій з Flickr

3. Синхронізація iOS фотографій з Google Photos

Компанія Google представила ще одну можливість, яка виглядає вельми і вельми апетитно. Вони пропонують вам безлімітний обсяг хмарного простору для всіх ваших фотографій і відео безкоштовно.

Встановивши iOS додаток Google Photos, ви зможете вивантажити всі знімки і відео в сервіс Google Photos і зберігати безлімітну кількість фото необмежений час. Це безсумнівно великий плюс.

Цікаво: ЦЬОГО ПРО ДИСПЛЕЇ IPHONE ВИ НЕ ЗНАЛИ

За заявами Google, максимальний розмір збережених фотографій становить 16 Mp і 1080p для відео. Це означає, що якщо ваші знімки були зроблені за допомогою фотоапарата в дозволі більш ніж 16 Mp вони будуть зменшені до зазначеного розміру.

На щастя, більшість сучасних фотоапаратів знаходяться приблизно біля цього значення. Однак не дивлячись на те, що фотографії iPhone менше зазначеного ліміту, вони все одно будуть трохи стиснуті, для зменшення їх розміру. Візуально, різницю між оригіналом і стислою версією – відрізнити дуже складно.

Чи можна зберігати оригінали в Google Photos? Так, така опція також доступна, але вимагає підписки. Безкоштовно вам дається 15 Гб хмарного простору.

Як синхронізувати фотографії з iOS в Google Photos?

Для синхронізації з Google Photos, вам потрібно встановити додаток на iOS і мати акаунт в Gmail. Після авторизації додаток запропонує включити автоматичне вивантаження фото і відео в свій сервіс, а також попросить вас вказати який тип зберігання ви обираєте – безкоштовний безлімітний зі зменшенням знімків до зазначеного розміру, або зберігання в платному сховищі.

Далі, вся ваша бібліотека буде підготовлена ​​(що може зайняти деякий час). Вивантажені в Google Photos фотографії можна видалити з iPhone, також як і з Flickr - вручну. Крім цього, ви можете звільнити місце на iPhone, якщо зайдете в Google Photos, виділите фотографії, натиснете на меню справа вгорі і обирете «видалити копії з цього пристрою», всі фото, які було вивантажено в Google Photos там і залишиться, а їх копії будуть видалені з пам'яті iPhone.

При цьому, якщо ви видаляєте фотографії з Google Photos, вони будуть також видалені з вашого iOS пристрою.

Синхронізація iOS фотографій з Google Photos

Всі завантажені фотографії в Google Photos будуть розпізнані розумною системою візуального пошуку. Наприклад, ви можете натиснути на пошук і ввести слова об'єктів, предметів, місць розташування. У більшості випадків Google Photos знаходить потрібні речі. Це дуже зручний трюк, так, наприклад, ви можете знайти фотографії дивана або вашої собаки з рідного міста, зроблені ще тоді, коли фотоапарати не вміли запам'ятовувати розташування створеного знімка.

Читай ЧОМУ НЕ ПОТРІБНО ЗАКРИВАТИ ДОДАТКИ В IOS?

Крім цього, Google Photos вміє визначати місця на знімках, навіть без геотегів. Наприклад, визначивши, що на знімку Драмтеарт ім. О. Кобилянської, Google позначить цей знімок як зроблений в Чернівцях. І надалі ввівши в пошук «Чернівці» - побачите знімки цього міста, навіть якщо фотографія не мала інформації про місце розташування.

Google Photos

Окрім додатка для iOS, Google Photos має веб-версію сервісу. Ви можете заходити на неї для доступу до своїх знімків, вона також буде використана, якщо ви надаєте доступ людині, яка немає Google Photos.

Як висновок, Google представив відмінний сервіс, який дозволить вам назавжди забути про проблему вільного місця, забитого численними знімками і тим більше відео. Додаток Google Photos має інтуїтивний, легкий інтерфейс, можливість видалення локальних копій. Цей сервіс без сумніву буде зручний для тих, хто кожен день зберігає знакові моменти свого життя за допомогою iPhone або iPad.

Придбати iPhone з офіційною гарантією в кредит можна тут. 

Сподіваємося, інформація була корисною, і допоможе без обмежень насолоджуватись пам'ятними моментами життя на ваших фото :)