Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Відеозв'язок

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 9:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Окуляри віртуальної реальності

Як працюють окуляри віртуальної реальності для смартфона?

Сьогодні на ринку можна знайти великий вибір шоломів і окуляр віртуальної реальності для смартфонів. Виробники зробили крок далеко вперед і перетворили незручну коробку з лінзами в пристрій, який легко і надійно кріпиться на голові, дозволяє підлаштувати зображення, встановити телефон і за кілька хвилин запустити відео або гру.

3d окуляри

У чому полягає принцип роботи таких окулярів?

Як вже говорилося вище, пристрій оснащено асферичними лінзами, які можна налаштовувати, наближаючи або віддаляючи їх від ока. Зображення, яке бачить користувач, подається зі смартфона, і якість картинки буде залежати від розширення екрану і передачі кольору. У просунутих моделях можна завантажити та дивитися фільми, відеоролики, ділитися фотографіями і проходити ігри в різному жанрі. Щоб отримане 3D зображення не було статичним, необхідно використовувати гіроскоп, яким обладнані сучасні телефони. Цей пристрій відстежує положення голови і дозволяє в повній мірі озирнутися і подорожувати всередині віртуального світу.

Перевірити це нескладно: встановіть смартфон на платформу, запустіть відео, спробуйте посувати головою в різні боки. Якщо картинка «слідує за вами» і не зависає – дана модель мобільного підходить віртуальним окулярам і налаштована правильно. Підключити телефон до окулярів можна за допомогою стандартного мікро- або міні-USB, а прослуховування звуку - через динамік телефону або навушники (для них в більшості моделей передбачено гніздо). 

Як працюють окуляри віртуальної реальності для комп'ютера?

Основні принципи роботи віртуального шолома (окуляр) для ПК схожі з моделями для смартфонів. Різниця полягає в способі передачі зображення на екран окулярів. Для цього знадобитися підключити їх до комп'ютера за допомогою кабелю. Картинка передається по HDMI, а підключення гіроскопа через USB кабель. Звук може подаватися як з колонок, так і через навушники. Для користування окулярами потрібно встановити необхідні додатки і програми, які бувають безкоштовними або продаються в інтернет-магазинах від виробника.

Окуляри віртуальної реальності для ПК

Які можливості пропонують окуляри віртуальної реальності для ПК, і чим вони відрізняються від моделей для смартфонів?

Маючи потужний комп'ютер, ви зможете: грати в більшість просунутих ігор з повним зануренням. Переглядати фільми і ролики (але тільки перебуваючи біля комп'ютера). Окулярами для смартфона можна користуватися у будь-якому місці. Дивитися 3D фото і ділитися ним з друзями. Здійснювати віртуальні подорожі і навчатися.

Відмінності між пристроями складаються також в їх вартості. Останні версії віртуальних окулярів для смартфонів, залишаються доступнішими, ніж комп'ютерні.

XIAOMI MI VR HEADSET 

XIAOMI MI VR HEADSET

Модель цікава тим, що працює з будь-яким смартфоном діагоналлю від 4.7" до 5.7", Xiaomi Mi 5, Xiaomi Mi 5S, Xiaomi Mi 5S Plus, Xiaomi Mi Note 2. 

Пристрій підтримує регулювання фокусу, 9-ти осьовий контролер руху , кут огляду: 103º, вбудований незалежний датчик руху голови, трекпад з 3-ма фізичними кнопками.

SAMSUNG GEAR VR2 ДЛЯ GALAXY

Завдяки величезному екрану окуляри Gear VR 2 дозволяють відчути світ за межами звичайного зору. Це крок у віртуальну реальність. Ексклюзивні фільми та ігри, які завжди будуть  вас  радувати.

Пристрій має оптичні лінзи: кут огляду без повороту голови 102º. Датчик: Акселерометр, гіроскоп, наближення. Затримка реакції зображення на поворот голови: <20 мс. Регулювання фокуса: для користувачів з короткозорістю/далекозорістю.

SAMSUNG GEAR VR2 ДЛЯ GALAXY S6 BLACK​

HTC VALVE VIVE - шолом віртуальної реальності, який розробляється в спільному виробництві HTC і корпорації Valve.

Джойстики спрощують керування та переносять ваші рухи у віртуальний світ: переміщення в просторі, повороти, нахили, враховують прискорення.

З HTC Vive VR можна використовувати датчики Lighthouse для знаходження користувача в просторі. Пристрої розташовуються на стіні та здатні з великою точністю визначати положення людини та її дії.