Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Відеозв'язок

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 9:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

В чому переваги Smart TV?

Що вміють Smart TV?

Телевізор зі Smart TV здатний підключатися до інтернету. Спосіб підключення залежить від конкретної моделі. Одні пристрої роблять це за допомогою порту Ethernet, інші через Wi-Fi, свої плюси є у кожного з цих варіантів.

смарт телевізор

Дротове підключення по Ethernet забезпечує стабільний зв'язок на високій швидкості. Цей варіант краще підходить для фільмів онлайн у високій роздільній здатності або вимогливих інтернет-ігор.

Wi-Fi дозволяє обійтися без проводів. При цьому бездротовий зв'язок постійно вдосконалюється, забезпечує швидкість і стабільність, як при кабельному підключенню.

Smart TV відкриває доступ до різноманітного медіаконтенту. Художні і мультиплікаційні фільми, музика, різні шоу, серіали – все, що душі завгодно. І звичайно ж, освітні та новинні програми, спортивні змагання. Їх можна дивитися в онлайн-кінотеатрах, на спеціальних веб-ресурсах, або на популярних сайтах на кшталт YouTube.

скайп на смарт ТВ

Розумне телебачення пропонує користувачеві безліч додатків, які виконують ту ж функцію, що на комп'ютерах або мобільних пристроях.

Це можуть бути:

  • соціальні мережі;
  • ігри на будь-який смак;
  • інформаційні додатки (ти можеш дізнатися останні новини, прогноз погоди, результат, з яким виграла твоя улюблена футбольна команда, курс валют).

Компанія Samsung розробила власну операційну систему Smart Hub.

Окремо варто відзначити відеозв'язок. Тут можуть знадобитися веб-камера та мікрофон, в деяких моделях вони вже вбудовані. Динаміки та екран є у будь-якого телевізора, тому можна спілкуватися по Skype.

Різні платформи Smart TV забезпечують користувачам додаткові можливості. Наприклад, можна відтворювати контент зі смартфона на екран телевізора. А пристрої від Samsung (якщо на смартфоні встановлено спеціальний додаток) картинку з екрану телевізора виводити на дисплей мобільного пристрою.

Телевізо у вітальні

Спочатку чи не кожен виробник розумних телевізорів розробив власну операційну систему. Сьогодні можна придбати модель з webOS, розробленої компанією LG, пристрій, що підтримує Panasonic Smart Viera, телевізор з платформою Philips Smart TV або Samsung Smart Hub.

Спеціально для розумних телевізорів була розроблена своя версія ОС Android, що отримала назву Android TV. Цю платформу використовують Sony, Philips і Sharp. Про перехід на неї заявили й інші компанії.

Android TV

Компанія Google, розробляючи Android TV, переслідувала ту ж мету, що і при створенні операційки для смартфонів: запропонувати всім користувачам більш-менш однаковий досвід, який не буде залежати від виробника телевізора. До того ж використання цієї ОС спрощує переробку популярних додатків для використання на телевізорах і створює чимало можливостей для інтеграції з іншими Android-пристроями. Додамо, що тим, хто вже користувався Android на смартфоні або планшеті, буде особливо просто і зручно користуватися ним на телевізорі.

В Android TV є доступ до ігор з Google Play, трансляція за допомогою Google Cast різноманітного медійний контенту на телевізор з мобільного пристрою, голосовий пошук, завантаження додаткових програм. І це лише частина можливостей цієї операційки.

Детальніше про Android TVANDROID TV ПРИСТАВКА ЧИ НОВИЙ ТЕЛЕВІЗОР

Особливості управління

Smart-телевізор управляється за допомогою ПДУ. Але можливостей звичайного пульта не завжди достатньо, якщо користуватися веб-браузером або для спілкування в соціальних мережах. Як бути, якщо потрібно набрати великий текст? Екранна клавіатура подобається далеко не всім.

Для зручності використовуйте клавіатури із дистанційним керуванням. Вони зручні, легкі та функціоналом не відрізняються від своїм комп'ютерних побратимів.

Безпровідна клавіатура Logitech Illuminated Keyboard K810

Клавіатуру Logitech Illuminated Keyboard K810 можна підключити відразу до декількох пристроїв. При цьому перемикатися між ними: взаємодіяти з телевізором і в той же час набирати текст на планшеті і відповідати на СМС, що прийшли на смартфон.

Цікава особливість цього аксесуара – підсвічування, яскравість якої регулюється автоматично відповідно до освітленням в кімнаті. Чітко окресленими клавішами з великими проміжками між ними зручно користуватися, набрати без помилок навіть великий текст.

Окремо варто згадати клавіатури, розроблені спеціально для управління Smart-телевізором та обладнані тачпадом. Така клавіатура здатна навіть замінити пульт дистанційного керування.

Рекомендуємо безпровідну клавіатуру Rapoo Wireless MultiMedia TouchPad Keyboard E9180p. Вона портативна (336 х 110 х 5.6 мм) підтримує жести, має сенсорну панель та зручні мембранні клавіші.

Читайте також: ЯК ВИБРАТИ ТЕЛЕВІЗОР?