Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Відеозв'язок

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 9:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Як підключитися та керувати комп'ютером на відстані за допомогою Вашого телефону

…і знаєте що?! Виявляється, така можливість є!  

Вам, мабуть, відома така штука як віддалений доступ. Якщо ні, то простими словами – це можливість керувати Вашим комп’ютером незалежно від Вашого місцезнаходження. 

Як же це можна зробити на практиці? З допомогою спеціальних програм. Найбільш популярна – це Teamviewer. Але про неї трохи пізніше.

А з чого підключатись до свого комп’ютеру? Найзручніший спосіб – використати смартфон. Планшет також чудово підходить для цих цілей. На ньому навіть зручніше керувати своїм комп’ютером, бо екран більший і видно все краще. Та не у всіх він є, тому смартфон у цьому плані є більш універсальним девайсом. 

TeamViewer - віддалений доступ

Тепер повернемось до програми TeamViewer. Завантажити її Ви можете в офіційних магазинах додатків для Android та IOS – Google Play та Appstore. Просто введіть в пошуку «TeamViewer», і Ви легко її виявите і зможете завантажити на свій телефон або планшет. Майте на увазі, що знайдеться декілька різних додатків TeamViewer. Нас цікавить «TeamViewer - віддалений доступ». 

Для того, щоб повноцінно використовувати TeamViewer, Вам треба буде встановити його на комп'ютер, до якого Ви плануєте підключатися віддалено. Після установки програми, відкрийте TeamViewer на смартфоні або планшеті і введіть ID, зазначений у програмі на комп'ютері. Нижче натисніть кнопку «Віддалене управління» і введіть автоматично згенерований програмою пароль. Також Ви можете задати свій власний пароль на комп’ютері. 

Після з'єднання на екрані смартфону Ви побачите спочатку інструкцію з використання жестів. Обов’язково ознайомтесь з нею!

Інструкція з використання жестів  Далі можна приступати до управління комп'ютера за допомогою Вашого мобільного пристрою. Ви не урізані ні в яких можливостях і можете робити абсолютно все, що зазвичай робите на своєму комп'ютері або ноутбуці. Крім зображення передається і звук.

 З TeamViewer можна передавати файли між комп'ютером і телефономЗ допомогою програми TeamViewer можна також перекидувати файли між комп'ютером і телефоном, - як в одному, так і в другому напрямку. Для цього виберіть пункт «Файли» на етапі введення ID в нижній частині екрану і натисніть «Віддалений доступ» у правому нижньому куті.

З'явиться вікно авторизації, де Вам потрібно буде ввести ID і пароль з TeamViewer на комп'ютері. Після цього Ви зможете легко передавати файли між комп’ютером і своїм смартфоном або планшетом: просто поставте галочку навпроти файлів, які цікавлять Вас, відкрийте те місце, куди Ви хочете перемістити файли та натисніть на іконку листа зі скріпкою. З'явиться додаткове меню, в якому тисніть на «Скопіювати вибрані файли ...». 

Насправді, використання TeamViewer на Android або iOS не представляє особливих складнощів і, трохи поекспериментувавши з програмою, Ви зможете розібратись що в ній і до чого.

Як бачите, програм, які здатні спрощувати нашу повсякденну роботу і економити дорогоцінний час є багато. Деякі ми знаємо, деякі ні. Тому якщо Ви хочете розширити можливості Вашого телефону чи планшету і стати продуктивнішим, то Турбо-пакет: 20 програм та ігордля Вашого телефону чи планшету Вам у цьому з легкістю допоможе. Дізнатись що це пакет такий і що він Вам дасть, Ви можете  тут.  

Подивитись моделі смартфонів

Подивитись моделі планшетів