- 098 405 15 15
Сьогодні з 09:00 до 21:00
098 405 15 15
095 405 15 15
073 405 15 15
Графік роботи
з 9:00 до 21:00
Сьогодні з 09:00 до 21:00
Сервісний центр
Графік роботи
з 9:00 до 21:00
Ваші закладки порожні
нічого
порівнювати
Кошик порожній!
Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом
Купувати легко та швидко
Відстежувати статус своїх замовлень
Бачити розмір персональної знижки
Мати доступ до спеціальних цін
Першим дізнаватися про акції
Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту
Лист не прийшов?
Час неможливо зупинити. Реальність сьогодення така: більше 30% дітей до 2 років вміють грати на мобільних пристроях; 75% дітей та підлітків мають власний смартфон.
Ми розпочнемо з інфографіки. Напишемо як дитині не можна використовувати смартфон. Наведемо 7 правил взаємодії з гаджетом. Дамо поради батькам. Розповімо про освітній досвід інших країн. Наведемо приклад дослідження цифрових додатків для навчання. Зробимо висновки. На додаток запропонуємо налаштування дитячих смартфонів продавцями-консультантами mTa.ua
Опитування провела компанія Online Market Intelligence
Смартфон не можна використовувати в якості винагороди за добру поведінку чи успіхи в школі чи спорті. Гаджет не повинен використовувати роль забавки або іграшки. Допоможіть дитині сприймати пристрій як серйозний дорослий інструмент.
Смартфон не можна використовувати як миттєвий доступ до відповідей на складні питання: вирішення задач по математиці; чіт-кодів для комп’ютерних ігор. Допоможіть дитині усвідомити, що в реальному світі треба докладати зусиль для досягнення результатів.
Смартфон не можна використовувати перед сном. Дослідження Lighting Research Center, LRC (опублікувані в книзі
Звернемо увагу ще раз: обмежте час перед екранами до 2 годин в день!
Якщо дитині є куди спрямувати енергію і в оточенні є щось цікаве, вона не стане захоплюватись смартфоном надміру.
Діти дуже серйозно ставляться до того, як батьки проводять час з гаджетами.
Китай
Більше 3 мільйонів вчителів та більше 50 000 директорів дитячих садків, початкових та середніх шкіл пройшли навчання по інформаційним технологіям. Уряд Китаю оцифровує підручники та книги, розповсюджує мобільні пристрої серед школярів та студентів — це підвищує швидкість та ефективність навчання.
Білорусь
Уряд оцифрував більшість підручників — вони безкоштовно доступні дітям у цифровому варіанті.
Індія
В школах використовують близько 500 000 планшетів. Експеримент «Діра в стіні» індійця
80% освітніх додатків — дитячі
Головна ідея — захопити дитину розвиваючою грою на смартфоні чи планшеті та допомогти перенести її у реальність.
Дослід агентства
Розповсюдження смартфонів, планшетів та інших гаджетів продовжується. У цифрових технологій є недоліки і переваги. Може здатися дивним, але головний (і єдиний суттєвий) недолік смартфону для дитини — це психологія батьків. Ліниві, неуважні та недбалі тато з мамою, швидше за все, «спровокують» малюка або школяра зловживати гаджетом, ховатись у ньому від спілкування та викликів реального світу. На противагу, в нормальній турботливій сім’ї смартфон допоможе завжди бути на зв’язку, спілкуватись з далекими товаришами, ефективніше навчатись, розвивати творче мислення.
Серед решти країн найяскравіший приклад Сінгапуру — тут гаджети використовують не як повну заміну традиційній освіті, а як органічне доповнення. Батьки мають пам’ятати — жодний цифровий пристрій не замінить живого спілкування та людських емоцій.
Сховатись від прогресу неможливо. Так само неможливо сховати дитину від сматрфонів. У себе чи у товаришів дитина буде взаємодіяти з цифровими пристроями. Роком раніше чи роком пізніше дитина стане власником смартфону. Розумно якомога раніше навчити маленьку людину користуватись цифровими пристроями «екологічно»:
Колектив mTa.ua розуміє — в одному листі неможливо повністю охопити тему взаємодії дитини з гаджетами. Якщо стаття виявилась недостатньо корисною, напишіть нам з конкретними питаннями й розкажіть, що турбує найбільше. Менеджери, маркетологи та журналісти mTa.ua проведуть дослідження, знайдуть ефективні відповіді та опублікують їх у наступних розсилках (чи розмістять текст на сайті).
P. S. Треба нагадати, що ще 15–25 років тому до комп’ютерів ставились так само упереджено, як зараз до смартфонів та планшетів. Але багато сучасних дорослих стали успішними бізнесменами чи побудували гарну IT-кар’єру тільки тому, що в свій час батьки придбали їм компьютер — у дітей був час та можливість навчитись працювати з електронікою.
Зверніться з питаннями за телефонами:
+38 (098) 405 15 15
+38 (095) 405 15 15
+38 (073) 405 15 15
або напишіть лист: [email protected]