Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Відеозв'язок

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 9:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Як швидше зарядити айфон чи айпад?

Як працює технологія швидкого зарядження?

швидка зарядка айфона

В концепції технології швидкої зарядки лежить принцип подачі максимально допустимої напруги при силі струму(2,1 А в конкретному випадку), яка  дозволить витратити на зарядку акумулятора найменшу кількість часу.

При цьому дуже важливо, щоб акумулятор не виходив із ладу і не втрачав своїх характеристик. Оптимальне значення дозволяє зарядити iPhone X, iPhone 8iPhone 8 Plus, iPhone XSiPhone XS Max та iPhone XR до 50 % за 30 хв.

Зарядка після 50% йде повільніше через те, що вбудований в акумулятор контролер фіксує підвищення температури та знижує потужність струму та напруги, щоб не пошкодити елементи живлення.

Після 80% контролер знижує силу струму і напругу до мінімальних значень, доводячи заряд до 100% таким шляхом, щоб максимально продовжити строки служби акумулятора.

Оскільки стандартний USB-А, який активно використовувався до USB-C, не підтримує високої напруги та сили струму, для швидкої зарядки нових iPhone потрібно використовувати саме останній.

Чудовим доповненням до iPhone будуть безпровідні навушники: «Як вибрати безпровідні навушники»

Що потрібно для швидкого зарядження нових iPhone?

Для використання функції швидкої зарядки iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 PlusiPhone XSiPhone XS MaxiPhone XR та 10.5-дюймового iPad Pro і 12.9-дюймового iPad Pro першого та другого покоління знадобляться два додаткові аксесуари.

купити lightning кабель айфон

Перший. Кабель Apple USB-C або Lightning, з яким можливо не тільки заряджати ваші пристрої, але й використовувати функцію синхронізації даних з Mac.

За допомогою цього аксесуара можливо заряджати пульт дистанційного керування Apple TV Siri Remote, а також інші гаджети Apple: Magic Mouse, Magic Keyboard або Magic Trackpad.

придбати адаптер для айпад

Другий. Адаптер живлення Apple USB-C потужністю 29 В, 61 В, 87 В або аналогічний аксесуар від сторонніх виробників, котрі підтримують стандарти USB Power Delivery (USB-PD).

В тому разі, якщо ви не впевненні, який саме адаптер живлення USB-C є у вас в наявності, подивіться інформацію, вказану на його нижньому боці:

купити зарядний блок айфон

Фактори які можуть вплинути на швидкість зарядження?

Крім аксесуарів, які ми використовуємо для зарядки вашого iPhone, може вплинути ціла низка факторів, які у різних випадках впливають на збільшення, чи зниження ефективності заряду.

  1. На швидкість заряду істотно впливає активний дисплей, який використовується для перегляду фільмів, читання або інших невимогливих задач.
  2. Процеси які потребують багато потужності, по типу ігор, зроблять тривалість зарядки відчутно повільнішою, навіть якщо використовувати кабелі Apple USB-C/Lightning та адаптер USB-C.
  3. Велика кількість фонових процесів сповільнить швидкість заряду iPhone/iPad. Для прикладу, якщо ви подорожуєте і часто втрачаєте мережу свого оператора зв’язку.

Не залежно від цього, iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 PlusiPhone XSiPhone XS MaxiPhone XR, 12,9-дюймовий iPad Pro першого та другого покоління і 10,5-дюймовий iPad Pro зможе зарядитись швидше.

Якщо ви хочете використовувати бездротове заряджання, для цього потрібен кабель Lightning на USB-C та адаптер USB-C 29 В.