Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Відеозв'язок

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 9:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Як охолодити ноутбук

Програмні – це важкі додатки та швидкозмінна графіка. Перша категорія найбільш поширена, до неї відноситься потрапляння пилу та іншого сміття в систему охолодження. Накопичуючись, пил заважає роботі кулера, в результаті чого процесор та відеокарта не можуть вільно охолоджуватися. Сюди ж належить перекриття вільного доступу повітря, коли, наприклад, ви ставите ноутбук на м’яку поверхню. Більш складна проблема – висихання термопасти, призводить до перегріву процесора.

Як зазвичай проявляє себе перегрів?

  • ноутбук сам по собі відключається;
  • техніка «зависає»;
  • в іграх та відео періодично виникають пригальмовування.

Лякатися таких проявів не потрібно, оскільки вимикання захищає техніку від серйозних неполадок. Однак якщо така ситуація повторюється, має сенс раз та назавжди розв’язати питання перегріву. Яким саме чином? У власника гаджета є декілька варіантів. Розглянемо їх докладніше.

купити охолодити ноутбук 1

Очищення техніки

Перше, що Ви маєте зробити – прибрати пил. Зробити це можна як самостійно, так і в майстерні. Перший варіант підходить тим, в кого є певний досвід відповідної роботи. Але краще все ж таки довірити роботу професіоналам сервісного центру, контакти яких ви знайдете тут. Ви ж хочете, щоб ваш ноутбук і надалі працював в оптимальному режимі?! Напевно, що так.

Використовувати охолоджувальну підставку для ноуту

Навіть найпотужніший та наймодніший ноутбук має невеличкий та не дуже сильний кулер. Все просто: той вентилятор, який би зміг нагнітати необхідну кількість повітря, просто не зможе поміститися у ноуті.

Підставка – найпростіший та найефективніший спосіб. Комп’ютер ставлять на спеціальний постамент із вбудованими вентиляторами, які нагнітають повітря на нижню частину девайса, гасячи «спеку».

Яким чином повітря потрапляє всередину? Через прорізи й отвори. Таким чином, обдування внутрішніх компонентів ноутбука відбувається за допомогою масивного потоку та термообміну, і температура падає на 5-15 градусів.

Сьогодні існує надзвичайно широкий вибір спеціального обладнання для охолодження. Наприклад, власник ноутбука, може вибрати в магазинах МТА з-поміж пристроїв активного та пасивного охолодження. Якщо девайс нагрівається, але не сильно, зверніть увагу на другий тип. Таке обладнання коштує дешевше, адже його конструкція проста – це звичайна підставка з отворами. Встановивши ноут на обладнання, він буде охолоджуватися природним чином, тобто кімнатне повітря охолоджуватиме нижню частину. Але цей спосіб не актуальний для тих, хто реально страждає через значний перегрів.

Що до шумності, то тут є така особливість – пристрої з декількома вентиляторами не завжди надають якісне охолодження. Моделі з одним, але великим і потужним механізмом ефективніші. До того ж велика кількість кулерів = значний шум. Зверніть увагу на цю характеристику, відправляючись у магазин. Вимірюється шумність у децибелах (Дб), і чим менший показник, тим краще.

Детальніше ознайомитися з підставками ви можете у розділі підставки під ноутбуки.

охолодження ноутбука

 

Заміна термопасти

Цей процес наскільки ефективний, настільки й специфічний. Річ у тому, що після заміни термопасти втрачається гарантія. І все ж обійтися без цього способу, якщо інші не допомогли, не вийде. Але попереджаємо, що самостійна заміна може призвести до серйозних проблем у роботі техніки. Тому краще звернутися у Сервісний Центр для чистки ноутбука із заміною термопасти. Спеціалісти таких центрів мають той досвід і знання, які допоможуть позбутися проблеми перегрівання назавжди. Виробники ПК зазвичай використовують товсті шари термопасти, і у більшості випадків цей матеріал має не найкращі характеристики. Майстер замінює термопасту на більш ефективну, завдяки чому лише одним цим методом можна забезпечити зниження температури процесора на 5-20 градусів.

Якщо ви знаходитесь у пошуках ідеального ноутбука, пропонуємо вам ознайомитись з інформацією на нашому сайті та обрати оптимальний варіант.

Вибрати ноутбук