Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Відеозв'язок

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 9:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Як знайти загублений чи вкрадений телефон

Іншим поталанило менше – і смартфон опинився у руках охочих до наживи людей. Ще декілька років тому відстежити пристрій було фантастичним завданням. Але технології не стоять на місці, і сьогодні шанс знайти смартфон після крадіжки – не нульовий. Куди бігти, що робити й до яких хитрощів вдатися – ми детально розповімо у цьому матеріалі.

загублений телефон

iOS

Так вийшло, що «яблучна» техніка популярна не тільки серед поціновувачів якісних фото. Американський бренд в Україні коштує нереальних грошей, тому навіть якщо телефон розпродати по частинах, вийде значна сума. Зрозуміло, що злодіям захочеться отримати якомога більше, тому розбирати на запчастини – останнє, до чого вони вдаються. Більшість удає, що техніка була в ужитку, тому докуповують коробку та потрібні аксесуари. Ось тут ви як власник можете перешкодити нечистим намірам. Компанія Apple подбала про користувачів і розробила спеціальний сервіс, який дозволяє знайти iPhone або заблокувати його, щоб не чиста на руку особа вже ніяк не змогла ним користуватися. Відповідно, продати неробочий апарат йому теж не вдасться.

Тож для того, щоб знайти телефон, вам потрібно скористатися функцією «Знайти Айфон». Особливість у тому, що якщо попередньо ви як власник цю функцію не активували, і не прив’язали смартфон до iCloud, можливості звужуються.

айфон знайти

Сучасна молодь розуміє реалії, і що для «щипачів» айфон – ласий шматок, тож більшість відразу після придбання техніки вмикають необхідний функціонал. Якщо телефон був вкрадений, алгоритм дій такий:

  1. Увімкніть режим пропажі в iCloud.
  2. Заблокуйте iPhone паролем (якщо, активувавши режим пропажі, система не запитує пароль, то ви встановили секретний код раніше, тобто телефон вже під паролем).
  3. Введіть контактний номер телефону (альтернативний, для можливого зв’язку зі зловмисником).
  4. Введіть повідомлення з проханням повернути пристрій – запропонуйте викрадачеві винагороду (такий варіант може спрацювати).
  5. Напишіть заяву про викрадення або втрату у відділі поліції.
  6. Для звернення вам треба знати IMEI (15-символьне число), яке знаходиться на оригінальній коробці на етикетці зі штрихкодом, на батареї.

Звертаємо вашу увагу на те, що у більшості випадків смартфон «гублять» на роботі, у батьків або друзів. Тож спробуйте через сайт відтворити звук на iPhone – він одразу почне вібрувати та програвати мелодію, тож за звуком ви його і знайдете (можливо).

Android

Досить довгий час мобільні телефони з Android було неможливо відстежити у випадку втрати. Але тепер операційна система має спеціальну вбудовану функцію – Android Device Manager, яка уможливлює дистанційне управління телефоном, який підключений до акаунту Google. Зайшовши на даний сайт ви зможете знайти смартфон на карті, заблокувати та видалити з нього фото, всі дані (причому з SD-карти також), а також зателефонувати на пристрій, навіть якщо з нього вже видалили сім-карту.

як знайти загублений андроід

Умова така – телефон має бути підключеним до Інтернету та в його системі має бути активним ваш обліковий запис. Для того, щоб запустити роботу сервісу, власник повинен увімкнути опцію у налаштуваннях. Це можна зробити таким чином: Налаштування -> Безпека -> Адміністратори пристрою. Увімкніть Android Device Manager (Дистанційне керування Android). 

Треба зазначити, що в плані безпеки Android – не настільки захищена система, у порівнянні з iOS. У зловмисника завжди є запасний варіант – перепрошити телефон та Android Device Manager вже не зможе допомогти. Але якщо ви не можете знайти телефон вдома, забули його на роботі, у друзів, або його знайшла адекватна людина, ADM незамінний. Звичайно, окрім веб-версії, ви можете скористатися однойменним додатком.

Спеціальні додатки

Існують спеціальні програми, які дозволяють відшукати смартфон, якщо той не підключений до Інтернету – Ring my Droid або Where's My Droid. Зрозуміло, щоб мати змогу ними скористатися у разі потреби, додаток має бути встановлений на вашому стільникові. Якщо програма вже стоїть, налаштуйте SMS-повідомлення на відновлення. Текст має бути незвичним, в іншому випадку ризикуєте почути дзвінок під час іспиту або важливої наради. У разі втрати телефону, надішліть СМС з обраною фразою. Зробити це можна з будь-якого пристрою. Як тільки повідомлення надійде на ваш телефон, він задзвонить.

Представляємо до вашої уваги Топ найкращих додатків на Android

додатки на смартфон

Clap to Find

Clap to Find підходить для тих, хто постійно губить телефон вдома. Додаток дозволяє записати звук потрійних оплесків. Загубивши пристрій, три рази поспіль поплескайте у долоні, і ваш стільниковий задзвонить. Недолік цього способу лише у тому, що техніка має знаходитися достатньо близько від власника, щоб система змогла розпізнати звук міні-оплесків.

Тож тепер ви знаєте, як віднайти дорогий серцю пристрій. А якщо надумаєте змінити застарілу версію на сучасну, звертайтесь у MTA.UA або у стаціонарний магазин «Мультимедіа».