Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Відеозв'язок

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 9:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Чому варто купити X-Box

Це повноцінний мультимедійний центр розваг для усієї родини. Xbox One дозволяє не тільки грати в іграшки, але й слухати музику, дивитися фільми, трансляції телевізійних передач, спілкуватися по Skype, займатися спортом за допомогою програм для персональних тренувань типу Nike + Kinect Training тощо. 
Якщо для вас актуальність ігрової консолі не викликає питань, і ви точно знаєте, що ця техніка урізноманітнить ваше дозвілля, сміливо переходьте до дій та замовляйте сучасну приставку від одного з лідерів ринку Майкрософт. Усім іншим, кому «хочеться і колеться», ми пропонуємо детальний матеріал про Xbox One.

Перше враження

Знайомство починається з оцінки зовнішнього вигляду. Якщо ви очікували побачити щось компактне та ніби створене інопланетними цивілізаціями, то здивуєтеся, адже Xbox One тенденцію до компактності майже показово ігнорує. Пристрій не соромиться перевершувати розмірами свого попередника – він на 60 мм довший, та на 10 мм вище Xbox 360. 
Якщо проводити паралелі з PlayStation 4, то обидві моделі мають схожу комбінацію глянцевого і матового пластику, яка візуально поділяє корпус на дві частини. Щодо збірки, то розробники Майкрософт постаралися на славу: ніякого скрипу та люфту ви не побачите та не відчуєте.
Якщо кнопку включення знайти з першого разу не вдалося, придивіться до логотипа Xbox. Це вона і є. Як і раніше, кнопка дуже чутлива, тож протираючи пил, будьте обережні – система може запуститися. 
Зазирнувши на зворотну сторону, знайдете 2 порти HDMI (вхід і вихід), S/P-DIF, мережевий роз'єм, слот для підключення Kinect, а також два USB-порти версії 3.0. Застарілим аналоговим інтерфейсам розробники місця не виділили.

Підключення

Нарешті придбавши омріяну консоль, підписку Xbox Live Gold та навіть другий контролер, можна на радощах забути про головне. Про те, що для підключення пристрою до телевізора (особливо застарілої моделі) або монітора потрібні спеціальні перехідники та конвертери. Гарна новина у тому, що якщо у вашій вітальні встановлено сучасний ТВ, а ви маєте правильні кабелі та аксесуари, то від гри вас відділяє декілька хвилин.
Під’єднати Xbox One до телевізора можна декількома способами: HDMI, DVI, VGA, RCA та ін. Розглянемо декілька найпоширеніших варіантів.

HDMI (передається зображення і звук)

переваги користування x-box

На ігровій консолі Xbox One є 2 роз'єми HDMI:
1.    OUT – вихід на телевізор, монітор або проектор. 
2.    IN – вхід для приставок, іншої техніки.

Підключення за допомогою HDMI – оптимальний варіант. Порядок дій такий:
1.    Вимкніть консоль і ТВ.
2.    Один кінець дроту вставте у слот HDMI OUT на приставці, а інший в HDMI IN на телевізорі.
3.    Запустіть приставку і увімкніть телевізор. На останньому оберіть потрібне джерело сигналу, використовуючи кнопку «Source».
Власникам XboxOne S та TV з підтримкою 4K можуть знадобитися наступні налаштування:
•    натисніть на кнопку «xBox» (на ній зображено логотип);
•    переміщуйтесь між Система > Налаштування > Екран і звук > Відеовихід;
•    для параметра «Дозвіл телевізора» вкажіть 4K UHD.

HDMI – DVI-D
У такий спосіб можна під’єднати ігрову консоль до монітора з роз'ємом DVI-D.

причини,чому варто придбати x-box

Роботу можна зробити декількома шляхами:
1.    Кабель HDMI-DVI (D). Схема з'єднання: консоль → кабель → dvi на моніторі.
2.    Перехідник HDMI (папа) – DVI-D (мама) і кабель DVI. Підключається так: консоль → адаптер → кабель → монітор.
3.    Перехідник HDMI (мама) – DVI-D (папа) і кабель HDMI. Послідовність з'єднання: ігрова приставка → кабель → перехідник → монітор.
Звертаємо увагу, що у такий спосіб передаватиметься лише зображення. Щоб цілком поринути у вирій подій та чути звуки, використовуйте оптичне аудіо або сумісну аудіосистему c портом S/PDIF. Також можна застосувати адаптер для геймпада і стереогарнітури.

Підключаємося до інтернету

Під’єднатися до Всесвітньої мережі можна або через Lan-кабель або через Wi-Fi. Тож метод налаштування Xbox One залежатиме від типу підключення.

Якщо вдома не знайшлося Lan-кабеля необхідної довжини, його доведеться придбати (у комплекті його немає). Якщо все необхідне під рукою, вставте кабель у відповідний роз'єм на задній панелі Xbox One, а його інший кінець підключіть до роутера/модему.

На цьому все, що вам залишиться, це тільки запустити приставку. Однак у ситуації, коли ваш роутер не розпізнає IP-адреси та інші параметри мережі, їх потрібно ввести вручну:
1.    «Усі налаштування» – «Мережа» – «Параметри мережі» – «Додаткові налаштування».
2.    Пропишіть IP-адресу, маску підмережі, шлюз і DNS.
3.    Перевірте інтернет-з’єднання.

Усі необхідні дані можна знайти у вашого інтернет-провайдера або в налаштуваннях мережі на комп'ютері.

Ще менших зусиль вимагає від вас під’єднання Xbox One по Wi-Fi. Для цього увімкніть консоль і «познайомте» її з вашою мережею:
•    зайдіть у меню «Мережа»;
•    оберіть домашню точку доступу Wi-Fi;
•    якщо точка захищена паролем, приставка попросить його ввести (наступного разу цю маніпуляцію проводити не доведеться – Xbox One запускатиметься автоматично).

Інтерфейс

придбати x-box

Якщо б ви оцінювали інтерфейс на момент 2014 року, то звернули б увагу на відсутність базових додатків. Нічого, окрім браузера Internet Explorer, на консолі ви б не побачили. Навіть за такими обов’язковими сервісами як Xbox Music і Xbox Video, не кажучи вже про YouTube і Skype, вам би довелося «сходити» в Xbox Store.

Але Microsoft не та компанія, яка не рахується з потребами своїх користувачів. Отримавши зворотний зв'язок, розробники переробили домашню сторінку, зробили її більш соціальною та персоналізованою.

Новий інтерфейс створювався за лекалами Fluent Design, тож став більш швидким і сучасним. За замовчуванням на домашній сторінці зображується кнопка для швидкого запуску останньої гри або відео, рекомендовані друзі (їх підбирають, виходячи з ваших ігрових преференцій), поради щодо налаштування розкладки та спеціальні пропозиції в магазині Xbox.

Трошки нижче розмістили добірку програм та ігор, якими ви нещодавно користувалися, а також перехід до вашої повної бібліотеки. Не оминули увагою й екран Guide: відтепер користувачеві простіше дізнаватися, які друзі знаходяться в мережі, що відбувається в їхніх профілях. Також після доопрацювання стало можливим швидко перемикатися між розділами операційної системи.

Підбиваючи підсумок, зауважимо, що інтерфейс Xbox One – це хороший старт з величезним потенціалом. Так, деякі додатки запускаються довго, а часом навіть пригальмовують під час анімацій меню. Але Майкрософт вже неодноразово довів, що вони прагнуть працювати заради задоволення своїх користувачів. Тож подивимося.

Контролер

покупка x-box мТа

На перший погляд контролер Xbox One майже зовсім не відрізняється від свого попередника. Розробники тільки трошки змінили його зовнішній вигляд. По-перше, завдяки вставкам глянцевого пластику майже вирівнявся ухил між двома «бамперами» (торцевими горизонтальними клавішами). По-друге, місце для АА-батарейок «втопили» в корпус. По-третє, «хрестовину» позбавили округлостей, тож тепер вона працює відмінно.

Інші зміни, на зразок більш скошених ручок контролера та трохи зміщених кнопок управління, не настільки помітні. Але всі вони забезпечують очікуваний ефект – тримати геймпад у руках супер зручно. Якщо ви мали нагоду користуватися попередньою моделлю, то нова скоріш за все вразить вас якістю пластика. Матовий матеріал дуже приємний на дотик, не ковзає у руці і не збирає ваші відбитки. Як і раніше, геймпад досить важкий, але цю вагу приємно відчувати. Тобто якщо до самої консолі прискіпливий геймер може причепитися, то з контролером все більше ніж в порядку. Виглядає він дуже охайно й елегантно, при тому що конструювався як ідеальний девайс для гри у Madden. 

Пам'ятаючи про основного конкурента Sony, важко не помітити, що ніякими додатковими фішками (наприклад, сенсорною панеллю, вбудованим динаміком або світлодіодним індикатором) пристрій похизуватися не може. Сервісні кнопки Start і Back отримали назву Menu і View, та виконують трошки інші задачі. Зокрема, View використовується для перемикання між вкладками браузера.

А тепер про схему енергоспоживання. З нею не все так однозначно. Харчується пристрій від пари AA-батарейок, тож у разі їх розрядки потрібно під’єднати mini-USB. Однак існує спеціальний аксесуар Play & Charge Kit, який дозволяє замінити батарейки одним акумулятором, і заряджати його по кабелю прямо під час ігрової сесії. 

Крім того, консоль автоматично відстежує стан джойстика. Тому коли ви, наприклад, переглядатимете фільм, система переведе його в економ режим. Не можна не згадати, що з недавніх пір контролер Xbox One офіційно сумісний з Windows. Драйвери для підключення джойстика до комп'ютера можна або завантажити самостійно, або дочекатися, поки вони додадуться разом з найближчим оновленням вашої системи.

Завантаження та встановлення ігор

ігрова приставка

Головне на консолі, мета, заради якої її, власне, й купляють – це ігри. Скептик скаже, що Xbox дещо поквапилися зі стартом продажів, адже спочатку іграшку потрібно оптимізувати для роботи в 4K, і вже потім – грати в неї. Ми вважаємо цей факт скоріше особливістю, аніж недоліком. Оскільки власники консолі мають можливість насолодитися геймами, які стали справжньою класикою. Загалом це AAA проекти, такі як Assassins Creed Origins, Forza, Call of Duty: WWII, Destiny 2, Final Fantasy XV, L.A. Noire, Halo, Gears of War, Hitman, Mafia III, Middle Earth: Shadow of War, The Witcher 3: Wild Hunt. 

Потенційна бібліотека ігор на Xbox One – величезна, система вже зараз працює з великою кількістю ігор з попередніх консолей, починаючи з оригінальної Xbox. Такий підхід до сумісності ігор у поєднанні з потужним залізом може зробити One приставкою якщо не «на віки», то хоча б достойним аналогом Sony.

Що ж до завантаження та встановлення іграшок, то зробити це можна двома способами:
•    з Xbox Live;
•    з диска.

Якщо ви придбаєте гру в Xbox Live, вона завантажиться на жорсткий диск. Установка гри з Microsoft Store відбувається автоматично. Після сплати зайдіть у розділ «Мої ігри та програми». Поруч з іконкою гри ви побачите віконце «Готово для встановлення». Щоб відстежити процес завантаження, зайдіть у пункт «Черга».

У разі встановлення іграшки з диска, вона завантажиться в пам'ять консолі, але запускатися без диска не зможе (оскільки на ньому міститься інформація щодо ліцензії).

Коли ви вставите диск, система перевірить наявність гри на жорсткому диску, і якщо її там немає – запропонує виконати встановлення. Також перед початком баталії може з'явитися повідомлення про наявність оновлення. Даючи згоду, гру буде оновлено до останньої версії. 

Найпопулярніші ігри Xbox

А тепер розберемося з найголовнішим – з іграми. Увесь перелік доступних позицій ви знайдете тут. У наш же рейтинг потрапили лише беззаперечні фаворити своїх жанрів. І конкуренція серед них дійсно жорстка.

1.    Witcher 3: Wild Hunt

ігри на x-box

Чи не найбільш захоплива RPG усіх часів, що об’єднала неординарну сюжетну лінію та набір приголомшливих побічних квестів, деякі з яких за своєю детальністю перевершують головні історії більшості сучасних ігор. Світ Witcher 3 гідний того, аби називатися світом – у ньому є все: від політичних інтриг, до фольклору і монстрів, яких, звісно, потрібно розірвати на дрібні шматочки.

2.    Fallout 4

Переваги гри на x-box

Розробка студії Bethesda – приклад гри, в якій майстерно поєднано дослідження світу, приємний гумор і система морального вибору. Революційним проривом гру не назвеш, але озвучка головного героя, покращена система стрільби і (О, Боже!) відсутність необхідності заглядати в ящики, щоб забрати їхній вміст, безумовно, пішли Fallout 4 на користь.

3.    Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

приставки x-box

Якби ми не були знайомі з історією створення цієї гри, то, мабуть, стверджували б, що цю частину студія Konami створювала вже без Хідео Кодзіма. Звичайно, у ній все ще є типові для серії жарти, божевільні механізми та ще більш божевільні теорії змов, але акцент усе-таки змістився. Тепер головна увага на відкритому світові, де розгортаються безліч місій. Такий підхід наділяє гравців свободою вибору – по суті, ви станете режисером власного шпигунського фільму. 

Висновок

Якби ми були 100-відсотковими фанатами PlayStation 4, ми б безапеляційно заявили, що кращої консолі за РS не існує. Однак ми підходимо до питання об’єктивно. Чи вартує Xbox вашої уваги? Однозначно! Вона підійде і тим, хто бажає ексклюзивності, і тим, хто просто полюбляє погратися ввечері в улюблений гейм. 

Звичайно не можна оминути увагою той факт, що ця консоль – найзручніший варіант для великих родин. Припустимо, у вас жорсткий бій у мережі, а батько хоче подивитися важливий матч по ТВ. Xbox One має чудову функцію Snap, яка дозволить вивести на екран одночасно 2 додатки. Так само ви можете вивести відео на екран комп’ютерного монітора. Синхронізуйтеся з Windows 10, підключайтеся через бездротову мережу та продовжуйте ігрову сесію в іншій кімнаті. Тож, вибір за вами! 

Також пропонуємо ознайомитись з інформацією про Sony PlayStation 4 Pro.