- 098 405 15 15
Сьогодні з 09:00 до 21:00
098 405 15 15
095 405 15 15
073 405 15 15
Графік роботи
з 9:00 до 21:00
Сьогодні з 09:00 до 21:00
Сервісний центр
Графік роботи
з 9:00 до 21:00
Ваші закладки порожні
нічого
порівнювати
Кошик порожній!
Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом
Купувати легко та швидко
Відстежувати статус своїх замовлень
Бачити розмір персональної знижки
Мати доступ до спеціальних цін
Першим дізнаватися про акції
Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту
Лист не прийшов?
Це не фантастика, це реальність.
Безсумнівно, мультиварка на кухні – невід’ємна річ. В божевільному ритмі життя, іноді не залишається часу на приготування домашньої та корисної їжі, але вихід є завжди. Мультиварка дає можливість готувати обід, без вашої присутності, завдяки відтермінованому запуску, а режим готування їжі на пару забезпечить користь вашої страви та дозволить піклуватись про здоров’я рідних.
Більшість мультиварок оснащені таймером, який дозволяє відкладати приготування на певний час. Це дуже зручно в багатьох випадках. Наприклад, можна вранці перед виходом на роботу закласти продукти в мультиварку, і поставити таймер таким чином, що страва буде готова до вашого приходу додому. Або навпаки, з вечора забезпечити собі сніданок, щоб заощадити час вранці і ще пів годинки поспати.
Більшість страв в мультиварці готуються за найпростішим алгоритмом - поклав в неї інгредієнти, закрив кришку, натиснув на кнопку і через певний час мультиварка «просигналить» про те, що страва готова. У деяких програмах користувач сам встановлює час приготування, а в деяких цього робити не потрібно — прилад сам «вирішує», коли страва готова. Сьогодні мультиварка може варити, тушкувати, томити, смажити, готувати на пару та навіть пекти пироги. Якщо ви не знаєте, що смачного можна приготувати в мультиварці, пропонуємо прочитати статтю "Топ-5 найкращих рецептів в мультиварці"
Мультиварка здатна на більше, переконайтесь самі.
Перед тим як приступити до вибору, варто ознайомитися з характеристиками сучасних мультиварок.
Об'єм чаші і матеріал внутрішнього покриття
Обсяг може змінюватись від 2 до 10 л. Чаша завжди виготовляється з металу, а от її внутрішнє покриття може бути різним — тефлоновим, керамічним або титановим. Перше відрізняється високою термостійкістю і легкістю у догляді, однак схильне до появи подряпин, друге не має цього недоліку, але володіє підвищеною крихкістю. Титанове менш популярне, проте має славу «невбиваного» покриття. У деяких сучасних моделях мультиварок на внутрішню поверхню чаші нанесено комбіноване покриття, наприклад, антипригарне, доповнене алмазним напиленням.
Матеріал корпусу
В якості матеріалу корпусу мультиварок в наші дні використовується метал або пластик. Перший забезпечує особливу міцність і довговічність пристрою, другий менш схильний до нагрівання, ніж метал.
Потужність
Важливу роль відіграє такий параметр, як потужність мультиварки. Очевидно, що чим вона вища, тим швидше буде нагріватися чаша і знаходяться в ній продукти, а значить, тим швидше будуть готуватися страви. Існує і зворотна сторона медалі: потужні моделі споживають більше електроенергії.
Функціональність
Зручність у використанні мультиварки безпосередньо залежить від того, наскільки вона функціональна. Кількість програм (режимів приготування страв) в сучасних моделях варіюється від 5 до 15. Вони дозволяють готувати молочні каші, плов, супи, випічку і багато інших страв.
Особливої уваги заслуговує можливість роботи пристрою в режимі пароварки (вона реалізована у всіх сучасних моделях). Господині, що піклуються про здоров'я своєї сім’ї неодмінно оцінять цей режим. Їм відомо, що парові страви — це основа будь-якого дієтичного меню. Така їжа найкращим чином підходить для харчування дітей, літніх людей, вагітних жінок і осіб, які страждають тими чи іншими захворюваннями. У стравах, приготованих в режимі пароварки, зберігається максимум корисних речовин. Крім того, при такому способі приготування вони ніколи не підгоряють і не пересихають.
Пропонуємо купити ідеальну мультиварку у розділі "Побутова техніка"