logo

Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 09:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Чим Інтернет небезпечний для вашої дитини?

Ми не можемо заблокувати нашим дітям вихід в Інтернет. І взагалі – ми не здатні оберігати наших дітей від усього, що є в цьому світі. І з цим варто змиритися. Коли дитина спитає: «Чому всім можна, а мені ні» - у вас точно не буде відповіді. Не дивлячись на це, ми все ж можемо пояснити, як ставитись до різних небезпечних явищ.

Смартфон дитині—можна чи ні

Інтернет – шалений мозок, за допомогою якого ми розвиваємось сьогодні. Від самого народження, ми кладемо дитині в руки ґаджет, поспішаємо купити телефон, щоб відволікти її, коли нам потрібно зосередитись на чомусь. Головне – побачити тонку межу між «корисний Інтернет» та «небезпечний Інтернет» та не загубити той момент, коли ігри для дітей перетворюються в реальність.

Чому Інтернет небезпечний для вашої дитини?

1. Віртуальність

Виховуючись у віртуальному світі, дитина вхоплює усі цінності цифрової реальності. У майбутньому чадо може бути не готове до реального життя у світі. Проблеми вирішуються в Інтернеті швидко, переписку можна видалити, а недруга заблокувати. А також не потрібно нести відповідальності за свої дії. Обов'язково потрібно пояснювати різницю між життям онлайн та життям у реальних умовах.

2. Критичне мислення

Доросла людина може відрізнити правду від брехні у мережі. Дитині це зробити набагато важче через відсутність життєвого досвіду та несформоване критичне мислення. Лякаючі речі можуть бути сприйняті тверезо та адекватно дорослим, але не малюком. Несформованою особистістю легко маніпулювати у мережі.

3. Реальна небезпека та кримінал

Продовжуючи тему маніпулювання свідомістю – згадайте групу вк «Синий кит» або проаналізуйте кількість Telegram-каналів, які пропонують заборонені речовини і не соромляться продавати їх підліткам. Діяти в межах законодавчих норм в Інтернеті немає сенсу. Тому, що за цими нормами майже ніхто не слідкує. Окрім криміналу дитина може зіштовхнутися з нав'язанням думки та навіюванням неправильного бачення. 

4. Друзі

Кожного співбесідника в Інтернеті дитина сприймає як друга. Якщо цей «друг» образить чимось, це може стати справжнім стресом. Крім того, багато крадіїв та злочинців виглядають своїх жертв в Мережі. Втираються у довіру, збирають інформацію про дитину або батьків, пропонують зустрітися або перевести кошти.

Що робити або не робити?

  1. Не лякайте  дитину страшилками. Закладайте в неї життєві цінності. Як в Інтернеті так і в житті наркотики – це погано, ображати – погано, злочинність – погано. Пояснюйте, що таке особиста інформація і що може статися, якщо вона потрапить не в ті руки, що таке небезпечні сайти і чим саме вони небезпечні.

  2. Дружіть з дитиною в мережі. Лайкайте, не сваріть за контент, котрий вам не подобається (якщо це все в межах розумного).

  3. Розкажіть про список головних правил для збереження особистої інформації:

- ніколи не повідомляти свій клас, адресу школи чи дому

- не давати незнайомим людям свій номер телефону а також номера батьків

- не погоджуватися зустрітися з незнайомцем, «другом» з мережі

- перш ніж додавати людей до друзів чи підписуватись на когось – переглянути, що це за людина

- нікому не пересилати фото своїх батьків

- не відправляти повідомлення на незнайомі номери

- не переходити на сайти, які радять у повідомленнях

- завжди пам’ятати про головне правило, яке діє як у житті так і у мережі – не говорити з незнайомцями

П'ять ідей, як відволікти дитину від телевізора

Навчіть дитину раціонально використовувати мережу: дивитись фільми англійською, проходити круті корисні курси онлайн і буде тоді щастя! Так, Інтернет – велетенська неконтрольована машина, в якій не діють правила. Але саме завдяки їй дитина зможе дізнатися чому земля круга, пакетик шуршить а сонце світить.

О, роботи!