Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Відеозв'язок

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 9:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Перевір, наскільки ти сучасний

Час іде, а разом з ним з’являються та зникають тенденції, змінюються стереотипи та виникають нові технології. Тепер не можна собі дозволити залишатися осторонь всіх новинок – ринок інновацій неможливо уявити статичним і обмеженим; він розвивається і перебуває у стані безкінечної динамічної зміни. В результаті нам необхідно завжди тримати руку на пульсі останніх новин – для того, щоб йти в ногу з часом та мати можливість своєчасно адаптуватися до надходження свіжої інформації. Ми не печерні люди, тож давайте розглянемо останній тренд нашого суспільства: здатність залишатися сучасним. Сьогодні, панство, для вас – невеликий текст про те, що треба придбати, аби не виглядати віслюком :)

Три безкомпромісних must-have для кожного

Список короткий, але дуж-ж-же важливий. Чесно завчіть його напам’ять! Отож, вітайте:

  • Портативний зарядний пристрій
  • Картка пам’яті
  • Портативні колонки

Power Bank: універсальні портативні акумулятори.

romoss-chargeЯких лише назв їм не дала община технофілів за час їх існування! Найбільше серед людей прижилися «портативні зарядні пристрої», «переносні розетки» та загальноприйняте міжнародне Power Bank (останній, напевне, найбільш вживаний та відомий термін).

Що, станете заперечувати – мовляв, нічого подібного, і портативні зарядні пристрої нікому не потрібні? Це ви такі байки будете своїм бабусям вповідати, дорогенькі, – в наш час без запасного «моторчика», який виручить в скрутну хвилину, будь-який гаджет сконає дуже швидко. Ну от, скажімо, уявіть собі таку ситуацію: махнули ви в гори на кілька (чи кільканадцять) днів. Чисте повітря, сонечко, комарі не дуже гризуть, водичка чиста в річках – ідилія, одним словом. І от хочете ви клацнути селфі на пам’ять собі та своїм нащадкам, а тут бац! – заряду батареї смартфона чи планшета не вистачає навіть на те, щоб чихнути вголос.

Або ж виїхали за місто, а підзарядити смартфон забули. А тут з роботи телефонують – термінове питання виріщити (форс-мажор у них, буває, ну шо вже). І що? Зв’язок перерветься на самому цікавому. А потім це відгукнеться на самому болючому – на зарплаті :) Ну або трапився локальний кінець світу, електроенергію вимкнули, а від Вашого погляду гаджет не заряджається. Біда, одним словом. Тут, згідно сценарію, вступає задовбуючий голос майже тверезого розуму, який стверджує: «А треба було купити портативний акумулятор!»

І правда, – треба було. От для того, щоб в подібних випадках завжди бути на зв’язку і мати можливість не лише телефонувати та писати SMS, а й знімати фото-відео, і взагалі використовувати пристрій на повну потужність, придбайте собі Power Bank. Усестороння вигода: і Вам – честь та хвала за передбачливість, і батареї Ваших гаджетів не будуть вмирати в найбільш невідповідний час.

Склероз – штука весела, або картка пам’яті.

ФлешкаЦе такий собі Personal Jesus для всіх, хто тащиться від селфі, постійно фотографує все навкруги, не уявляє свого життя без моря хорошої музики, та чесно, згідно графіку, дивиться серіали.

Вбудована пам’ять пристрою, на жаль, не гумова, і в один прекрасний момент її буде банально замало. А у Вас, між іншим, плани: як мінімум забомбити Instagram, як максимум – світ завоювати. І тут, знаєте, халява не пройде, бо треба не просто купу всього зберігати на своєму пристрої – то ще треба не видаляти нічого (бо, згідно закону всесвітньої підлості, невдовзі видалене знадобиться просто категорично і невблаганно). А так маєте картку пам’яті – і не маєте жодних проблем :)

І, нарешті, останній пункт в списку (і не менш важливий за своїх попередників) – портативні колонки.

Портативна колонка

Цей милий ультра-компактний и мега-продуктивний винахід одних розумних інженерів (хай живуть собі дядьки довго і щасливо!) не обійде увагою жоден, хто прагне не лише нести в світ розумне, добре та вічне, а й допомагати оточуючим стати на шлях праведний.

Іншими словами, якщо у Вас будуть портативні колонки, то всі навколо будуть слухати гарантовано хорошу і якісну музику незалежно від того, хочуть вони цього чи ні :)  Особливо вони прийдуться до душі активній молоді та студентам: Ви тільки уявіть, як це круто – вийти на перерві на перекур, ввімкнути смартфон, і насолоджуватися улюбленою музикою не в навушниках, а в режимі вільних вух! Ну і взагалі – всі будуть заздрити і вважати Вас мега-хвацьким знавцем технічних новинок і спеціалістом з останніх модних тенденцій.

А те, що портативними колонками зручно користуватися практично будь-де – досить їх під’єднати до пристрою – ще одна їх вагома перевага. Хоча ми чесно закликаємо скористатися ними всіма :)

Не ловите кайфу від портативних колонок? Ну, в цьому випадку сам лікар прописав поцікавитися, Які безпровідні навушники купити: наш ТОП-5

Гайда до Інтернет-магазину!

Народ, крокуйте в ногу з часом, бо потім, через багато років, будете шкодувати, що не познайомилися з технічними трендами тоді, коли мали можливість. Будьте сучасними, будьте в тренді – будьте собою :)

Iana Romaniuk