logo

Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 09:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Що має бути в портфелі сучасного учня?

Перші шкільні дні позаду, батьки вже можуть зробити висновки про те, чого не вистачає їхнім дітям у школі і досить часто у них  виникають такі питання. Ми допоможемо вам з ними розібратися. Сучасний світ дуже різноманітний, у ньому є все, що потрібно учневі для успішного навчання у школі: електронні книги, ноутбуки, смартфони, смарт-годинники. Тому давайте по порядку розберемося з кожним гаджетом.

Електронні книги

Питання про електронні книги дотепер є дискусійним. Багато людей вважають, що можна купити електроннну книгу і вона повністю замінить велику кількість габаритних підручників, адже книга зручна, невелика, її не важко носити в портфелі. Інші думають, що замінити підручники неможливо, адже це класика, за якою навчалися покоління, вони також зручні, оскільки до кожного предмету в школі є свій підручник. Загалом, на електронну книгу можна завантажити більшість шкільних підручників, вона може легко  допомогти у навчанні. Також ви зможете завантажити на неї допоміжну літературу, словники, габаритні підручники, які дитині важко носити. Електронна книга повинна мати великий та зручний для читання дисплей, не менше 6 дюймів, бути середньою за розміром, щоб поміщатися навіть у маленький портфель та мати мінімум 8 Гб пам'яті для зберігання підручників для навчання та художньої чи розвиваючої літератури, яка цікава дитині. Саме тому купити елетронну книгу для дитини- це обрати їй надійного помічника у навчанні. Обирайте електронні книги на MTA.UA та робіть навчання вашої дитини у школі цікавішим.

купити електронну книгу недорогоНоутбуки

Ноутбук це також незамінний помічник у навчанні. Він однозначно потрібен дитині. Сучасні технології прогресивного навчання потребують від учнів домашніх завдань у вигляді рефератів, презентацій, різних комп’ютерних проектів. Ноутбук зручний та компактний, тому дитина зможе взяти його на урок та продемонструвати зроблену роботу. Можливо, для першокласника він ще не є нагальною потребою, але для середньої та старшої школи просто необхідний.Ноутбук для дитини можна обрати на власний смак, але мінімальний набір оперативної пам'яті і місткості жорсткого диска має бути приблизно - 4 ГБ ОЗУ і 128 ГБ на жорсткому диску, та в більшості останніх моделей зазвичай встановлено більше пам’яті. Варто визначитись які задачі буде вирішувати ноутбук: використання Power Point плюс перегляд відео або використання графічних редакторів та запуск важких ігор. Ви зможете купити ноутбук для дитини на MTA.UA та допомогти їй досягти успіхів у навчанні.

Читайте більше: Чи варто купувати б/в ґаджети і які ризики на вас чекають?

 Декрет не вирок: як встигнути все і навіть більше?

Вплив смартфону на життя людини

купити норутбук дитині дешевоСмартфони

На сучасному етапі люди просто не уявляють свого життя без смартфону. Стосовно того чи варто купити смартфон дитині серед батьків виникають дискусії. Адже з одного боку це зручно, ви зможете завжди зателефонувати дитині, знати де вона. Але з іншого боку телефон можуть украсти, дитина буде займатися на ньому не тим, чим потрібно. Та все ж, купити смартфон дитині потрібно, адже це насправді зручно та безпечно, у більшості сучасних смартфонів є функція батьківського контролю, тому ви зможете не дозволяти дитині  відвідувати заборонені інтернет-сторінки. Також для початку можна обрати бюджетну модель і не хвилюватися, що телефон поцуплять. Школярам потрібен смартфон, який не буде постійно зависати на простих операціях. Обирайте «свіжі» процесори та дивіться на об’єм оперативної та постійної пам’яті. Найкращим рішенням буде гаджет від 2 Гб оперативної та 16 вбудованої. Корпус має бути надійний та добре лежати у маленькій долоні. Також найкращим для зору дитини буде AMOLED-екран. Камера смартфону має мати не менше 13 Мп, оскільки фото, зроблені на таку камеру не соромно викласти в соцмережу. 

Обирайте недорогі та якісні смартфони для вашої дитини на нашому сайті.

купити смартфон дитині недорогоСмарт-годинники

Смарт-годинники зовсім недавно стали суперпопулярним гаджетом серед користувачів. Вони зручні і завжди поряд та можуть навіть частково замінити смартфон. Сучасні смарт-годинники для дітей доволі продумані, у них є функція прийому дзвінків, камера, батьківський контроль, кнопка SOS у разі небезпеки, тому для дитини це незамінна річ. Обирати смарт-годинник дитині треба за віком та вподобаннями. Щодо функціональності, то найкраще підійде годинник з можливістю приймати вхідні дзвінки, захистом від вологи, та можливістю вимірювання кроків, якості сну. Здебільшого батьки обирають між смарт-годиннником та смартфоном для дитини. Якщо ви вважаєте, що купити смартфон ще зарано, можете обрати смарт-годинник для дитини на MTA.UA та подбати про її безпеку та комфорт.

купити смарт-годинник для дитини

Отже, у сучасному світі дітям доволі складно прожити без гаджетів, вони потрібні і для навчання і для повноцінного життя та розвитку загалом. Купуючи дитині той чи інший гаджет, ми маємо розуміти, що самі несемо відповідальність за те, як саме вона буде його використовувати. Варто вміти правильно пояснити дитині що таке смартфон чи ноутбук, що цікавого та корисного вона може з ним зробити та показати яскравий приклад. Навчіть дитину з користю використовувати гаджети і тоді ваш школяр буде приносити тільки хороші оцінки.