Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Відеозв'язок

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 9:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Яку техніку купляти в кризу?

Безумовно, така політика не до вподоби користувачам, яким тепер потрібно переплачувати за гаджети, але й тут можна схитрити: при замовленні товарів в Інтернет-магазині цифрова техніка обійдеться дешевше, ніж при її купівлі в роздрібній мережі.

Зрозуміло, що навіть при такому підході покупцям нічого не залишається, як ретельно зважувати всі «за» і «проти», однак і в цьому випадку можна добряче виграти. В кризу на питання «Що купити?» може бути кілька однозначних відповідей: якщо не ноутбук, то планшет – точно; якщо не фотоапарат, то телефон з хорошою камерою – вже напевне. Вагаєтеся? Ось Вам аргументи:

notebook or tablet

  • Ноутбук vs. планшет

На відміну від ноутбука, планшет – більш портативний, легкий, і зручний. Те, що у останнього обмежені можливості – дурниця: до планшету можна підключити і клавіатуру, і мишку, і портативні колонки, і вінчестер (це все, до речі, можна зробити одночасно за допомогою хаба та OTG-кабелю).

Поцікавитися: найпростіший спосіб передати дані з телефону на комп'ютер

Звісно, потужностями в обробці даних планшет з ноутбуком не потягається, але всі основні задачі, передбачені розробниками для виконання – робота з електронною поштою, веб-серфінг, швидке редагування документів та фото, перегляд відео – він виконує на ура. До того ж, планшету вистачить чохла, тоді як для ноутбука необхідна сумка (плюс заряду батареї вистачить на довший час). Про те, що середньостатистичний планшет вдвічі, а то й більше, дешевший за середньостатистичний ноутбук, Ви і так знаєте, правда ж? :)

camera-or-smartphone

Тут, здається, навіть і думати нічого – просто брати й купувати смартфон. По-перше, гаджет з хорошою камерою не лише ультрапортативний та зручний – на відміну від фотоапарату – так ще й виконує цілу купу комунікативних функцій (погодьтеся, що з фотоапарата Ви не можете зателефонувати чи написати повідомлення в соцмережу :)). Звісно, тут легко стати в позу Робін Гуда і заперечити, що, мовляв, якість фото зі смартфонної камери та фотоапарату і поряд не стояли, але співвідношення ціни та повноцінного функціоналу знищує цю суперечку під корінь. Смартфон – це фотоапарат, телефон, mp3- та відео-плеєр (все в одному!); компактний електронний пристрій з можливостями широченного діапазону, а фотоапарат, як його не крути, всього лише фотоапарат. Ще й вдвічі, а то й більше, дорожчий :)

tablet

Якщо коротко, то криза – зовсім не привід відставати від життя. Достатньо знайти баланс, зважити всі переваги і недоліки, та не роздумувати надто довго – особисте життя курсу валют, як Ви знаєте, бурхливе і нестабільне, тож краще не вагатися і зробити покупку зараз, ніж потім шкодувати про втрачену можливість і залишитися без гаджета. Гайда до Інтернет-магазину, годі зволікати! 

Iana Romaniuk