Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Відеозв'язок

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 9:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Чи є необхідність купити планшет?

А відколи Apple представили свій перший iPad в 2010, популярність планшетів почала зростати просто-таки астрономічними темпами. І хоча iPad утримує 66% планшетного ринку, інші виробники персональної комп’ютерної техніки не залишаються осторонь останніх тенденцій – відомі компанії теж зловили цю хвилю масового попиту та представили широкому загалу свої власні моделі планшетів.

За що ми любимо планшети?

як користуватися планшетом

Секрет успішності планшетів простий: компактні розміри на додачу до інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу та легкості користування тач-скріном. Для роботи з цим тонким маленьким комп’ютером не потрібні ніякі зовнішні прилади – все можна робити прямо на моніторі. Всі перечислені пункти в результаті приводять до одного – портативність легких та компактних планшетів переходить на новий, вищий рівень.

Втім, не робіть помилок: не зважаючи на свої переваги, навряд чи планшети коли-небудь замінять повноформатні комп’ютери. Планшет – хороша штука для ряду речей (якраз для тих, на які й був розрахунок), але цей портативний пристрій жодним чином не може конкурувати з обчислювальною потужністю персонального комп’ютера чи навіть хорошого ноутбука. До того ж, нема такої людини, яка могла б друкувати на тач-скріні з більшою швидкістю, ніж на звичній клавіатурі.

Коротка статистика

Яке ж основне призначення планшетів? Інтернет-серфінг, робота з електронною поштою та використання медіа. Ці категорії, звісно, мають розмиті рамки, але коли справа доходить до повноформатних бізнес-додатків, планшети «загинаються» - їм просто не вистачає потужностей працювати, як треба.

Портативний планшет

Статистика очевидна: в 2012 кількість проданих планшетів становила 63 млн одиниць, в 2013 – близько 80 млн, в 2014 – понад 95 млн. Цифри говорять самі за себе: планшети заповняють відведену для них нішу, забезпечуючи юзерам більший екран, ніж у смартфонів, і кращу, ніж у ноутбуків, портативність. Це робить планшети необхідним елементом в комп’ютерному арсеналі кожного користувача – щоправда, наразі люди їх купляють тому, що хочуть, а не тому, що їм це насправді потрібно. Цей пристрій ще не сприймається як окремий техно-елемент, а досі розглядається як невід’ємний аксесуар, що створює позитивний імідж своєму власнику.

Поцікавитися, який купити планшет: 8 пунктів, на які треба звернути увагу

Портативність = зручність

Дитина з планшетом

Планшети – доречні та не зайві пристрої саме через свою портативність та легкість в користуванні. Для тих, хто хоче завжди мати під рукою комп’ютер, вони просто незамінні. Однак, планшети дещо обмежують можливості професійної роботи, яка вимагає інтенсивного використання мишки та клавіатури – наприклад, написання текстів, редакторська робота та технічне креслення. І, хоча тач-скрін дуже зручний, він, на відміну від мишки, не дає прицільної точності та акуратності розміщення курсора. Втім, планшети – чудовий вибір, якщо Ви задумуєтесь, яку техніку купляти в кризу.

Найбільш доцільно використовувати планшети для доступу в Інтернет та роботи з медіа-файлами – сенсорні екрани та мала вага роблять їх ідеальними для портативних розваг, Інтернет-серфінгу та спілкування в соцмережах. 

Iana Romaniuk