Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Відеозв'язок

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 9:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

AirPods Pro – розкриваємо всі секрети нових навушників Apple

Чого очікувати від нового покоління AirPods?

На офіційному сайті Apple вказано, що основною перевагою нових навушників, у порівнянні з попередніми моделями, буде покращена функція шумозаглушення. Але цю систему в AirPods Pro за бажанням можна вимкнути. Виробник також передбачив для навушників режим так званої прозорості, в якому навушники зможуть частково пропускати звуки з зовнішнього світу.

купити недорого AirPods Pro

На відміну від AirPods попередніх поколінь, нова модель внутрішньоканальна з іншою формою випромінювачів. Та має більш короткі «ніжки», в яких розташовані мікрофони. AirPods Pro матимуть спеціальне програмне забезпечення, яке буде адаптовувати звук в кожному навушнику в залежності від того, де знаходиться користувач. Навушники також матимуть аж 2 мікрофони. Як стверджують на сайті Apple, перший з мікрофонів звернений назовні і виявлятиме зовнішні звуки, аналізуючи навколишній шум. Потім навушники створюють еквівалентний антишум, та усувають шум ззовні, перш ніж його почує користувач. Другий мікрофон, спрямований всередину, він прислухатиметься до вуха, та відсікатиме шум, який залишився.

 ціна на AirPods Pro

Adaptive EQ

Адаптивний еквалайзер  – ще одна особливість нових AirPods Pro. Він автоматично налаштовує низькі і середні частоти музики для комфортного прослуховування. Також вони оснащені підсилювачем з високим діапазоном динаміки, який можна налаштувати і самим динаміком із низьким рівнем спотворення, який здатен відтворювати баси до 20 Гц.

будова нових AirPods Pro

Як і в другому поколінні, AirPods Pro будуть продаватися в комплекті із зарядним кейсом з підтримкою бездротової зарядки за стандартом Qi. Навушники також будуть оснащені високим рівнем автономності – до 5 годин відтворення музики. Але з активним  режимом шумозаглушення, час відтворення звуку трохи скоротиться – 4,5 години музики і 3,5 години розмов. Разом із кейсом, час роботи AirPods Pro має складати до 24 годин прослуховування аудіо і до 18 годин спілкування.

найкраща ціна на AirPods Pro

Очікуйте вихід  AirPods Pro на MTA.UA та поспішіть купити нові навушники Apple першими!