Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Відеозв'язок

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 9:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Як підключити смарт-годинник до телефона?

Розумні годинники, смарт-годинники або ж smart-watch – гаджети нового покоління, які щороку набирають все більшу популярність на ринку техніки. Вони зручні, компактні та багатофункціональні, можуть бути водонепроникнимипротиударними та суперстильними. Крім смарт-годинників, популярними девайсами сучасного ринку є також фітнес-браслети. У чому різниця? Фітнес-браслети оснащені меншим функціоналом, не можуть виступати повноцінним самостійним гаджетом та відповідно мають меншу ціну. Та як і смарт-годинники, фітнес-браслети бувають різними. Серед них можна виділити трекери – вузькоспеціалізовані ґаджети, що володіють основними функціями – крокомір, будильник, пульсометр; та смарт-браслети – пристрої, що крім основних функцій оснащені індикацією дзвінків та повідомлень, а отже також потребують підключення до смартфону.

купити мі бенд 4

Смарт-годинники стоять на рівень вище фітнес-браслетів, і можуть бути як додатком до смартфону, так і самостійним ґаджетом з сім-картою, камерою та динаміками. Та що б не було для вас краще – смарт-браслет чи смарт-годинник, у будь-якому разі його варто підключити до вашого телефону.

Навіщо підключати смарт-годинник до телефона?

Без підключення до смартфону ваш годинник втрачає багато корисних функцій. То що ж ви отримаєте завдяки такому налаштуванню?

  • Сповіщення та повідомлення, а також вхідні дзвінки зі смартфону на smart-watch.
  • Можливість відстежувати місцезнаходження годинника. Це дуже корисна функція, якщо розумний годинник належить вашій дитині, або ж в разі якщо ви його загубите.
  • Зможете змінювати гучність на телефоні та робити обмеження на дзвінки.
  • Отримувати сигнал, якщо дитина знімить ґаджет з руки.
  • З годинника можна буде відправити екстренний сигнал на телефон у разі небезпеки, що також є дуже корисною функцією, якщо ви придбали годинник для дитини.

Отож, якщо ви не хочете втрачати всіх цих корисних функцій, підключення годинника до телефону вам просто необхідне.

купити смарт-годинник

Як підключити смарт-годинник до смартфона?

Під час покупки розумного годинника переконайтесь у тому, що ваш смартфон з ним сумісний. Можливо годинник можна підключити лише до операційної системи Android, а ви щасливий власник iPhone, тому щоб не виникало незрозумілих ситуацій уважно ознайомтесь з інструкцією, або уточніть інформацію в консультантів магазину. Проте більшість сучасних моделей без проблем під’єднуються до обох операційних систем.

Як підключити смарт-годинник до андроїд:

1. Скачайте з Play Market додаток WearOS (Android Wear).

2. Увімкніть додаток після його установки.

3. Натисніть "Налаштувати" і ваш телефон виведе на екран назву годинника. Якщо цього не сталося, спробуйте піднести ґаджет ближче до смартфона, перевірте, чи ввімкнений bluetooth і wifi на телефоні та на годинику.

4. Виберіть потрібний смарт-годинник, після цього на екранах годинника і телефона з'являться коди. Переконайтеся, що вони однакові і натисніть кнопку "Підключити".

5. Дотримуйтесь подальших інструкцій програми.

Якщо цей додаток не розпізнав ваш годинник, можливо smart-watch потрібна інша програма для підключення. В такому разі введіть у пошуку Play Market назву вашого годинника та підберіть відповідну програму.

купити смарт-годинник і фітнес-браслет

Як підключити смарт-годинник до айфона?

Алгоритм дій такий же:

1. Для завантаження відповідної програми (для IOS це зазвичай Samsung Galaxy Watch) зайдіть до AppStore.

2. Дочекайтеся завантаження та установки програми, ввімкніть годинник.

3. Переконайтеся у тому, що wifi і bluetooth на обох пристроях ввімкнені.

4. Натисніть кнопку "Старт" і дотримуйтесь подальших інструкцій.

Якщо вказана програма не розпізнає ваш годинник, спробуйте знайти іншу, ввівши в пошуку AppStore назву смарт-годинника. Здебільшого назва рекомендованої програми додана в інструкції. Ви також зможете підключити декілька смарт-годинників до одного телефону, просто додавши їх до програми. Після налаштування годиника та синхронізації з телефоном, ви зможете почати налаштовувати функцію Apple Pay або Samsung Pay, доступ до додатків, нагадування і отримання повідомлень.

Загалом смарт-годинник дуже зручна та практична річ, без якої в сучасному світі просто не обійтися. Якщо ви давно мрієте купити смарт-годинник чи фітнес-браслет, але постійно не вистачає коштів, настав час здійснити ваше бажання!