logo

Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 09:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Найкращі сервіси для книголюбів: читаймо електронні книги без обмежень!

Якщо ви не уявляєте свого життя без читання, або ж просто втомилися від  беззмістовного проведення часу перед телевізором, купити електронну книгу – ваш вибір! Електронна книга це швидко та зручно, вам не доведеться постійно витрачати кошти на придбання доволі не дешевих паперових книг. Електронна книга – це справжня бібліотека просто у вашій кишені! Сучасні електронні книги також мають безліч додаткових функцій – вони оснащені додатковою пам’яттю для зберігання тисячі книг, калькулятором, базовими іграми та підтримкою карт пам’яті microSD. Також зазначимо, що електронна книга абсолютно не шкодить вашому зору і якщо модель має спеціальне підсвічування, її можна читати навіть в темряві.

MTA.UA підібрали для вас найкращі сервіси, на яких можна читати онлайн або завантажити книги у власну бібліотеку.

Топ -5 найкращих безкоштовних сайтів для читання книг

ЛИТ МИР – електронна онлайн бібліотека. Тут ви зможете читати книги онлайн, або завантажити їх на пристрій, що доволі зручно за відсутності інтернет-підключення. Головна сторінка бібліотеки зручно структурована, тут ви знайдете книги для дітей та дорослих, наукову та художню літературу, все залежить від уподобань. Користування бібліотекою повністю безкоштовне.

читати книгу онлайн

Litnet – онлайн- бібліотека, в якій твори доступні лише для читання. Щоб знайти улюбленого автора чи назву книги, можна скористатися пошуком. На сервісі краще зареєструватися щоб мати доступ до всіх творів. Книги тут відсортовані за популярністю. Крім того, для зареєстрованих користувачів на сайті доступна функція коментарів, тому ви зможете поділитися враженнями від прочитаного з іншими користувачами. Бібліотека не є повністю безкоштовною, деякі книги потребують передплати, але значна частина доступна і без неї.

читати книгу літнет

Book-online – також повністю безкоштовний ресурс. На цьому сайті ви знайдете не лише художню прозу, а і різноманітні поради щодо кулінарії, здорового способу життя та ділову літературу. Деякі книги можуть бути недоступними для вас, та після реєстрації всі обмеження зникають. Зареєструвавшись ви також зможете залишати відгуки до книг, додавати книги в закладки, відзначати вже прочитані тексти, вибирати більш комфортний шрифт.

читати книгу на бук онлайн

Укрліб – найкращий сервіс для читання книг української літератури. Якщо ви навчаєтесь в університеті чи школі, цей сайт для вас справжня знахідка. Всі тексти тут абсолютно безкоштовні. Для прочитання доступні не тільки повні варіанти текстів, а і скорочені версії, а для справжніх лінивців є рубрика – «Дуже стисло», в якій ви зможете прочитати твір на 300 сторінок всього за 3 хвилини, якщо потрібно лише зрозуміти основну суть. Тексти творів також можна безкоштовно завантажити на ваш пристрій.

читати твір на укрліб

Read-online.in.ua – сервіс книг для безкоштовного читання, що користується популярністю серед користувачів. Тут ви зможете знайти будь-яку книгу, використовуючи онлайн пошук на сайті. Всі книги доступні для прочитання, але їх не можна завантажити на пристрій. Зареєстровані користувачі також можуть коментувати прочитане та ділитися у соцмережах. Зручним є розташування тексту на сторінці, ви зможете легко перейти до потрібної вам сторінки, просто вбивши її у пошуку.

читати на ред ін юа

Обирайте для себе та рідних електронні книги на MTA.UA і читайте без обмежень. А також не пропустіть найкращі знижки на Чорну п’ятницю та візьміть участь у розіграші крутих призів.