logo

Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 09:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Що таке 5G та коли нова технологія з’явиться в Україні?

Загалом, що таке 5G? Це п’яте покоління мобільного зв’язку, яке прийде на зміну існуючому стандарту. Наразі планується кілька етапів впровадження мереж п’ятого покоління: спочатку запрацює 5G NR Non stand-alone, яка використовуватиме вже існуючу мережу 4G LTE eNB, а трохи пізніше 5G отримає власні частоти.

Впродовж всього періоду розвитку мобільного зв’язку було помічену певну закономірність – кожна нова технологія замінювала попередню через 10 років. Так, перші мережі зв’язку з’явилися ще далекого 1980 року, за 10 років ми отримали вдосконалену технологію 2G, на початку 2000 років на зміну прийшла нова мережа 3G, а з 2008 ми вже використовуємо сучасну 4G технологію. Тому за прогнозами аналітиків «бум» нової 5G технології слід очікувати вже наступного 2020 року.

нова мережа 5 джи

Переваги нової 5G-технології

  • Масивні MIMO. Ця мережа передбачає використання декількох антен на приймач. Тому швидкість передачі даних і якість сигналу значно зросте.
  • Нові діапазони. Сьогодні мережі LTE займають частоти нижче 3,5 ГГц. Стандарти 5G будуть використовувати більш високочастотні діапазони. Завдяки цьому, ми позбудимось перешкод, але це в свою чергу змусить збільшити потужність передавачів і більш щільно розмістити базові станції.
  • Network slicing (нарізка мережі). Ця технологія дозволить мобільним операторам розгортати логічно ізольовані мережі, кожну з яких буде виділено під певні потреби, наприклад для інтернету, широкосмугового доступу, трансляції відео і т.д. Таким чином мобільна мережа нового покоління зможе більш гнучко підлаштовуватися під різні застосування.
  • D2D (Device-to-device). Пристрої, що знаходяться неподалік один від одного, зможуть обмінюватися даними безпосередньо.

купити телефон з 5 джі

Що зміниться для звичайного користувача?

  1. Швидкість. Перш за все для користувачів мобільних мереж зміниться швидкість передачі даних. Швидкість значно збільшиться, тому ви зможете за декілька секунд завантажувати фільми та відео з розширенням Full HD.

  2. Зменшення затримки сигналу. 5G зменшить затримку сигналу до 1 мілісекунди. Для порівняння, в 4G така затримка може тривати до 10 мілісекунд.

  3. Смерть Wi-Fi. Коли 5G стане доступною на глобальному рівні, вам скоріш за все просто не знадобиться використання роутера, оскільки смартфон, планшет або ноутбук завжди і всюди будуть мати доступ до інтернету.

  4. Доведеться змінити телефон. Для користування новою мережою потрібно буде купити смартфон з підтримкою 5G, оскільки старі моделі не зможуть повноцінно відтворювати нові стандарти зв’язку.

5 джи коли буде в Україні?

Чого очікувати українцям?

Очікувати швидкого приходу 5G в Україну не варто. Експерти навіть не називають приблизних дат появи технології на теренах нашої країни, скоріш за все, повне занурення України в 5G відбудеться не раніше 2025 року. Проте в ході однієї із прес-конференцій президент України зазначив, що влада активно працює над тим, аби українці якнайшвидше відчули всі переваги нових мереж, тому ми маємо позитивні прогнози і сподіваємось на швидке впровадження технології 5G в Україні.

Слідкуйте за новинами на нашому сайті та першими дізнайтеся про вихід нової мережі 5G в Україні!