Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Відеозв'язок

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 9:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Як знайти втрачений смартфон Xiaomi?

Mi Cloud (ми клауд) - це система хмарного сховища пристроїв Xiaomi, завдяки якій ви легко зможете зберегти особисту інформацію, а також, передавати її між телефонами Xiaomi. Mi Cloud також зручна тим, що економить багато пам'яті в телефоні. А також за допомогою цієї функції ви зможете знайти втрачений телефон.

хмарне сховище сяомі

Як знайти телефон Xiaomi за допомогою Mi Cloud?

У кожного з нас були ситуації, коли заснувши руку в кишеню ми з жахом розуміли, що там немає телефону. У цей момент нас миттєво охоплює паніка, і добре коли смартфон все ж виявляється в сумочці або просто іншій кишені, але бувають і інші, менш радісні ситуації. Навіть якщо ваш телефон вкрали або ви просто його втратили, скористайтеся сервісом Mi Cloud, за допомогою якого можна дізнатися місце розташування пристрою, заблокувати його, видалити дані або ввімкнути звуковий сигнал.
Як же це зробити?
Для початку ввімкніть геолокацію через Mi Cloud на телефоні. Для цього вам знадобиться Mi аккаунт, якщо на вашому телефоні його ще немає - саме час для створення. Спочатку зайдіть в Налаштування-Mi Аккаунт-Хмара Mi Cloud, знизу перед вами відкриється меню, на якому потрібно буде знайти вкладку Локація (або Find Device) і включити її за допомогою повзунка. Все просто!

як знайти телефон - крок 1

Тепер, якщо ви втратите пристрій, потрібно буде всього лише зайти на сайт i.mi.com і здійснити вхід під своїм логіном і паролем від Mi аккаунта. Цей сайт на китайській мові, але не лякайтеся, адже в браузері можна активувати машинний переклад і все відразу стане зрозуміло.

як знайти смартфон - крок 2

Перед вами відкриється меню. У ньому потрібно буде вибрати пункт "Знайти пристрій". У разі якщо смартфон підключений до інтернету і GPS, ви зможете легко побачити його на карті (на вибір доступні Google або BaiDu карти).

як знайти смартфон - крок 3

Біля карти буде зображений ваш смартфон з декількома доступними кнопками:

  • визначити місце розташування телефону;
  • заблокувати пристрій;
  • активувати звуковий сигнал на Mi гаджеті;
  • видалити дані з пристрою.

як знайти смартфон - крок 4

Ми рекомендуємо вам відразу ж заблокувати телефон, щоб грабіжники не отримали ніяких персональних даних. Але видаляти їх не варто, блокування буде цілком достатньо. Та якщо ваш пристрій вже на іншому кінці планети, тоді краще видалити всі дані з допомогою Mi Cloud.

як знайти смартфон - крок 5

Але що робити в разі якщо Mi Cloud не встановлено на телефоні або до нього немає доступу? Знайти телефон можна за допомогою сервісів Google!
Як знайти телефон за допомогою Google?

Знайти телефон за допомогою Google-аккаунта досить просто, але для цього повинні бути виконані наступні умови:

  • телефон повинен бути ввімкненим;
  • в ньому повинен бути створений гугл-акаунт, а пристрій має бути до нього прив'язаний;
  • інтернет під час пошуку потрібно включити;
  • смартфон має бути зареєстрований в Play-маркеті, а також функції «Знайти пристрій» і «Позиціонування" повинні бути активовані.

як знайти телефон з сервісами гугл

Щоб знайти загублений телефон, увійдіть в свій аккаунт Google, перегорніть сторінку вниз і знайдіть кнопку "Пошук телефону". Після підтвердження входу в аккаунт ви зможете вибрати 2 способи пошуку смартфона: зателефонувати або ж знайти на карті. У першому випадку на ваш телефон буде здійснений дзвінок, а в другому - місце розташування пристрою буде вказано на карті. До речі, так можна подивитися IMEI пристрою.

Як знайти телефон Xiaomi по IMEI і що таке IMEI?
Пошук телефону по імей може бути досить результативним, якщо заздалегідь подбати про це.
IMEI - це п'ятнадцятизначний серійний номер телефону, вказаний на задній панелі пристрою. У цьому номері зашифрована вся інформація про смартфон, яка є в мережі мобільних операторів. Цей номер можна дізнатися набравши комбінацію * # 06 # або знайти в гарантійному талоні телефона.

знайти телефон по імей

Як працює пошук по IMEI?
Цей тип пошуку використовують відповідні органи. За наявності спеціальних дозволів здійснюється звернення до мобільного оператора для уточнення інформації про місце розташування телефону. Знайти телефон через IMEI по супутнику можливо тільки в тому випадку, якщо ви попередньо встановили необхідне програмне забезпечення, або скориставшись сервісами від Google чи Apple. Перевага такого типу пошуку в тому, що він працює і без інтернету, та навіть якщо грабіжники замінили сім карту, але як? Коли зловмисники викидають вашу сімку, зв'язок з телефоном втрачається, але як тільки вони вирішать купити нову сім карту і зареєструвати її в мережі, саме завдяки IMEI в системі висвітиться інформація про те, що телефон вкрадений. Тому не чекайте поки ваш пристрій вкрадуть, знайдіть IMEI свого смартфону і перепишіть його в записну книжку.

В цілому, втрата телефону це досить неприємний випадок. Не пошкодуйте пари хвилин налаштувань для запобігання таких ситуацій і спрощення пошуку вашого гаджета.