logo

Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 09:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Що продемонструвала перша відеокарта від Intel -Xe DG1 на CES 2020?

Прототип першої відеокарти від Intel Xe DG1 (Software Development Vehiclе) в першу чергу призначений для тестування та налагодження драйверів і програмного забезпечення.

За словами Intel, показана відеокарта не є інженерним зразком, це скоріше ранній прототип, який буде надаватися незалежним постачальникам програмного забезпечення (ISV, Independent Software Vendor) по всьому світу. За допомогою таких прототипів розробники зможуть оптимізувати своє програмне забезпечення під архітектуру Intel Xe.

Intel dg1 xe graphics

Як відомо, відеокарти Intel Xe будуть розділені на три основні групи за рівнем продуктивності: Xe-LP, Xe-HP і Xe-HPC. Найімовірніше, Xe DG1 SDV належить до рішень початкового рівня, тобто до першої групи. З чуток, графічний процесор Intel Xe DG1 володіє 96 виконавчими блоками. На приналежність до рішень початкового рівня вказують і компактні габарити самої відеокарти, а також відсутність у неї роз'ємів додаткового живлення. Головне - купити відеокарту не можна, це лише прототип!

Які особливості показали  Intel?

  • Архітектура дискретних відеокарт Intel розділена на три категорії: Xe LP, Xe HP і Xe HPC, які призначені для ноутбуків, настільних комп'ютерів і робочих станцій або серверів.
  • Графіка Xe буде підтримувати динамічне налаштування.
  • Мобільна графіка DG1 також призначена для нових процесорів покоління Tiger Lake і в ноутбуках буде реалізована у вигляді окремої дискретної карти.
  • Intel не розкриває інформації про продуктивність або специфікацію, за винятком того, що DG1 повинен добре запускати в ігри з роздільною здатністю 720p та вище.
  • Компанія за один рік домоглася поліпшення якості графіки в 4 рази.

відеокарта інтел

У відеокарті 96 виконавчих блоків, якщо на кожен блок доводиться по 8 шейдерів, то загальна їх к-ть має бути 768. Для порівняння у GTX 1650 - 896 шейдерів, однак порівнювати ці відеокарти між собою буде некоректно, оскільки немає можливості порівняти архітектури між собою. Система охолодження відеокарти маленька та компакта і має всього лише один вентилятор. З огляду на те, що рівень продуктивності все ж буде більше націлений на геймінг в HD, то система охолодження відеокарти цілком виправдана, так само як і мінімальні розміри охолоджувальних радіаторів, на таких картах як GTX 1050ti, або представлена ​​вище 1650.У зв'язку з розмірами, і ймовірно низьким TDP, цікавить наступне питання, а чи можливо розмістити цю карту в новому nuc від Intel? Як відомо на даний момент в новому nuc якраз є вільний слот для дискретної графіки, що для компьютерів даної лінійки є новинкою, оскільки раніше можливості встановити дискретну відекарту в них не було.

інтел новини

Для порівняння, шляхом використання чіплетного дизайну, більш потужна відеокарта, може відрізняться від поточної наявністю більшої кількості чіпів, це не точно проте цілком логічно, враховуючи що той хто відповідає за розвиток дискретної графіки в Інтел, це виходець з АМД Раджа Кодурі який міг привнести в Intel розробки, які схожі з розробками AMD, а саме - чіплетний дизайн. Відповідно карта з парою таких чіпів повинна вже стабільно працювати і пдітримувати ігри в full-HD. А карта на 4 чіпа, вже і quadHD.

В цілому, представлена відеокарта заінтригувала фанатів компанії - чи буде Інтел і надалі виробляти відеокарти уже для продажу поки до кінця не зрозуміло. Слідкуйте за "залізними новинами" на нашому сайті та будьте в курсі всіх подій!