logo

Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 09:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Кодування сигналу улюблених каналів - як не залишитися без телевізора?

Чотири найкрупніші медіагрупи України: «1+1 медіа», «Інтер Медіа Груп», «Медіа Група Україна» та StarLightMedia, яким належать найпопулярніші українські канали наприкінці січня 2020 року блокують сигнал своїх телеканалів на супутнику.

У чому причина? 

Ще декілька років тому вказані медіагрупи взяли курс на розвиток платного телебачення щоб більше заробляти та вкладати кошти у виключно якісний контент, таким чином будучи менш залежними від інвестицій своїх власників. Доступ до каналів став платним для кабельних, супутникових та інтернет провайдерів. Тепер безкоштовний доступ обмежено і для супутникового телебачення. Кодування супутникового сигналу допоможе телеканалам показувати контент виключно на території України та сприятиме боротьбі з піратством.
Які канали відтепер буде заблоковано?

 • «1+1 медіа»: 1+1, 2+2, ТЕТ, ПлюсПлюс, УНІАН ТБ, Бігуді
 • «StarLightMedia»: СТБ, ICTV, Новий канал, М1, М2, Оце
 • «Інтер»: Інтер, НТН, К1, К2, Мега, Піксель, Zoom, Enter-фільм
 • «Медіа Група Україна»: Україна, НЛО TV, Індиго TV

Проте під заборону таки не потрапили деякі з українських каналів:

 • 112 Україна, NewsOne, ZIK
 • Прямий і 5 канал
 • Україна 24 
 • Еспресо
 • 24 канал
 • 4 канал
 • «Сонце», Music Box, дитячий «Малятко»
 • Наш
 • «UA: Перший», «UA: Культура», «UA: Крим», державний канал «Рада» і деякі регіональні канали

Та все ж, якщо ви бажаєте переглядати дійсно якісний та легальний український контент ми рекомендуємо знайти заміну супутниковому телебаченню і зробити це якнайшвидше.
Яка альтернатива існує?

У вас є декілька варіантів подальшого перегляду улюблених телеканалів:


Придбати супутниковий приймач однієї з наявних DTH-платформ - Xtra TV або Viasat. Проте такий варіант для багатьох українців є надто дорогим, адже потрібно купувати новий (нерідко доволі не дешевий) приймач і до того ж, щомісяця сплачувати абонентську плату за користування. 


Інший варіант - підключитися до цифрового телебачення. Таким чином ви отримаєте 32 телеканали у вільному доступі без будь-яких абонентських плат. Єдиний спосіб відтворення телеканалів через цифровий сигнал– тюнер формату DVB-T2. Здебільшого всі сучасні телевізори мають його, тому підключати до них ще щось крім антени не потрібно. Але якщо ви власник старішої моделі, у вас 2 варіанти - купити тюнер цифрового телебачення або ж купити новий телевізор. На MTA.UA ціни на Т2 тюнери стартують від 272 гривень. Та купивши тюнер виникає інша проблема - як його підключити? Пам’ятаєте славнозвісну рекламу, в якій поки онук читав інструкцію, бабуся все сама швидко налаштувала? Так ось, все насправді просто - є два варіанти підключення тюнера до телевізора:

1 - за допомогою кабелів-тюльпанів (оцих різнокольорових, які здебільшого йдуть в комплекті):

 1. Під’єднуємо кабелі за кольором з одного боку до телевізора, з іншого - до тюнера.

 2. Підключаємо до тюнера (не до телевізора!) антену.

 3. Вмикаємо тюнер та телевізор в розетку.

 4. Натискаємо в пункті налаштувань на «Автоналаштування». Все, тюнер сам знаходить 32 телеканали
2 - за допомогою HDMI

 1. Знаходимо на тюнері та телевізорі роз’єми HDMI.

 2. Підключаємо кабель з тюнера до телевізора.

 3. Вмикаємо тюнер та телевізор в розетку.

 4. Натискаємо в пункті налаштувань на «Автоналаштування». 


Ще одним варіантом для вас є перехід до кабельного оператора, але він можливий, лише якщо ви живете в зоні його мережі. Тому для віддалених сіл та містечок такий варіант не завжди підходить.


Також непоганим варіантом для користувачів є перехід до інтернет-телебачення. Як працює такий тип телевізійного мовлення? З інтернет телебаченням ви зможете не лише переглядати улюблені телеканали, але і користуватися різноманітними сайтами, дивитися відео в Youtube чи переглядати соцмережі просто на екрані телевізора! Інтернет-телебачення може бути 2 видів:

Підписка на онлайн-сервіс, який працює через інтернет та надає доступ до різноманітного контенту, в тому числі телеканалів.  Для перегляду вам потрібен телевізор зі SmartTV чи приставкою. Таку приставку (медіаплеєр) можна купити на MTA.UA. Також на нашому сайті ви зможете придбати пакет Divan TV, який допоможе вам мати вдома справжній кінотеатр не тільки на телевізорі, а й на всіх пристроях, що мають доступ до інтернету. Такий пакет можна купити на 3 місяці, 6 місяців або рік. Проте, варто зазначити, що варіант з інтернет-телебаченням підійде лише для сучасних телевізорів, для ваших бабусь та дідусів найкращим варіантом стане цифрове телебаченняІнтерактивне -  цифровий сигнал надходить через інтернет-кабель без перетворень. Таке телебачення має безліч зручних опцій -  можливість вибору телепередачі і часу початку її відтворення, запис програми, перемотування, постановка на паузу і багато іншого. Підключити його можна звернувшись до свого інтернет-провайдера. 


В цілому, який зі способів ви б не обрали, головне, що потрібно зробити після його підключення - теплого зимового вечора зібрати всю родину перед телевізором та подивитися разом хорошу комедію.