Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Відеозв'язок

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 9:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Найпростіший спосіб передати дані з телефону на комп’ютер

В багатьох смартфонах є слоти для microSD карт, які дають можливість збільшити внутрішню пам’ять пристрою. Але може так статись, що саме той телефон, який Вам сподобався, або той, який Ви маєте зараз, не має такого слота. А навіть якщо Ви і користуєтесь такою картою, то бувають випадки, коли програми з неї некоректно працюють, або телефон взагалі не бачить карту.

Ви скажете: «Так є ж хмарні сервіси! Зберігаєш туди дані з телефону чи планшету і все, - готово!» Справді, такий варіант існує, проте це не дуже зручно з огляду на те, що робота хмарних сервісів вимагає високошвидкісного підключення до Інтернету. Самі розумієте, що підключення до Інтернету не завжди є, а якщо і є, то швидкість може бути недостатньою для швидкого завантаження файлів.

Одним з найновіших, і, можливо, найпростіших способів передачі даних з Android-смартфона або планшета на Ваш комп’ютер є OTG-флешки. Розшифровується OTG як «On-The-Go», що дослівно перекладається з англійської мови - «на ходу». Такі флешки мають з одного боку microUSB роз’єм для підключення до планшету або телефону, з іншого боку звичайний USB роз’єм, з допомогою якого Ви здійснюєте підключення до комп’ютеру.

Схема роботи таких OTG-флешок досить проста:

  1. Підключаєте USB-роз’єм до комп’ютеру і закидуєте на флешку потрібні файли (будь-то музика, фільми, презентації для роботи, фотографії тощо).
  2. Далі підключаєте вже microUSB роз’єм до Вашого телефону або планшету. Флешка буде відображатись в якості зовнішнього накопичувача, точно так само, як і тоді, коли звичайна флешка підключена до комп’ютеру. Щоб переглянути файли на OTG-флешці, Вам необхідно використовувати файловий менеджер додатків. В деяких телефонах він вбудований, в деяких його треба встановлювати. Як правило, виробники OTG-флешок самі рекомендують той файловий менеджер, який найкраще підходить для коректної роботи пристрою і з яким Ваш телефон чи планшет буде почувати себе комфортно. З допомогою цього файлового менеджеру Ви можете копіювати і вставляти файли, переміщувати їх між пристроями, або ж просто переглядати файли.

Скільки коштують такі флешки?

По-різному, але в загальному ціна OTG-флешок є цілком доступною. Пропонуємо Вам переглянути кращі моделі в категорії "ціна-якість".

 

Флешка з 2 типами інтерфейсу

USB2.0 + microUSB OTG Silicon Power Mobile X21 дозволяє копіювати і передавати файли між різними мобільними Android-пристроями і комп'ютерами. Вам більше не потрібен швидкісний Інтернет, кабелі та адаптери. З OTG-флешкою Silicon Power Mobile X21 Ви можете простіше, швидше і більш стабільно обмінюватись важливою інформацією.

Флешка доступна з ємністю – 8, 16, 32 Гб.

 

Різного роду перехідники

 

USB2.0 + microUSB OTG Silicon Power Mobile T01 завдяки двом вбудованим роз'ємамм дає можливість підключення до смарт-портативних пристроїв за допомогою microUSB інтерфейсу, а також до комп’ютеру або ноутбука через стандартний порт USB. Ви легко можете резервні копії необхідних даних та отримати доступ до своїх персональних фотографій, відео та аудіофайлів в будь-який час і в будь-якому місці.

 

швидка передача даних

USB2.0 + microUSB OTG Silicon Power MobileX31 передає файли за лічені секунди! Ви швидко та ефективно можете передавати інформацію за допомогою функції «копіювання в одне торкання". Ця функція також дозволяє створювати резервні копії файлів, включаючи фотографії, відео і музику з пам'яті Вашого телефону.

Флешка доступна з ємністю – 8, 16 Гб.

 

08GB USB2.0 + microUSB OTG Transcend JetFlash 380 Gold Plating

08GB USB2.0 + microUSB OTG Transcend JetFlash 380 Gold Plating дає можливість на ходу обмінюватися файлами між мобільними телефонами. Є спеціальний безкоштовний додаток під назвою Transcend Elite, який дає можливість переглядати вміст флешки, а також здійснювати резервне копіювання фотографій, відеозаписів, документів та інших важливих Вам файлів, які зберігаються в пам'яті смартфона або планшета.