Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Відеозв'язок

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 9:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Мультики, які варто показати дітям поки вони не підросли

З досвідом ми змінюємо своє ставлення до світу та речей у ньому. Але найголовніші істини, цінності та поняття нам закладають у дитинстві. Одним з найяскравіших ретрансляторів цінностей для дітей сьогодні є мультфільми. Вони допомагають дітям зрозуміти важливі життєві речі та весь спектр взаємодії людини з навколишнім світом. Важливо, щоб це сталося вчасно, без запізнень.

Ми підготували добірку крутих мультиків, кожен з яких розповідає свою історію і знайомить з новим життєвим досвідом, обставинами та допомагає дізнатись багато нового. 1. Клаус / Klaus / 2019 (Іспанія)

Коли егоїстичний і ледачий син багатого магната Джеспер провалює навчання в академії пошти та стає найгіршим студентом, батько хлопця відправляє його на перевиховання на віддалений острів за полярним колом. Щоб повернутися додому і користуватися благами успадкованих грошей, Джесперу потрібно відправити шість тисяч листів. Проте незабаром він виявляє, що місцеві жителі, розділені на два протиборчі табори, взагалі не користуються поштовими послугами.

Цей мультик – палітра усього на світі. Він показує життя та смерть, яка знову перетворюється в життя. Добро та зло, вміння об’єднуватись заради чогось більшого. Робити вчинки заради щастя інших – це гідна справа. 


2. Таємниця Коко / Coco, 2017 (США)

12-річний мексиканець Мігель відправляється в Країну мертвих, щоб побачити свого кумира - співака Ернесто де ла Круса. Там він зустрічає душі своїх предків.

Незвичайний сюжет став провідником таких звичайних, але дуже важливих принципів: бережіть себе і близьких, цінуйте час поруч з ними і не бійтеся йти за своєю мрією, навіть якщо шлях здається складним.


3. Головоломка / Inside Out, 2015 (США)

Райлі - звичайна школярка. Її поведінку визначають основні емоції - Радість, Смуток, Страх, Гнів і Гидливість. Ці чоловічки в її голові кожен день допомагають їй справлятися з труднощами, наприклад з несподіваним переїздом, на якому зав'язаний сюжет.

Ми маємо право на різні емоції, крім того, часто без одної не буває іншої. Але всередині іншої людини - такий же складний світ, як і у нас, тому повага і розуміння дуже важливі.


4. Єті / Abominable, 2019 (США, Китай)
Одного разу життя маленької дівчинки з великого міста перекинулося з ніг на голову. На даху свого будинку в Шанхаї вона зустріла справжню снігову людину! Разом з двома своїми кращими друзями вони вирішують допомогти цьому дивному створенню дістатися до свого будинку. Тому всі разом відправляються на Еверест, адже саме звідти родом єті.

Ніжний, фантастичний мультик, який показує важливість сімейних зв'язків та відносин  у родині. Класична перемога добра над злом та природи над бажанням людини царювати у світі. В мультику звучать треки відомої групи Coldplay, що додає атмосфері магічності. 


5. Монстри на канікулах / Hotel Transylvania, 2012 (США)
Харизматичні монстри під управлінням графа Дракули живуть в готелі, захищеному від сторонніх очей. Дракула має улюблену доньку, яку оберігає від ворожого світу. Але нахабні туристи проникають в готель, і розмірене життя порушується.

Мультфільм допомагає дитині зрозуміти, що судити людину по зовнішності не можна, адже головне те, що всередині. Сім'я - це найважливіше, що є у нас в житті, але діти і батьки не завжди розуміють одне одного. Все, що залишається – навчитись слухати та розуміти. 


6. Співай / Sing, 2016, (США, Канада, Німеччина)

Керівник місцевого театру коала Бастер Мун, щоб поправити свої фінансові справи, вирішує організувати пісенний конкурс, виступити в якому може кожен охочий. Разом зі своїм найкращим другом Едді він починає підготовку до грандіозного шоу. Все місто дізнається про відкритий конкурс талантів, який затіяв Бастер. Найрізноманітніші звірі прямують на кастинг, в надії дійти до фіналу і виграти омріяний приз

В цьому мультику є все: чудовий музичний супровід, гумор, сюжет. Головна ідея наступна– завжди потрібно йти до своєї мрії та не лякатись перешкод. Краще та легше це буде здійснити, коли поряд друзі. Мультфільм на перший план виносить питання сім’ї, саморозвитку та самопізнання. 


 7. Як приборкати дракона / How to Train Your Dragon, 2016, (США)
Мультик розповідає історію хлопчика Іккінга, вихідця з племені, яке самовіддано бореться з драконами. Але йому не до душі героїчні пориви дорослих. І раптом несподівано його життя повністю змінює дуже важлива зустріч з драконом. Саме він і розкриває Іккінгу та всьому роду світ з іншого боку. Це зворушлива історія про дружбу хлопчика і дракона, яка допомогла знайти спільну мову різним народам та природі. 

У мультфільмі поєднуються питання екології та важливості її збереження, чудова анімація та прекрасний гумор. Всі герої мотивовані і завжди досягають своєї мети. Відірватися від екрана неможливо від початку і до кінця. Герої радять людям стримати самолюбство при спілкуванні з природою та перш ніж махати кулаками, подумати і розібратися в ситуації. 


8. Твоє ім’я / Your Name, 2016 (Японія)

Звичайний хлопець та дівчина із Токіо виявляють, що між ними існує дивний і незрозумілий зв'язок. Уві сні вони міняються тілами і проживають життя один одного. Але одного разу ця здатність зникає, і вони вирішують з'ясувати, що сталося.

Мультфільм дозволяє глядачам замислитися над тим, яку роль в житті відіграє випадок, як розпізнати справжню любов і чому час безсилий проти справжніх почуттів та дружби.