Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Відеозв'язок

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 9:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Apple Inc обіцяє вкласти $1 млрд інвестицій в Україну

Як стало відомо сьогодні вранці, компанія Apple, виробник всесвітньо відомих айфонів, макбуків, айпадів та айподів, буде інвестувати в Україну. Якщо бути точними, то Apple готові вкласти більше $1 млрд у фабрику по виробництву сапфірового скла, будівництво якої невдовзі розпочнеться в Чернівецькій області.

Восени минулого року в Америці збанкрутіла компанія під назвою GT Advanced, яка виробляла сапфірове скло – дуже дорогий матеріал, який є нереально стійким до подряпин, і який використовується в екранах iPhone і Apple Watch. Щоправда, юристи Apple в суді довели, що GT Advanced нераціонально використовували інвестиційні фонди – і в результаті це призвело до величезних збитків, виробничого браку та значного погіршення іміджу компанії.

Суд зобов’язав GT виплатити Apple Inc, своєму основному інвестору, понад $100 млн, та повернути абсолютно все обладнання для виробництва сапфірового скла. По закінченню судового процесу Apple стояли перед вибором: знову ризикнути, чи перенести виробництво в іншу країну. Керівництво компанії обрало другий варіант – тим більше, що це не вперше для Apple: не так давно їх завод відкрився в Китаї.

Tim Cook

Як повідомляє Forbes, ініціатором перенесення фабрики саме на Буковину був Стів Возняк, один із співзасновників Apple, батько якого народився в Чернівецькій області. Тім Кук, генеральний директор компанії, після недовгих переговорів погодився з цією пропозицією, та підтримав ідею, що довгострокові інвестиції значно покращать фінансове становище країни в цілому, дозволять створити багато робочих місць та перетворять Україну на стратегічного партнера компанії.

Apple Watch

На сьогодні в Apple активно розробляють плани по перенесенню виробничих масивів з Америки в Україну. Як стверджують авторитетні джерела, компанія не лише переправить до Чернівецької області обладнання на суму більш ніж $400 млн, так ще й вкладе близько сотні мільйонів в розвиток інфраструктури.

Додаткових $500 млн Apple планує витратити на будівництво величезної вітрової станції, яка стане одним з найграндіозніших енергетичних проектів в Україні. Така ідея продиктована постійними перебоями в електропостачанні, політикою економії електроенергії, та екологічними орієнтирами на відновлювальні джерела енергії. Плантація сонячних батарей в Чернівцях – ідея утопічна, а вітрова електростанція – проект, який має право на життя.

Apple factory

Будівництво фабрики в Чернівецькій області планують розпочати влітку 2015 року.

 

Колектив компанії «Мультимедіа» вітає всіх охочих і не дуже з Днем гумору і бажає, щоб такі вигадані новини врешті-решт втілилися в реальність :)