logo

Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 09:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Як швидко та ефективно вивчити англійську мову? Поради від МТАЯк не впасти у відчай на карантині та провести час вдома з користю? Як щодо вивчення англійської мови? Адже є безліч способів підтягнути свій рівень знань, просто не встаючи з дивану. 

МТА підготувала кілька порад та матеріалів, які допоможуть швидше та ефективніше поглибити знання англійської мови:


Розробіть свій власний план навчання

З чого розпочинається будь-яка важлива справа? Звісно ж із планування та стратегії. Ви маєте поставити перед собою мету, чого хочете досягти та за який період часу. Далі потрібно розписати план навчання. Яким буде цей план залежить від попередньої мети, яку хочете досягти, вашого рівня знання мови та часу який ви готові приділити навчанню. 

Ну що ж, тепер готово, залишилось обрати яким чином будете реалізовувати план у життя.Оберіть методику вивчення 

Для кожного із нас характерний певний метод запам’ятовування інформації. Для когось, щоб запам'ятати мінімум інформації потрібно цілий день “зубрити”, а комусь достатньо кілька разів прослухати необхідний матеріал, щоб він залишився у пам’яті. Існує 3 види пам’яті: зорова, слухова та асоціативна. Якщо не визначились, що дається вам найкраще  - спробуйте усі, і зможете обрати найбільш ефективний спосіб, а для цього вам допоможуть наші наступні поради.


Читайте книги та статті

Читання для нашого мозку - це те саме, що і тренування у спортзалі для нашого тіла, а якщо ви ще читаєте іноземною мовою - подвійна користь. Звісно необхідно обрати книгу, яка буде відповідати вашому рівню знань. В тексті ви наочно зможете побачити як “працюють” слова і граматичні конструкції англійської мови.

Тому, рекомендуємо список джерел:

  • English as a Second Language, підходить для тих хто володіє мовою на рівні Beginner та Elementary.

  • English Online - Pre-Intermediate

  • Short Stories - для любителів художньої літератури, Intermediate і вище

  • Dreamreader - даний ресурс зацікавить тих, хто любить читати різні пізнавальні та розважальні статті. Elementary і вище.


Слухайте аудіоматеріали

Для тих, кому краще вдається вивчати новий матеріал на слух  - можна звернути увагу на подкасти. Надаємо посилання на додатки: LearnEnglish Podcasts by British Council (для Android) і LearnEnglish Audio & Video by British Council (для iOS). 

Ну і куди ж, звісно, без відомих TED Talks. Це короткі лекції учасників щорічної конференції TED – Technology, Entertainment, Design. TED пропонує широке розмаїття відеоматеріалу по різним тематикам, тому ви можете обрати ті, які стануть вам при нагоді у професійній діяльності або допоможуть познайомитися з більш спеціалізованою лексикою. Звичайно, якщо ваш рівень володіння англійською нижче середнього, ми б не радили відразу починати з лекцій з біомеханіки або мікрофінансування - вибирайте загальні або бізнес-орієнтовані теми. Це можна  зробити на веб-сайті TED, через фільтр "Topics" ("Теми"). Велика перевага лекцій TED над текстами полягає в тому, що вони дійсно захоплюють глядача, а коли ми емоційно взаємодіємо з матеріалом, ми краще запам'ятовуємо ключові ідеї, слова, вирази.
Фільми та серіали

Напевно один із найцікавіших методів вивчення іноземної мови, де можна поєднати навчання та дозвілля. Перегляд фільмів і серіалів в оригіналі буде для вас хорошим мотиватором, адже дивитися захопливі відео можна в перерві між читанням і одноманітними вправами на граматику. Герої відео розмовляють так, як говорять у повсякденному житті. Вони використовують розмовні скорочені форми слів, фразові дієслова і сленгові слова.  Поступово ви почнете несвідомо копіювати мову її носіїв, вживати якісь фрази, дотримуватися їх темпу мови, інтонації тощо. 

Ну і звичайно надаємо кілька посилань для зручності:

Fenglish

Lelang.ru

Englishfox

Ororo.tv

Плюс, хочемо порадити ютуб канали, що на нашу думку, є досить цікавими, з точки зору подачі матеріалу:

EnglishDom

Skyeng


Використовуйте мобільні додатки 

Досить зручно - не потрібно самому шукати матеріал, достатньо завантажити один із додатків та в ігровій формі “підтягувати” свій рівень знань.

Ось кілька найпопулярніших:

  • LinguaLeo. Безумовною перевагою платформи є наявність величезної кількості медіаматеріалів (фільми, книги, пісні, музичні та освітні відеоролики тощо), з якими ви можете працювати в процесі навчання.

Завантажити додаток в Google Play

Завантажити додаток в App Store

  • Memrise. Головне «фішка» додатка - меми. Вони дозволяють набагато краще запам'ятовувати матеріал, ну і погодьтесь - так веселіше. 

Завантажити додаток в Google Play

Завантажити додаток в App Store

  • Urban Dictionary. Додаток являє собою величезну базу сленгу з прикладами застосування його в мові. Сервіс дозволяє шукати сленгові вислови, додавати їх в список обраних, а також може видавати випадкові фрази для вивчення.

Завантажити додаток в Google Play

Завантажити додаток в App Store
Спілкування з носіями мови

Ну і звісно - не забувайте час від часу використовувати та закріплювати отримані знання у спілкуванні. А найкраще це реалізовувати у спілкуванні із носіями мови: 

  • Italki. За допомогою даного сайту можете здійснити “мовний обмін”: Ви знаходите людину, яка знає англійську і мріє вивчити вашу мову, знайомитесь і розмовляєте, допомагаючи один одному вчитися.

  • Speaky. Можна назвати цю освітню платформу “лінгвістичною соцмережею”. Після реєстрації ви зможете обрати людину, яка вас зацікавила та додатись у друзі, та обрати зручний спосіб спілкування.

  • HelloTalk. Мобільний додаток, що дає можливість спілкуватись у чатах та надсилати голосові повідомлення. Носії мови можуть коригувати вашу вимову та правопис, і, ймовірно, ви теж станете наставником для новачків.


Ну що ж, надіємось ви вже визначились із фаворитами цього списку та зможете обрати для себе саме те, що допоможе швидше опанувати усі тонкощі розуміння англійської мови. Good luck!