logo

Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 09:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Топ порад при виборі кондиціонера

В наш час боротьба зі спекою перестала бути серйозною проблемою. Достатньо лише купити кондиціонер і насолоджуватися приємною прохолодою. Але кондиціонер досить важко правильно підібрати, і тому ми вирішили Вам допомогти.
Перш за все необхідно визначити, який розмір приміщення, в якому буде працювати кондиціонер і його розташування (чи знаходиться пристрій на сонячній стороні, чи в тіні). В залежності від цих факторів необхідно підбирати потужність охолоджувального пристрою. На один квадратний метр площі приміщення повинно припадати 100 Ватт потужності кондиціонеру. Тому, якщо потужність апарату сягає 2 кВт, то цього вистачить на створення комфортних умов в кімнаті площею до 20 квадратних метрів (при умові, що там присутні 1-2 людини і немає джерел тепла).


Існує три види кондиціонерів: мобільні кондиціонери, конвектори і спліт-системи. Конвектори частіше всього вбудовуються в стелю і їх плюс це кращий розподіл холоду в приміщенні. Мобільні охолоджувальні системи легко переносяться з однієї кімнати в іншу, а також дуже часто у них присутня функція очищення і іонізації повітря. Але є і недолік - воду з агрегату треба періодично зливати, яка осідає в спеціальному відсіці. А найголовнішою перевагою є відсутність необхідності робити діру в стіні для підключення пристрою.
Найбільш популярними кондиціонерами є спліт-системи. Головною перевагою цього виду кондиціонеру є універсальність, адже він не тільки охолоджує приміщення влітку, а і може працювати як обігрівач взимку. Також плюсом цього виду кондиціонерів є зручність при встановленні, адже буде пробиватись лише одна стіна.
Також не рекомендуємо економити на наймі монтажної компанії, і встановлювати кондиціонер самостійно, адже непрофесійне встановлення небезпечне тим, що можете пошкодити як охолоджувальний пристрій, так і конструкції Вашого будинку.


Ось головні поради при виборі кондиціонеру, які допоможуть Вам грамотно підібрати цей пристрій. Ви можете купити кондиціонер по найнижчій ціні в інтернет магазині mta.ua