Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Відеозв'язок

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 9:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Який планшет обрати: з Wi-Fi чи з 3G?

Це цікаво: ще 8 пунктів, на які треба звернути увагу перед покупкою планшету.

Усі планшети підключаються до Інтернету через Wi-Fi, але деякі моделі також можуть використовувати для цього 3G мобільне інтернет-з’єднання.

У першому випадку це можливо за умови, коли у Вас вдома встановлений безпровідний Інтернет, або ж якщо Ви користуєтесь громадською точкою Wi-Fi доступу.

Якщо ж Ви не маєте змоги підключитись до Wi-Fi, то можна скористатись функцією 3G.

Для того, щоб розібратись, що є кращим, ми Вам дамо трішечки теорії.

 

Планшети з Wi-FiЩо таке Wi-Fi?

Ми дуже часто чуємо про “Wi-Fi”, але багато хто може навіть не знати, що це означає. Wi-Fi є скороченням англійського терміну “Wireless Fidelity” і дослівно перекладається як “безпровідна якість”. Пристрої, які мають Wi-Fi підключаються до Інтернету без використання кабелів та дротів, а за рахунок сигналу, який надходить від безпровідного маршрутизатора, тобто роутера.

Раніше Wi-Fi використовувався, в першу чергу, портативними комп'ютерами, але тепер він інтегрований майже в усі сучасні девайси – від смартфонів і планшетів до систем камер спостереження. Підключитись до Інтернету Ви можете будь-де, де є Wi-Fi зона. На сьогодні, вона доступна в багатьох місцях – як публічних (кафе та ресторани), так і вдома, і на роботі.

 

Планшети з 3G

Що таке 3G?

Як і Wi-Fi, 3G також є абревіатурою. На англійській термін звучить «3 (third) generation» і відноситься до  "третього покоління" мобільного зв’язку. Тобто по суті, це високошвидкісний мобільний Інтернет. Кожне "покоління" мобільної мережі швидше за попереднє. На сьогодні  Ви вже можете бачити у продажу пристрої, які підтримують функцію 4G.

Функція 3G зараз є широко доступною на більшості планшетів. І якщо сьогодні на ринку всі планшети вже по замовчуванню мають  Wi-Fi, то 3G технологія не є обов'язковою, тобто не всі планшети підтримують цю функцію.  

 

Чи буде для Вас Wi-Fi достатнім?

Так, якщо Ви в основному плануєте використовувати планшет вдома, або на роботі.

Поцікавитись: Трійка кращих планшетів в категорії до 3000 грн

І навіть у випадку, коли Вам деякий час прийдеться обходитись без підключення до Інтернету, Ви можете попередньо завантажити на планшет необхідний Вам контент. Це можуть бути і електронні книги, і фільми, і досить велика кількість програм, які працюють нормально і без підключення до Інтернету.

Якщо ж Ви часто подорожуєте у справах, Вам важливо контролювати свою пошту і мати доступ до Інтернету будь-де і будь-коли, то планшет з підтримкою функції 3G стане для Вас кращим варіантом. Тим паче, що у порівнянні з Wi-Fi, сигнал 3G технологій є сильнішим, але за умови, що Ви знаходитесь у діапазоні мережі. Wi-Fi сигнал є сильним лише у точці доступу.

 

Зробіть вибір, який задовольнить ваші потреби

 

Стосовно самої швидкості, то тут все навпаки: переваги має Wi-Fi. Він дасть Вам швидший Інтернет у порівнянні з 3G. Якщо у цифрах, то максимальна швидкість для Wi-Fi – це 600 Мбіт/с, для 3G – 5 Мбіт/с. Швидкість останнього також змінюється в залежності від того, знаходитесь Ви на місці чи рухаєтесь. Чим більша динаміка Вашого руху, тим більше падає швидкість 3G Інтернету.

На рахунок вартості, то звісно за Wi-Fi Ви сплачуєте лише вдома і залежить ця ціна від обраного Вами провайдера. В громадських же місцях Wi-Fi часто є безкоштовним. Ціна на 3G Інтернет буде залежати вже від оператора мобільного зв’язку.

Заключне слово

Сказати однозначно, потрібен Вам планшет з 3G чи ні, - складно. Все залежить від того, в яких цілях потрібен Вам девайс. Але погодьтесь, що, якщо всі планшети вже мають функцію Wi-Fi, то чому б не купити 3G планшет? Все таки  думка про те, що ти матимеш Інтернет будь-де є більш привабливою за ту, що для доступу в Інтернет Вам прийдеться шукати Wi-Fi зону.