logo

Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 09:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Чому варто обирати електричні зубні щітки?

Чищення зубів є основою гарного догляду за порожниною рота і профілактики карієсу та інших хвороб ротової порожнини. Електричні і звичайні зубні щітки ефективні при видаленні зубного нальоту, який викликає руйнування і захворювання. Електричні і ручні зубні щітки мають свої переваги. Ви могли чути, що електричні зубні щітки - марна трата грошей. Однак все не так просто. В даній статті ми розповімо Вам про переваги та недоліки електричних зубних щіток, особливості користування, поговоримо про догляд, і порівняємо різноманітні моделі.

Чому варто обирати електричні зубні щітки?

Переваги електричних зубних щіток

Краще очищення

Правильна чистка є невід'ємною частиною підтримки здоров'я зубів і ясен. Електричні зубні щітки набагато краще очищають зуби. Щітка призначена для ефективного видалення зубного нальоту з зубів – краще, ніж ручна зубна щітка. Електрична зубна щітка полегшить вам доступ до таких важкодоступних місць, як задні корінні зуби. Ось чому електрична зубна щітка може значно знизити ризик захворювань ясен і руйнування зубів.

Вбудований таймер

Таймер, вбудований в електричну зубну щітку, сприяє тому, щоб чищення зубів займало рівно стільки часу, скільки потрібно, щоб в достатній мірі видалити зубний наліт з зубів і ясен.

Мінімізація забруднення довкілля

Коли прийшов час змінювати щітку, вам потрібно тільки замінити головку електричної зубної щітки, і це набагато краще, ніж викидати звичайну щітку. Чому? Здебільшого, ручні зубні щітки виробляються з пластику, і саме завдяки цьому звичайні зубні щітки розкладаються більше 400 років!

Менше роботи для тебе

Використовувати електричну зубну щітку – це неймовірно легко. Насправді, електрична зубна щітка зробить більшу частину роботи за вас, максимально турбуючись про ваші зуби.

Довговічність

Електронні зубні щітки можна використовувати досить довго. Кількість часу експлуатації варіюється від моделі до моделі, але більшість щіток можна використовувати більше одного року.


електричні зубні щітки

Недоліки електричних зубних щіток

Дорожче, ніж звичайна щітка

Електричні зубні щітки, безумовно, коштують більше, ніж їхні традиційні аналоги. Виробник, деталі, реклама – це все впливає на ціну зубної щітки. Також, для створення електричної зубної щітки потрібно провести багато досліджень, краш-тестів, і перевірок, щоб зробити їх максимально зручними і безпечними в користуванні.

Ризик пошкодження

Ваші гроші будуть витрачені даремно, якщо ви невдало впустите щітку чи іншим чином пошкодите батарею. Як і з будь-якою технікою, з електричними щітками потрібно поводитися обережно.

Види електричних зубних щіток

  • Зубні щітки зі зворотно-обертальною головкою. Ці електричні зубні щітки мають маленькі круглі головки і є одними з найпопулярніших щіток в лінійці Oral B. Головка коливається і обертається в одному напрямку, а потім в іншому - навколо одного зуба за раз, щоб зчистити зубний наліт.

  • Зубні щітки з пульсацією.  Деякі обертальні електричні зубні щітки пульсують, змушуючи головку рухатися назад і вперед до зубів під час обертання. Це допомагає позбутися зубного нальоту, і є технологією, яка зазвичай використовується в дорожчих моделях.

  • Звукові і ультразвукові - це щітки, які вібрують на певних високих швидкостях і частотах, щоб зруйнувати зубний наліт. Виробники звукових щіток стверджують, що вони також направляють очищувальну рідину (суміш зубної пасти, води і слини) між зубами, щоб очистити зуби максимально ефективно. Вібруючі щітки, як правило, дорожчі, ніж обертові моделі.

Як правильно використовувати електричні зубні щітки

Перш ніж почати чистити зуби, обов'язково попросіть у свого стоматолога порад щодо техніки чищення зубів. Також може бути корисно звернутися до інструкцій з чищення, що додаються до вашої електричної зубної щітки. Для початку нанесіть зубну пасту і можемо починати!

чищення зубів

Крок 1: Переконайтеся, що ваша зубна щітка заряджена. Багато електричних зубних щіток мають світлові індикатори рівня заряду, тому ви можете бачити, чи заряджений ваш пристрій.

Крок 2: Почніть з зовнішніх поверхонь зубів. Повільно проведіть головку щітки від зуба до зуба, утримуючи головку щітки на місці протягом декількох секунд навпроти кожного зуба, перш ніж переходити до наступного.

Крок 3: Повторіть крок 2 на внутрішніх поверхнях зубів.

Крок 4: Повторіть крок 2 на жувальних поверхнях зубів, а також за задніми зубами.

Крок 5: Направте головку щітки вздовж лінії ясен і на ясна. Знову ж таки, не тисніть надто сильно, і будьте обережними.

Крок 6: Спробуйте провести насадкою вздовж язика, щоб освіжити всю порожнину рота.

Насадки для електричних зубних щіток

У кожної людини унікальний набір зубів, тому логічно, що у людей різні потреби в чищенні порожнини рота. Багато брендів пропонують різноманітні насадки-щітки, які не тільки блискуче видаляють зубний наліт, але і задовольняють всі види додаткових потреб в чищенні зубів: від відбілювання і зниження чутливості до чищення між зубами і поліпшення здоров'я ясен.

Порада: вам не потрібно обов’язково купувати одну і ту ж насадку, з якою ваша зубна щітка йшла в комплекті. Зазвичай, насадки-щітки взаємозамінні, тому обов'язково випробуйте їх і знайдіть ту, яка найкращим чином відповідає вашим потребам.

Найкращі бренди-виробники

Як і в випадку з смартфонами, зубні щітки теж можна знайти на будь-який смак, колір, і з різними функціями.


Одними з найкращих вважається лінійка електричних зубних щіток Phillips Sonicare – легка вібрація, двохвилинний таймер (з імпульсами нагадування кожні 30 секунд). Великою перевагою використання щітки від Phillips є те, що ви легко можете знайти дешеві змінні насадки для неї. Також, Phillips випускають електричні зубні щітки не лише для дорослих, але і для дітей.

Phillips Sonicare

Компанія Oral-B також випускає не лише звичайні зубні щітки, але й електричні. Технологічно розвинені і багатофункціональні, електричні зубні щітки від Oral-B можуть допомогти не лише в чищенні зубів, але і принести задоволення в використанні: наприклад, численні режими чищення, спеціально призначені для чутливих зубів, відбілювання або масажу ясен; датчики тиску; таймери тощо.


Oral-B

Xiaomi, як не дивно, спеціалізуються не тільки на смартфонах і телевізорах, але і на електричних скутерах і електричних зубних щітках. Основними перевагами електричних зубних щіток Xiaomi є мінімалістичний дизайн, відмінне очищення, Bluetooth-з'єднання для підключення до смартфона, налаштування режиму очищення через додаток.

зубні щітки Xiaomi

Електричні і звичайні зубні щітки ефективні при чищенні зубів, якщо ви використовуєте правильну техніку і чистите досить довго. Але варто розуміти, що електрична зубна щітка може полегшити і покращити чистку зубів, що приведе до кращого видалення зубного нальоту. Поговоріть з вашим стоматологом, якщо у вас є питання про те, яка саме зубна щітка є найкращою для вас. Якщо ви все ж вирішите придбати електричну зубну щітку, ви можете зробити це тут, адже асортимент зубних щіток на mta.ua точно дозволить вам знайти те, до чого прагне ваша душа.