logo

Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 09:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Як дитині адаптуватися до школи

Як батьки ми намагаємося організувати життя нашої дитини таким чином, щоб усунути нестабільність, забезпечити передбачений розпорядок дня і мінімізувати проблеми. Однак, час іде, все змінюється. Одна з таких змін, які відбуваються в житті кожної дитини, - це школа. Перші дні і тижні в школі можуть бути захоплюючими, але вони також можуть бути сповненими невпевненості і занепокоєння. Та не хвилюйтеся, дітям нерідко потрібна невелика додаткова допомога, щоб пристосуватися до початку школи. Наведені нижче поради і стратегії допоможуть вашій дитині швидко адаптуватися в школі, а вам відчувати себе впевненіше, чекаючи її вдома.


Як дитині адаптуватися до школи

1. Сприяйте встановленню зв'язку між вашою дитиною і вчителем, а також між вашою дитиною і її однокласниками

Перш за все, дітям потрібно відчувати зв'язок з дорослим, який, як вони думають, захистить їх. Тому, коли дитина не зі своїми батьками, їй потрібно перенести фокус прихильності на вчителя, саме тоді вони матимуть змогу добре і спокійно вчитися. Вам, як батькам, варто спілкуватися з вчителем, прислухатися до нього, а також зробити все, щоб вчитель прислухався до вашої дитини.


школа


Не менш важливим є зв’язок дітей між собою. Запитайте вчителя, чи помітив він, з ким проводить час ваша дитина. Запитайте дитину, з ким би вона хотіла пограти. Також, ви завжди можете запросити іншу маму з дитиною на морозиво після школи або всю сім'ю на вечерю в п'ятницю ввечері. Вам вистачить навіть піци, і до кінця трапези діти будуть носитися по будинку, як давно втрачені приятелі. А ви, в свою чергу, можете знайти нових друзів!

2. Забезпечте зв’язок з вами поки дитина в школі.

Для багатьох дітей найбільша проблема - попрощатися з батьками. Розробіть ритуал прощання, наприклад обійми і приказку: «Я люблю тебе, ти любиш мене, доброго дня, і я заберу тебе о 3 годині!» Також, ви можете покласти дитині до рюкзака фотографію сім’ї, на яку вона зможе дивитися, коли їй сумно. Якщо у вашої дитини є улюблена іграшка, то нехай бере її з собою до школи - але будьте обережні, і поясніть дитині, що іграшки не повинні заважати навчальному процесу.

Для того, щоб завжди бути на зв’язку, ми радимо забезпечити дитину дитячим смарт-годинником. В такому випадку, у вас буде інформація про місцезнаходження дитини, вона завжди зможе зателефонувати вам, а також дитячі розумні годинники не сприяють поширенню інформації в соціальних мережах і, як правило, взагалі не мають можливості виходу в Інтернет, тому дитина не буде відволікатися від навчання.

3. Допоможіть дитині висловити свої переживання і зрозуміти, що вона може з ними впоратися.

Велика частина шкільного занепокоєння викликана побоюваннями, які дорослі можуть порахувати ірраціональними, наприклад страхом, що ви помрете або зникнете, поки вони в школі. Підтримайте дитину, щоб вона висловлювала будь-які занепокоєння, які її турбують. Пам'ятайте, що страх - це хвилювання, що ми не зможемо з чимось впоратися. Тому замість того, щоб просто заспокоїти дитину, спробуйте навчити її вирішувати проблеми. Ваша мета в цьому обговоренні - допомогти дитині зрозуміти, що у неї є внутрішні ресурси, щоб впоратися з будь-якою ситуацією, з якою вона стикається.

4. Заспокойте її страхи.

Діти «запрограмовані» звертатися до батьків за запевненнями в тому, що небезпечно, а що ні. Так що, співчуваючи турботам своєї дитини, переконайтеся, що ви також висловлюєте впевненість в тому, що ваша дитина буде в безпеці і щасливою в школі. Поясніть: це абсолютно «нормально» трохи хвилюватися, але вона може бути впевнена, що вчитель потурбується про неї.

Підкресліть дитині: від природи люди, які люблять один одного, не люблять розлучатися, але вона буде весело проводити час, з вами все буде в порядку, школа завжди може зв'язатися з вами, і ваша любов завжди з нею, навіть коли ви не поруч. 


дитина в школі

5. Відправляйте дитину в школу підготовленою.

Більшість шкіл повідомляють батькам заздалегідь, які матеріали необхідні учням. Прибуття в школу з відповідним приладдям і матеріалами не дає дітям відчути себе неправильними чи обділеними.

Також важливо заздалегідь домовитися про час обіду. Якщо ваша дитина обідає в школі, переконайтеся, що у неї є гроші на обід.

6. Притримуйтеся режиму дня.

Діти, які погано відпочили, не мають внутрішніх ресурсів, щоб впоратися з прощаннями, не кажучи вже про суворі умови шкільного дня. Лягайте спати раніше, щоб спокійно впоратися з ранковою метушнею і подарувати всім гарний початок дня.

7. Запишіть дитину на позакласну діяльність.

Ще один спосіб допомогти вашій дитині зав'язати нові дружні стосунки - це записати її на позакласні заходи. Допоможіть їй вибрати один або кілька, котрі їй подобаються, і запишіть як тільки зможете. Їм може бути простіше спілкуватися зі своїми однолітками завдяки спільним інтересам.


діти в школі

8. Будьте обережними з розпитуваннями.

Намагайтеся не розпитувати дитину про те, що сталося в школі. Ваша дитина може не захотіти вдаватися в подробиці шкільного дня. Будьте готові до таких відповідей, як «добре» або «нормально». Такі питання, як «Яка частина дня була найкращою?» може схилити до бесіди більш успішно, ніж питання, котрі передбачають відповіді «так» чи «ні». 

9. Завантажте розвиваючі додатки.

Хорошою ідеєю може бути завантажити розвиваючі додатки для школярів на планшет чи смартфон дитини. Це може сприяти її розвитку, а також може зацікавити її в навчанні.


То як бути?

З наближенням першого дня в школі ваша дитина буде сповненою хвилювання, і, швидше за все, ви теж. Перші дні цілком можуть бути важкими, адже ваша дитина пристосовується до нової обстановки, нового авторитету, нових правил і порядків. Але це не страшно! Якщо ви прислухаєтеся до наших порад, а також залишатиметеся позитивними, то і ваша дитина, і ви, отримуватимете задоволення від школи!