logo

Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 09:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Топ-3 додатків для вивчення іноземної мови

У нашому світі, де відмінності можуть розділяти нас, а соціальне дистанціювання не дає нам нормально бачитися з близькими, мова є об'єднуючим мостом для зв’язку з іншими людьми. Незалежно від того, чи хочете ви дивитися улюблені фільми чи серіали в оригіналі, чи підвищити професійну кваліфікацію, чи займатися з дітьми вдома, зараз саме той час, щоб вивчити іноземну мову. Якщо ви чекали на знак - ось він!


Замисліться про завантаження додатків для вивчення мов, адже вони можуть перетворити швидкоплинне прагнення в досяжну мету - і все це з зручністю ноутбука або смартфона. Ось огляд кращих додатків для вивчення мов в Інтернеті, а також використовуючи будь-яку операційну систему - iOS чи Android. Завантажте один з них -  той, котрий відповідає вашому стилю навчання - і досить скоро ви будете готові зануритися в іншу культуру і спільноту - і все це не виходячи з дому.


Топ-3 додатків для вивчення іноземної мови

Duolingo

Duolingo


Ідеально підійде як для новачків, так і для тих, хто вже вивчав іноземні мови раніше.


 • Барвистий інтерфейс програми і короткі ігрові вправи - вивчаємо мову легко і з задоволенням. 

 • Додаток не обмежує кількість мов, які ви можете вивчати одночасно.

 • Навіть якщо ви «оволоділи» знаннями досягнувши вищого рівня, те чому ви навчилися все одно може «зникнути», якщо ви не будете постійно його перевіряти. Практика, практика і ще раз практика! 

 • Додаток запитує про вашу щоденну мету, яку додаток буде прирівнювати до певної кількості хвилин, які вам потрібно витратити на тренування.

 • Функція «смуги», яка мотивує вас продовжувати, відстежуючи кількість днів, протягом яких ви досягаєте своєї мети. 

 • Ви заробляєте бали за правильні відповіді, повільно, але вірно просуваючись до успіху.

 • У додатку ви можете отримати доступ до таких ресурсів, як Duolingo Stories, які представляють собою короткі аудіо-історії, які дозволяють вам перевіряти свої навички розуміння в процесі навчання.

Memrise

Memrise


Один з найкращих додатків для людей, котрі уже володіють базовими знаннями іноземної мови.


 • Memrise не допоможе вам вільно говорити іноземною мовою, але це відмінний навчальний посібник. Інструменти навчання Memrise засновані на коротких відеороликах носіїв мови, котрі промовляють різні слова і фрази, які допоможуть вам вловити тон, вимову і ритм. Потім він надає письмовий переклад вимовлених слів і продовжує їх повторювати, щоб ви могли чути їх новою мовою, коли читаєте своєю рідною. 

 • Цей веб-додаток і мобільний додаток допоможуть вам запам'ятовувати символи, фрази, і розвивати словниковий запас. 

 • Цей додаток також відмінно підходить для допомоги в математиці, природничих науках, економіці і т.д.

 • Як і в більшості навчальних програм, ви можете створювати свої власні навчальні матеріали або використовувати контент, створений і поширений іншими користувачами програми. 

 • Memrise включає в себе питання і вікторини, тому це не просто ще один додаток з картками.

 • За правильні відповіді ви будете заробляти бали, які допоможуть вам працювати над досягненням поставленої мети кожен день і відслідковувати свій прогрес в загальній таблиці лідерів з іншими користувачами.

Busuu

Busuu

Підійде для всіх користувачів.


 • Ви можете почати з тестового завдання, щоб почати з правильного рівня. Це чудово, якщо ви не зовсім новачок, але хочете практикувати те, що вже знали раніше.

 • Додаток також забезпечує офлайн доступ, поради з граматики та офіційні сертифікати з преміальними оновленням.

 • Як тільки ви визначитеся з головним пріоритетом, Busuu допоможе вам досягти цієї мети, розробивши навчальний план, який допоможе вам, виходячи з кількості днів, які ви хотіли б проводити за навчанням щотижня, і того, скільки часу ви можете присвятити урокам в день чи тиждень.

 • Ви отримуєте доступ до вправ в зрозумілому інтерфейсі Busuu, включаючи уроки діалогу з декламацією і заповненням прогалин, а також вправи на порядок слів, які допоможуть вам структурувати ваші знання.

 • На додаток до уроків, Busuu пропонує відгуки носіїв мови, які допоможуть вам удосконалити ваші знання. 


В інноваційних мовних додатках використовуються нові розумні стратегії, які допоможуть вам поліпшити свої мовні навички. Ігрові програми для вивчення мов - це захоплюючий інтерактивний спосіб підвищити рівень володіння мовою. З такою великою кількістю мовних додатків на ринку може бути важко відсортувати їх всі, щоб знайти найкращі програми для вивчення мови. На щастя, в цьому немає необхідності, адже ми підібрали їх спеціально для вас, і ви можете почати вчитися вже сьогодні!