logo

Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 09:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Оптимізація смартфону: топ-10 додатків

Сьогодні смартфони замінили багато в вашому житті. Для всього є додаток. Від покупок до настільних ігор - у вас встановлені додатки практично для всього, що може згодитися в повсякденному житті. У цій ситуації повільний смартфон теж може уповільнити ваше життя. Незважаючи на те, що телефони продовжують розвиватися, на вашому телефоні все ще є місце для кращих додатків для очищення та оптимізації, адже вони допоможуть вам налаштувати і оптимізувати продуктивність вашого телефону.Чи говоримо ми про засоби очищення кешу, пошуку небажаних файлів чи оптимізації ЦП, існує безліч додатків допоможуть вам максимально ефективно використовувати свій телефон. 


Оптимізація смартфону: топ-10 додатків


Не знаєте, де шукати кращі програми для очищення Android і iOS? Не хвилюйтеся - ми провели для вас дослідження, і обрали найкращі програми саме для вашого телефону!

Safe Security

Safe Security


Перше ім'я в нашому списку - Safe Security. Це один з найпопулярніших бустерів Android. Поряд з оптимізацією продуктивності вашого телефону, Android Safe Security також володіє іншими функціями, включаючи захист від шкідливих програм, диспетчер додатків тощо. Один з кращих прискорювачів Android може підвищити продуктивність вашого телефону всього одним натисненням. Він повністю очищає все сміття і непотрібні файли. Що означає, що ви також можете встановити цей додаток, щоб звільнити місце на телефоні. Safe Security - це універсальний додаток, який також піклується про час автономної роботи вашого телефону. 

CCleaner

CCleaner

CCleaner - ще один популярний додаток для оптимізації телефону. Його можна використовувати для оптимізації продуктивності вашого телефону за рахунок очищення непотрібних файлів. Він пропонує також і інші функції, такі як очищення непотрібних файлів, оптимізація оперативної пам'яті тощо. Додаток також допомагає вам видаляти великі файли, які не використовуються протягом тривалого часу. Ви навіть можете очистити історію переглядів за допомогою CCleaner. Це один з кращих додатків-прискорювачів для Android, котрий поставляється з менеджером додатків і дозволяє видаляти небажані програми. Він також допомагає вам контролювати використання батареї і перемикати програми, які витрачають заряд батареї, в сплячий режим.

AVG Cleaner

AVG Cleaner


AVG - широко відомий бренд в індустрії антивірусів. Провідний постачальник антивірусів також пропонує програмне забезпечення для прискорення роботи телефону. AVG Cleaner - один з найвідоміших оптимізаторів для телефонів Android з більш ніж 50 мільйонами завантажень і рейтингом 4,6 в Play Store. Додаток пропонує такі функції, як оптимізація продуктивності, очищення сміття і т.д. Поряд з цими основними функціями, він пропонує безліч унікальних і розширених функцій. Функція диспетчера додатків дозволяє видаляти небажані програми. Додаток навіть оптимізує час автономної роботи вашого телефону і переводить в сплячий режим фонові програми. AVG Cleaner також допоможе вам оптимізувати фотогалерею. Він може виявляти повторювані зображення і допомагає вам звільнити додаткове місце.

Avast

Avast


А ось і ще один відомий бренд антивірусів. Avast в першу чергу відомий своїми антивірусними послугами, проте компанія також пропонує винятковий оптимізатор телефону для Android. Avast Cleanup & Boost - один із багатофункціональних додатків-прискорювачів для Android. Додаток допоможе вам звільнити пам'ять телефону, очистивши всі непотрібні файли і кеш. Він також допоможе вам відфільтрувати фотогалерею, видаляючи погані і повторювані фотографії. Цей - один з кращих - додаток-прискорювач дозволяє збільшити час автономної роботи, відключивши фонові програми. Avast Cleanup також пропонує різні інші розширені функції в своїй платній версії.

Norton Clean

Norton Clean


Norton - це один із найстаріших виробників антивірусних програм, який також пропонує однойменний додаток-прискорювач для Android. Norton Clean допомагає оптимізувати сховище на пристрої, очищаючи непотрібні файли. Ви також можете видалити файли .apk додатків, які ви раніше встановили на свій смартфон, за допомогою Norton Clean. Як один з кращих бустерів Android, додаток допоможе вам поліпшити роботу вашого пристрою, очистивши файли кешу. Додаток допомагає зупинити роботу інших фонових додатків і, в кінцевому підсумку, підвищує продуктивність вашого телефону Android.

360 Security

360 Security


360 Security - це багатофункціональний додаток безпеки. Додаток перевіряє наявність шкідливих програм і різних інших шкідливих файлів, які можуть бути заховані глибоко всередині системи вашого пристрою Android, і позбавляється від них за вас. Він також може очищати кеш і тимчасові дані, накопичені встановленими додатками. Він звільняє місце для ваших даних і, що більш важливо, видаляє шкідливі файли, які можуть зашкодити вашому пристрою забезпечувати найкращу роботу. В результаті Android працює плавно і набагато краще, ніж раніше.

Nova Launcher 

Nova Launcher


Чудова програма запуску додатків для Android, Nova Launcher, замінює домашній екран на більш покращений. Ви можете змінити значки, анімацію та віджети додатків для кожної програми, помістивши найбільш часто використовувані додатки в зручну док-станцію. Він також стабілізує продуктивність додатків, гарантуючи, що фонові процеси не будуть заважати. Це не тільки один з кращих оптимізаторів Android, але й додаток, яке допомагає вам максимально ефективно використовувати інші додатки, встановлені на вашому телефоні. Його зручний дизайн гарантує, що він може бути легким у використанні як новачками, так і досвідченими користувачами.

DU Speed Booster

DU Speed Booster


Ще один відомий додаток для підвищення швидкості телефону, DU Speed ​​Booster, виконує безліч функцій для користувачів Android. Він очищає оперативну пам'ять вашого телефону і звільняє її від будь-фонової активності додатків. Він також може сканувати ваш телефон за секунди на предмет небажаної пошти, яку ви можете видалити одним клацанням миші. Не просто оптимізуйте свій Android, але і захистіть свій смартфон від вірусів або шкідливих ПО за допомогою захисту в реальному часі. Крім цього, DU Speed ​​Booster також підвищує потужність вашої телефонної мережі, що усуває різні проблеми, пов'язані з поганим підключенням до Інтернету.

All-In-One Toolbox

All-In-One Toolbox


All-In-One Toolbox, як випливає з назви, являє собою багатоцільовий додаток для очищення Android, який здатний обробляти набагато більше, ніж просто видаляти непотрібні файли. У додатку є більше 30 інструментів для збільшення продуктивності вашого смартфона. Наприклад, прискорення завантаження - функція, яка дозволяє вибрати, які програми (включаючи системні) запускаються автоматично при перезавантаженні телефону. У його менеджері програм є опції для пакетного видалення або установки додатків і переміщення програм з телефону на інше сховище. All-In-One Toolbox покликаний зробити роботу на Android швидшою, чистішою і легшою.

Droid Optimizer

Droid Optimizer


Нарешті, ми згадали про Droid Optimizer. Як випливає з назви, Droid Optimizer допоможе вам оптимізувати продуктивність вашого Android-пристрої. Він вважається одним з кращих додатків-оптимізаторів Android через його здатність оптимізувати і підвищувати продуктивність пристроїв Android. Droid Optimizer може зупинити роботу програм у фоновому режимі і звільнити місце в оперативній пам'яті телефону. Його також можна використовувати для збільшення терміну служби акумулятора вашого пристрою. Поряд з усіма цими функціями він також може оптимізувати ігрову продуктивність вашого пристрою. Отже, Droid Optimizer можна вважати кращим підсилювачем для мобільних PUBG і інших важких мобільних ігор. Крім того, додаток Booster також поставляється з менеджером додатків.


Отже, це одні з кращих програм-оптимізаторів для Android. Ви можете використовувати будь-який з них для повної оптимізації вашого телефону. Вони не тільки допоможуть вам заощадити час, а й нададуть вам ефективне рішення проблем, пов'язаних з продуктивністю вашого телефону.