- 098 405 15 15
Сьогодні з 09:00 до 21:00
098 405 15 15
095 405 15 15
073 405 15 15
Графік роботи
з 9:00 до 21:00
Сьогодні з 09:00 до 21:00
Сервісний центр
Графік роботи
з 9:00 до 21:00
Ваші закладки порожні
нічого
порівнювати
Кошик порожній!
Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом
Купувати легко та швидко
Відстежувати статус своїх замовлень
Бачити розмір персональної знижки
Мати доступ до спеціальних цін
Першим дізнаватися про акції
Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту
Лист не прийшов?
Визначити, яка відеокарта найкраще підходить для вашого бюджету, - завдання не з легких, але, на жаль, це тільки початок. Неважливо, чи звернули ви свою увагу на графічний процесор AMD або Nvidia, як тільки ви зупинитеся на конкретному графічному процесорі - наприклад, вибравши між RTX 2060 і GTX 1070 - вам буде представлений величезний вибір різних моделі карт мінімум від 10 виробників. Ці карти будуть відрізнятися за ціною, характеристикам, тактовою частотою, гарантіями і багато чому іншому, так як же визначити, яка з них справді найкраща?
Ігрова індустрія просунула технологію GPU швидше і далі, ніж будь-яка інша індустрія. Сьогоднішні ігри для ПК стали більш реалістичними і складними, ніж будь-коли раніше, і зростаюча продуктивність сучасних відеокарт є як частиною причини, так і відповіддю геймерам, які вимагають більш привабливих ігор.
Простіше кажучи, якщо ви збираєте комп'ютер для ігор, то найважливішим придбанням буде якраз відеокарта. Інші компоненти, наприклад ЦП і ОЗУ, можуть вплинути на продуктивність, але покупка занадто слабкого графічного процесора для обраних вами ігор гарантовано призведе до розчарування.
Однак існують різні види ігор, і не всі вони вимагають найпотужнішого графічного процесора на ринку. Ось чому важливо ознайомитися з обов'язковими, рекомендованими і оптимальними характеристиками гри, щоб переконатися, що ви обираєте відповідний графічний процесор. Купівля кращої відеокарти, яку ви можете собі дозволити, - це хороший спосіб підготувати ваш комп'ютер до інших ігор, і тримати її в готовності грати в популярні ігри, які ще не випущені.
Ще одна вимоглива група користувачів - це ті, хто виконує складні завдання, такі як 3D-рендеринг і редагування відео. Високопродуктивні додатки, такі як AutoCAD і Adobe Premiere Pro, можуть використовувати відеокарти для прискорення обробки і забезпечення більш швидких і ефективних робочих процесів.
Фактично, існує клас графічних процесорів, спеціально призначених для цих користувачів. Ці відеокарти для комп'ютерів оптимізовані до цих додатків, а їх драйвери сертифіковані як стабільні і надійні. Ці графічні процесори не завжди найкраще підходять для ігор, хоча вони можуть бути набагато дорожче звичайних графічних процесорів.
Більшість комп'ютерних геймерів хочуть грати в свої ігри зі швидкістю не менше 60 кадрів в секунду (FPS). Це вимагає, щоб колір для кожного пікселя обчислювався 60 раз в секунду. Задоволення потреб нових ігор в графіці, збільшення частоти кадрів або розширення екрану? Редагування великих відеофайлів вимагає виконання все більшої кількості графічних обчислень. Ви можете швидко виявити, що ваша відеокарта не справляється з цим завданням, якщо ви не оновлювали її деякий час - або взагалі.
Ваша відеокарта буде найбільш енергоємним компонентом вашого комп'ютера. Отже, вам потрібно переконатися, що ви вибрали блок живлення, який може працювати з вашою відеокартою.
Є кілька способів зробити це:
Перевірте мінімальну рекомендовану потужність відеокарти (її можна знайти в технічних характеристиках відеокарти).
Купіть блок живлення, потужність якого перевищує мінімально рекомендовану.
Перевірте, який мінімальний рейтинг рейла +12 В потрібен для відеокарти.
Купіть блок живлення з більш високими параметрами на рейлі +12 В (можна знайти в специфікації блоку живлення).
Ваша відеокарта буде отримувати живлення від рейла харчування +12 В, тому лінія +12 В є найкращим індикатором того, чи може блок живлення працювати з вашою відеокартою. Крім того, рейл +12 В - це простий спосіб уникнути покупки дешевих підробок. Багато виробників дійсно поганих джерел живлення заявляють про більш високі номінальні потужності, ніж насправді вони можуть забезпечити. Як правило, рейли +12 В цих дешевих джерелах живлення будуть більш значним показником їх низької якості, ніж їх номінальна потужність.
Переконайтеся, що у вашому комп'ютері є місце для карти. Подивіться на довжину, висоту і товщину. Відеокарти можуть бути тонкі, з одним, двома і навіть трьома слотами. Більшість ігрових карт будуть повнорозмірними по висоті і займати два слота розширення. Навіть якщо технічно карта займає у вашому випадку тільки один або два слота, якщо у неї великий радіатор і вентилятор, вона може заблокувати сусідній слот. Якщо у вас крихітна материнська плата Mini-ITX, пошукайте «міні» карту, яка зазвичай має довжину 8 дюймів (205 мм) або менше. Однак деякі карти, які носять це прізвисько, довші, тому перевірте специфікації.
Активне охолодження
Активно охолоджувана відеокарта оснащена одним або декількома вентиляторами. Сучасні відеокарти виділяють так багато тепла, що в більшості випадків вони забезпечуються активним охолодженням. У кожного виробника своє бачення цього питання, і він також може відзначитися охолодженням, продуктивністю шуму і ефективністю відведення тепла.
Пасивне охолодження
Пасивне охолодження відеокарти в даний час широко не використовується виробниками. Відведення тепла залежить від охолодження навколо відеокарти, адже без вентилятора (ів) використовується тільки охолоджуючий блок. Найбільшою перевагою пасивного охолодження є створення шуму, який (майже) не чутний, оскільки не використовуються вентилятори.
В сучасному світі всі дискретні графічні процесори підключаються до слотів PCIe, і більшість з них - 16x PCIe. Однак графічні процесори розрізняються за шириною слотів, які вони займають, включаючи одинарні, подвійні і потрійні слоти. Ви повинні бути впевнені, що на материнській платі вашого ПК досить місця для обраного вами графічного процесора, який повинен враховувати будь-які інші компоненти, які ви хочете підключити разом з графічним процесором.
Вам потрібна одна з кращих відеокарт, незалежно від того, чи хочете ви грати в кращі комп'ютерні ігри або вирішувати найбільш ресурсомісткі завдання, такі як дизайн і редагування відео. Ці графічні процесори не тільки покращують якість відтворення ігор і відео. Що ще важливіше, вони забезпечують більш плавний і захоплюючий комп'ютерний досвід в цілому, що робить їх життєво важливим компонентом нового ПК, на який ви щойно витратили чимало грошей.
Кращі відеокарти:
GIGABYTE GeForce GTX 1660
PowerColor Radeon RX 5700
GIGABYTE GeForce RTX 2080 Ti
AMD Radeon RX 5700
Nvidia GeForce RTX 2080 Ti
AMD Radeon RX 5600 XT
Nvidia GeForce RTX 2070 Супер
Nvidia GeForce GTX 1660 Super
GIGABYTE GeForce GT 1030
GIGABYTE Radeon RX 570
AMD Radeon VII
Nvidia GeForce RTX 2080 Супер
Zotac GeForce GTX 1080 Ti Mini
GIGABYTE GeForce RTX 2080 Ti
ZOTAC GeForce GTX 1050 Ti
PowerColor Radeon RX 560
Вибір відеокарти - це цікавий процес. І скільки питань! Вам потрібно більше VRAM або більше ядер графічного процесора (GPU)? Наскільки важливе охолодження? А як щодо потужності? Ми в МТА спробували відповісти на всі можливі питання, щоб допомогти вам розібратися в тому, як вибрати відеокарту.