logo

Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 09:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Святкова акція від Samsung

Офіційні правила Акції

«S20 FE + Buds+ - Даруйте свято з Galaxy!»


1.         Загальні положення

1.1.         Цими Офіційними Правилами (надалі — «Правила») визначається проведення акції під загальною назвою «S20 FE + Buds+ - Даруйте свято з Galaxy!» (надалі – «Акція»).

1.2.         Організатор Акції - Товариство з обмеженою відповідальністю «Самсунг Електронікс Україна Компані», м. Київ, вул. Льва Толстого, 57 (надалі — «Організатор»).

1.3.         Період проведення Акції: з 15 грудня 2020 року по 25 січня 2021 року;

 

2.         Період і місце проведення Акції

2.1.         Акція проходить на території України, крім тимчасово окупованих територій та зони проведення ООС.

 

3.         Загальні умови участі в Акції

3.1.    В Акції можуть брати участь дієздатні громадяни України, які постійно проживають на її території   (надалі — «Учасники»).

3.2.    Не визнаються Учасниками і не мають права брати участь в Акції:

  i.          представники Організатора Акції, особи і будь-які суб’єкти господарювання, що залучені до підготовки та/або проведення Акції;

  ii.          особи, які не є громадянами України, та/або постійно не проживають на території України;

  iii.          особи, які не виконали умови участі в Акції, порушили ці Правила;

  iv.          громадяни країн Євросоюзу;

3.3.    Участь в Акції неповнолітніх, обмежено дієздатних і недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України. Організатор не зобов’язаний перевіряти правоздатність та/або дієздатність Учасників.

3.3.1.         Обмежено дієздатні та/або недієздатні особи (в розумінні ст. 36, 39 Цивільного кодексу України) беруть  участь через свого опікуна.

3.3.2.         Неповнолітні особи віком від 12 до 16 років беруть участь з дозволу батьків, однак з урахуванням особливостей отримання Samsung Galaxy Buds+, відповідно до цих Правил.

 

 

4.         Правила участі в Акції

4.1.    Відповідно до цих Правил, Учасник, за умови виконання всіх умов, передбачених цими Правилами, має можливість отримати навушники Samsung Galaxy Buds+ при купівлі одного з смартфонів Samsung Galaxy S20 FE (256 ГБ) або Galaxy S20 FE (128 ГБ) у офіційних Партнерів Організатора.

4.2.    Обмеження щодо Акції:

4.2.1.         Кількість Samsung Galaxy Buds+ обмежена і Організатор має право в односторонньому порядку завершити реєстрацію і припинити модерацію.

4.2.2.         Колір Samsung Galaxy Buds+ залежить від наявності моделей на складі.

4.2.3.         Гарантія на Samsung Galaxy Buds+ надається з дати виробництва та діє протягом року.

4.3.    Для участі в Акції, Учаснику необхідно здійснити наступні дії:

4.3.1.         Придбати один з смартфонів Samsung Galaxy S20 FE (256 ГБ) або Galaxy S20 FE (128 ГБ) в період з 15 грудня 2020 року по 25 січня 2021 року у офіційних Партнерів Організатора.

4.3.2 Подати заявку на Samsung Galaxy Buds+ шляхом реєстрації покупки на сайті Акції https://samsung.com/ua/promotion/galaxy-bundle/ та вказати П.І.Б., IMEI пристрою, номер телефону, електронну адресу, місто та відділення Нової пошти для доставки Samsung Galaxy Buds+, прикріпити фотографію або скан-копію чека, вся інформація на якому повинна бути повністю відображена, з чітким зображенням дати придбання, номера документа, найменування Партнера Організатора та товарної позиції (моделі) смартфона.

4.3.2.         До реєстрації покупки на сайті Акції можуть бути прийняті й інші документи, що засвідчують покупку, але виключно в тому випадку, якщо у офіційний партнер Організатора не використовує РРО з підстав передбачених чинним законодавством.

4.3.3.         У разі придбання Учасником смартфону в рамках Акції, такий Учасник повинен зареєструвати покупку кожного придбаного ним товару за допомогою проходження окремої реєстрації на сайті, де кількість придбаного товару повинна відповідати кількості проходження реєстрації Учасником (наприклад при придбанні 3 (трьох) товарів необхідно здійснити 3 (три) окремих реєстрації на сайті).

4.4.    Модерація  зареєстрованих заявок проводиться протягом 20 робочих днів з моменту реєстрації заявки.

4.5.    При поверненні смартфону офіційному Партнеру Організатора  з підстав, передбачених чинним законодавством, участь у Акції не можлива, а реєстрацію заявки буде анульовано.

4.6.    За результатами модерації Учасник

         i.       отримує телефонний дзвінок або

       ii.       отримує СМС-повідомлення на номер телефону, який був зазначений при реєстрації, із зазначенням статусу - що заявка успішно пройдена, або відхилена, із зазначенням причини, згідно з умовами Акції.

4.6.1.         У разі неотримання ані повідомлення ані дзвінку, Учасник має зв'язатися з Організатором.

4.7.    Заявки на реєстрацію покупки на сайті Акції можуть прийматися по 25 січня 2021 року включно, за умови, що товар був придбаний після 15 грудня 2020 року.

4.8.    Учасник не може брати участь одночасно в двох промо-акціях по одній і тій же покупці / чеку, якщо умови в цих промо акціях збігаються.

4.9. Вручення Samsung Galaxy Buds+  Учасникам, які успішно пройшли модерацію, здійснюється у відділеннях «Нової пошти», зазначених під час реєстрації при наявності документів, що посвідчують дані особи, що були вказані під час реєстрації заявки, та відповідно до умов поштового сервісу «Нової пошти».

4.10.  Учасник втрачає право на участь в Акції і не може отримати Samsung Galaxy Buds+ у випадку:

     i.            порушення будь-яких умов Акції;

     ii.            порушення умов реєстрації заявки;

     iii.            надання недостовірних / некоректних даних;

   iv.            неможливості Організатором зв'язатися з Учасником по вказаним ним контактним даним протягом 10 календарних днів з моменту кінцевої дати реєстрації заявки;

     v.            виявлення фактів спроби шахрайства або інших протиправних дій.

     vi.            повернення товару офіційному партнеру Організатора.

 

5.         Інше

 

5.1.     Всі Учасники Акції, беручи в ній участь, погоджуються з правилами Акції, зобов'язуються дотримуватися і виконувати їх. У разі якщо Учасник порушив правила Акції або вчинив акт шахрайства і / або обману для отримання Samsung Galaxy Buds+, він втрачає право на їх отримання;

5.2.    Беручи участь в Акції, а також надаючи будь-яку інформацію, включаючи інформацію, яка є персональними даними, Учасник дає свою згоду на збір, зберігання, передачу і обробку його персональних даних (місто, місцезнаходження, повне П.І.Б., номер телефону, адреса електронної пошти) Організатором третій особі з метою контролю за проведенням Акції, виконання її умов, рекламних, маркетингових та новинних розсилок, а також здійснення інших прямих контактів в маркетингових цілях. Згода поширюється на всі види обробки переданих даних, необхідних для досягнення зазначених цілей, включаючи, але не обмежуючись: отримання, запис, зберігання, уточнення, використання, передачу (в тому числі транскордонну передачу відповідно до чинного законодавства), видалення, знищення, в т.ч. уповноваженим особам Організатора / іншим уповноваженим особам / третім особам. Згода діє з моменту передачі таких даних Організатору і до моменту відкликання згоди в порядку, встановленому чинним законодавством.

5.3.     Організатор має право в односторонньому порядку змінити ці Правила, попередньо повідомивши Учасника шляхом розміщення відповідного повідомлення на офіційній сторінці Акції в інтернеті за адресою: https://samsung.com/ua/promotion/galaxy-bundle/ . Датою повідомлення є дата публікації відповідної інформації по вишеуказнному адресою або додаткова дата, зазначена при змінах умов на сторінці Акції. При незгоді з зазначеними змінами Учасник має право відмовитися від прийняття змін шляхом відмови від участі в Акції. Продовження участі в Акції після закінчення цієї дати розглядається як згоду Учасника з внесеними змінами.

5.4.     Акція не є конкурсом, лотереєю або іншою заснованою на ризику азартною грою.

5.5.     Беручи участь в Акції, Учасники так само дають згоду на розміщення фотографій / відео / промо роликів з його зображенням / участю на Сайті Організатора, а так само на офіційних сторінках Організатора / Партнерів в соціальних мережах.

5.6.     Учаснику Акції можуть зателефонувати з Відділу якості для контролю якості обслуговування для отримання відгуку. Учасник Акції має право відмовитися від надання своєї думки.

 

Контактні дані колл-центру Організатора:

0 800 502 000 (безкоштовно з мобільних та стаціонарних)