logo

Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 09:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Топ-5 подарунків з бюджетом до 500 грн

Передсвятковий час пролітає дуже швидко. Ми ніби вмикаємось у режим “супергерой” та прагнемо встигнути усе. 

Щоб полегшити собі завдання, принаймні із вибором подарунків, варто:

  • скласти перелік колег, партнерів, приятелів, друзів і всіх найближчих людей, яким хочемо зробити новорічний презент 

  • визначитись із оптимальним бюджетом для покупок. 

Такий раціональний підхід дозволить правильно, якісно, з позитивними емоціями й мінімальними витратами втілити в життя подарунковий шопінг.

Ідеї подарунків до 500 грн 

Комп’ютерна мишка

У середовищі геймерів або людей, які працюють за комп’ютером (програмістів, копірайтерів, контент-менеджерів, дизайнерів), чудовим святковим подарунком може стати спеціалізована або дизайнерська версія комп’ютерної мишки.

Обираючи цей аксесуар у магазині, варто орієнтуватись на те, для кого він призначатиметься. Адже чоловікам підходять більш масивні моделі з агресивним дизайном та надійною конструкцією. Дівчині варто дарувати компактну, ергономічну, оригінальну мишку, яка буде не лише функціональною та корисною, але й візуально привабливою річчю. 

Для стаціонарного комп’ютера зазвичай обирають провідний тип миші, який підключається за допомогою кабеля і роз’єму USB. Такий пристрій не потребує батарейок і швидко реагує на дію і клік. Бездротова мишка має свої переваги – автономність, зручність, менший фізичний розмір. Проте до неї необхідно купувати батарейки та бути готовим до не завжди стабільної передачі сигналу через радіочастоти, Bluetooth або Wi-Fi.

Маршрутизатор

Завжди бути на зв’язку – вимога часу для сучасної людини. Хороший роутер вміє забезпечити стабільність сигналу і належну його швидкість. Якщо робота людини пов'язана з інтернетом, або вона полюбляє займати вільний час навчальними курсами, вебінарами, фільмами, серіалами, іграми та іншими онлайн-розвагами – сміливо даруйте маршрутизатор.

Стандартні моделі передають дані по WI-FI і витримують велику кількість підключень. Проте можна придбати і потужніший пристрій з можливістю додаткового захисту інформації, функцією батьківського контролю та віддаленого доступу до редагування параметрів.

Килимок

Навіть найсучасніша і найпрофесійніша мишка для підвищення якості свого функціоналу потребує правильної робочої поверхні. Один із варіантів – килимок для миші. Він може бути виготовлений з різних матеріалів, залежно від майбутнього призначення:

  • пластиковий – найпоширеніший різновид, що має оригінальний дизайн і ергономічну форму.

  • алюмінієвий або скляний – мають подібні характеристики. Це витривалі килимки, які забезпечують точне і плавне ковзання. Проте доволі шумні в роботі і можуть здаватися холодними на дотик.

  • двосторонній – вдало підходить геймерам. Одна його сторона дарує високу швидкість, друга – точність рухів.

  • гелевий – обирають офісні працівники, тому що ця модель має ергономічну будову зі спеціальною подушкою. Це сприяє зменшенню напруження кисті. 

  • тканинний – популярний бюджетний варіант.

  • килимок із гумою – підходить для офісу і для ігор. Він забезпечує ідеальне ковзання і має доступну ціну.

  • пробковий – використовується як вдома, так і в офісі та вдало підходить до роботи з оптичними мишами.

Флешка

Головною функцією Flash-накопичувачів є зберігання інформації та її комфортне використання. Флешки можуть володіти значним об’ємом пам’яті, високою швидкістю передачі, зручним USB-інтерфейсом для підключення та цікавим дизайном. 

Обираючи цей аксесуар, необхідно визначитись із бажаними технічними й візуальними параметрами, конструкційним рішенням, дизайном тощо. Тоді придбати цей подарунок не складе особливих зусиль.

Чохол для смартфона

Цей аксесуар захищає гаджет від подряпин та інших можливих пошкоджень, пом'якшує удар при падінні. Водночас, важливою його функцією є декоративна складова, що здатна перевтілити телефон і надати йому неповторного вигляду. 

Різновидів чохлів для смартфонів просто незліченна кількість. Їх класифікують за типом захисту корпусу, конструкцією, матеріалом виготовлення, способом закривання і сумісністю. Тому у цьому питанні вибір може бути виключно індивідуальним.

Топ подарунків до 500 грн. від МТА може перетворитись у доречні святкові приємності. Тож обирайте, консультуйтесь у наших менеджерів і тіште близьких приємними та корисними аксесуарами.