Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Відеозв'язок

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 9:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Яким буде мобільний 2015 рік?

Ці, здавалось, прості запитання підігрівають цікавість та ентузіазм багатьох людей щодо технологій та їх еволюції. Зрештою, саме користувачі визначають, як буде виглядати ринок смартфонів та планшетів. Однак, якщо є одна річ, в якій ми точно впевнені, – це те, що тренди, які «народжуються» наприкінці одного року, будуть популярні і в наступному. Тож давайте поглянемо, які тенденції перейшли до нас з 2014-го і розквітнуть в 2015-му.

Ноутбук чи планшет?

1. Технологія 4K стане більш поширеною на дорогих та якісних пристроях

Новіші мобільні платформи вже хизуються своєю здатністю знімати фото та відео з 4К роздільною здатністю (4096х2160 пікселів, або приблизно в 4 рази краще, ніж HD). На жаль, поки що обчислювальна потужність мобільних пристроїв не дозволяє ні дивитися відео в усій його 4K-розкішній якості, ні грати в ігри з такою роздільною здатністю. Будемо сподіватися, що випуск процесора Qualcomm Snapdragon 810 виправить цю ситуацію, і він зможе легко справитися з величезними навантаженнями. Планшети та смартфони неминуче приречені до відтворення зображень та відео в такому форматі – і це, в свою чергу, призведе до технічного виклику всім відео-сервісам та розробникам додатків.

Sony

2. Зросте популярність фаблетів

Гібридні пристрої – щось середнє між планшетом та смартфоном – чудова нагода вигідно вкласти гроші, особливо тоді, коли Ви задумуєтесь, яку техніку купляти в кризу.

Подобається це нам чи ні, але фаблети нікуди не думають зникати. Цей новий клас пристроїв, що своїми розмірами перетнули межу між смартфонами та планшетами, з’явився на ринку ще в 2013-му, і тоді значного ентузіазму за ним не помітили. Щоправда, бурхливими сплесками популярності фаблети зобов’язані Samsung Galaxy Note, Nexus 6, та Huawei Mate 7, які буквально перевернули уявлення переважної більшості людей про звичні гаджети. Логічно передбачити, що в 2015-му вони будуть ще популярнішими – не зважаючи на те, що їх розміри не надто компактні, є багато користувачів, які втрачають голову від гаджета, здатного одним своїм виглядом зупинити автомобіль ;)

 

Social Networks

3. 2015 стане роком соцмереж

Додатки, що дозволяють людям постійно знаходитися на зв’язку, знайомитися та обмінюватися враженнями – соціальні мережі – переживають бум популярності, особливо серед молоді. На міжнародному мобільному ринку Viber, WhatsApp і Skype давненько вже числяться серед найбільш часто використовуваних додатків. Хочете зв’язатися з однокурсником? Завантажити електронний конспект лекцій, отриманий від викладача, та розіслати його одногрупникам? Домовитися з колегами про перенесення зустрічі на кілька хвилин? Запостити фото в Інстаграм, поки Ви на відпочинку? Додатки для обміну миттєвими повідомленнями та соцмережі – штука не лише для розваг та марнування часу, а й для роботи. Правда проста: люди хочуть підтримувати зв’язок один з одним ненав’язливо, а соцмережі з цим легко справляються.

Battery

4. На горизонті з’являться нові енергозберігаючі технології 

Для кожного з нас давно не секрет: заряду батареї смартфона часто не вистачає на добу (про кілька днів ніхто навіть не говорить). Не пройшло й року, як користувачі масово почали звертати на цю проблему увагу різних вендорів, а заодно і самі долучатися до справи – можна нарахувати багато досить вдалих спроб вирішити проблему швидкої розрядки батареї, і багато з них перспективні. Від виробника, який планує випуск телефону на електронних чорнилах до гарвардського студента, що розробляє новий тип батареї, – завдяки цьому тренду енергозбереження, що, здається, захопив усіх, ще до 2016-го року у нас є реальна нагода потримати в руках смартфон, який буде розряджатися набагато повільніше за нинішні моделі. Врешті-решт, виробники акумуляторів витрачають купу грошей на фінансування наукових проектів своїх дослідників, тож можливість втерти носа обмеженню на ємність батареї дуже навіть реальна.

Discussion

А Ви як вважаєте: чим запам’ятається мобільний ринок цього року? Що визначного нам покаже? Яких сюрпризів від нього чекати? Пишіть нам в коментарі – діліться своєю думкою :)