Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Відеозв'язок

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 9:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Як вибрати телефон для дитини?

На ринку сьогодні є два типи мобільних телефонів: звичайні кнопочні телефони і смартфони.

Перший тип смартфону для дітейПерший тип є дуже простим у дизайні та функціонуванні. Він чудово підходить для здійснення дзвінків і відправки текстових повідомлень. Ціна на такі телефони наразі є абсолютно доступною для більшості користувачів. Зумовлено це тим, що можливості таких телефонів є мінімальними, а тому вони чудово підходять для дітей віком до 8 років. Кнопочні телефони прості у використанні, і, як правило, не мають функції доступу в Інтернет.

Другий тип – смартфони – вже встигли витіснити перший тип. Ці мобільні телефони коштують дорожче, і зазвичай мають сенсорний екран, камеру, доступ в Інтернет та безліч інших корисних функцій, які спрощують наше життя та полегшують виконання повсякденних завдань.  Смартфони дозволяють здійснювати багато речей, які підходять для дітей старшого віку – це і робота з ігровими та офісними додатками, і спілкування в соціальних мережах, і веб-серфінг в Інтернет-просторі. І саме з цієї причини, смартфони не підходять для дітей молодшого віку.

Чи варто купувати телефон з можливістю доступу в Інтернет?

Для багатьох батьків найбільше занепокоєння у телефонах (хоча і не тільки в них) викликає ймовірність доступу до мережі Інтернет. І таке занепокоєння не є безпідставним, адже дитина може запросто відвідувати веб-сторінки, які бачити їй не потрібно.

В телефонах доступ до Інтернету стає можливим у двох випадках: якщо є підтримка функції Wi-Fi, або ж функції 3G. Мобільні телефони з Wi-Fi підключаються до Інтернету через домашню Wi-Fi мережу, або у точці доступу Wi-Fi зони. Мобільні телефони з 3G можуть підключатись до Інтернету у будь-якому місці.

Якщо у Вашої дитини вік до 8 років, радимо все ж таки зупинитись на телефоні, у якого відсутня можливість доступу в Інтернет. Навряд чи він йому конче необхідний. А Ви будете спокійні, що Ваше чадо не проводить весь вільний час у «всесвітній павутині» на невідомих веб-джерелах.

Другий тип смартфонів для дітей

Щодо інших характеристик, то важливими критеріями вибору телефону для дітей до 8 років є:

1. Дисплей телефону. Він повинен бути досить великим і не перенапружувати очі дитини.

 

2. Хороша батарея. В режимів розмов телефону повинно вистачити на 5-6 годин.

3. Гучна поліфонія. Мелодія дзвінка повинна бути досить гучною, щоб дитина завжди чула вхідний дзвінок.

А якщо я куплю своїй дитині смартфон?

У такому випадку зверніть увагу на наступні поради:

1. Переконайтесь, що GPS-навігатор на телефоні вимкнений. Чужі люди не повинні знати, де знаходиться Ваша дитина.

2. Також вимкніть Bluetooth для запобігання небажаних з’єднань з розташованими поруч пристроями. Поясніть дитині, що вона не повинна приймати повідомлення від незнайомців, якщо у неї все ж таки включений Bluetooth.

3. Важливо також попередити дитину про те, що встановлення нових додатків на телефоні коштує грошей. Тому завантажувати що-небудь з магазину додатків не варто, а краще звернутись по допомогу до батьків, щоб вони власноруч встановили бажану гру.

4. Wi-Fi краще вимкнути, і найкраще, якщо Ви не будете показувати дитині, де можна включити цю функцію назад.

5. Більшість сучасних смартфонів дають можливість створювати додаткові профілі для кожного окремого користувача. Що це дає? У Вашої дитини буде свій особистий профіль, в якому для користування будуть доступні тільки ті програми та додатки, які Ви там самі встановите, а також ті функції, які Ви вкажете у налаштуваннях. 

Характеристики телефону для дітей

Дітям старшого віку (14-15 років) Ви можете вже передати право самостійно обирати смартфон.  Дуже часто в такому віці вони вже краще розбираються, які моделі телефонів є хорошими, а які ні. Питання лише в ціні, але завжди можна знайти модель, яка буде задовільняти і Вас у категорії «ціна», і дитину у категорії «якість».

Основними критеріями телефонів тут будуть відеокамера, підтримка функцій Wi-Fi і 3G, оперативна пам’ять не менше 2 Гб, внутрішня пам’ять не менше 16 Гб, потужна батарея. Обговоріть з дитиною разом, що він очікує від телефону і відправляйтесь разом за покупками до Інтернет-магазину «MTA.UA»! ;)