Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Відеозв'язок

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 9:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

10 способів розумно використати свій планшет

Однак, не зважаючи на розповсюдженість та популярність планшетних комп’ютерів, серед нас багато тих, хто ще вирішує, чи є необхідність купити планшет. Є купа людей, які користуються лише кількома функціями і навіть не здогадуються, на що здатен їх планшет по-справжньому. Якщо Ви все ще в танку, то от Вам кілька порад щодо того, як пристосувати планшет до реального життя.

  1. Використовуйте його як другий монітор.

Планшет - другий монітор

Деякі користувачі ПК люблять чи змушені працювати більш ніж за одним монітором. Якщо Ви до належите до таких людей, то майте на увазі: планшет можна використати як другий монітор – можете приєднати його до свого ПК та «розширити» таким чином екран. Ось так Ви легко, дешево і сердито отримуєте другий монітор – з поправкою на те, що справжній Вам купувати непотрібно.

  1. Використовуйте його як універсальний пристрій для віддаленого керування

Планшет для віддаленого керування

Ні для кого не секрет, що зі свого смартфона можна працювати з ПК в режимі віддаленого доступу. За допомогою деяких додатків Ви можете з легкістю перетворити свій планшет на універсальний пристрій для віддаленої роботи зі своїм офісним комп’ютером, домашнім ПК, який знаходиться в іншій кімнаті, чи взагалі контролювати з його допомогою весь будинок.

  1. Електронна книга.

Планшет як електронна книга

Не надто кошерний варіант – особливо, якщо звернути увагу на електронні книги з технологією e-ink, від яких не втомлюються очі – плюс, чесно кажучи, дещо примітивний. Проте все ще не кліше: Ви насправді можете використовувати свій планшет для читання електронних книжок, журналів, газет, коміксів та додатків типу Flipboard чи Pocket.

  1. Нотатки + планування + тайм-менеджмент

Графічний планшет

Якщо Ви – один з тих, хто фанатично слідкує за своєю продуктивністю, або ж завантажений на роботі по самі гланди, планшетний комп’ютер прийде Вам на допомогу. У Вашому випадку планшет з легкістю і задоволенням перетвориться на зручний цифровий блокнот з функцією самопошуку необхідних даних, нагадування та повторного нагадування. Робити нотатки стало просто і легко – хоч друковані, хоч виведені пальцем прямо на екрані, хоч графічні. Можете навіть робити помітки в електронних книжках, організовувати свій розклад, та будувати справжнісінькі наполеонівські плани – планшет тут практично незамінний. При Вашому бажанні та участі Evernote, можете навіть цими нотатками ділитися зі своїми друзями.

  1. Палітра, мольберт, полотно.

Планшет для малювання

Нещодавно до всіх почала доходити жорстока правда: дерева стають для людства настільки важливими, що марнувати їх лише на папір – страшний гріх, а нераціонально використовувати папір – гріх вдвічі страшніший. Отож, в цілях проповідування прописних істин та збереження лісового фонду, народ почав масово оцифровуватися в спробі хоч якось допомогти планеті. Це призвело до того, що графічні інструменти, які використовують художники, отримують розповсюдження, і, відповідно, дорожчають у ціні. Що хорошого? Те, що у Вас є планшет десь в куточку. З його допомогою можна писати музику, створювати картини і колажі на комп’ютері та редагувати документи.

Планшети – нереально портативні штуки. А те, що цей цифровий набір для малювання легко взяти з собою практично будь-куди – розкіш, яку Ви можете і зобов’язані собі дозволити.

  1. Інтегрована автомобільна приладова панель

Планшет-навігатор

Програма «Тачка на прокачку» точно за таку ідею вліпила б чимало лайків. Використовувати планшет в якості інтегрованої панелі керування, можливо, й виглядає, як піжонське збочення, але – будьмо щирі – переважна більшість автомобільних приладових панелей і поряд не стояли, і близько не кукурікали.

З планшетом в авто зручно: і навігатор, і музичний плеєр, і відео можна переглянути, поки стоїш в пробці, і можливість голосового управління тут як тут. Ну чого же бажати?

  1. Портативна система для розваг.

Entartainment tablet

Нудно снідати зранку? Не можете ніяк прокинутись? Хапайте планшет та дивіться свіженькі серії улюбленого серіалу, поки жуєте бутерброди з кавою. Ну, чи в ігри грайте. Чи пошту переглядайте. Чи лайтеся на брокерів, які, згідно новин фінансових зведень, ловили гав.

Словом, планшет розрадить Вас і розрядить атмосферу в хвилини пекельної нудьги.

  1. Магніт для подразнюючих факторів.

Планшет та соцмережі

Важко, важко зараз працювати чи вчитися – всі ці соціальні мережі, потокове відео, новини, скайп… Все це нереально відволікає від справ, коли знаєш, що наступна вкладка – Ваш профіль в соціальній мережі. Переключіть всі розваги на планшет – і тоді на робочому комп’ютері буде тільки робота, від якої нічого не стане відволікати. Працездатність покращиться, ефективність підвищиться, шеф похвалить.  Можливо :)

  1. Машина продуктивності.

В синтезі з попереднім пунктом, планшет можна використовувати для того, щоб зфокусуватися на одному конкретному завданні – ці пристрої зазвичай дозволяють виводити на екран лише одне активне відкрите вікно. Трохи запарно на планшеті переключатися між купою вікон та вкладок, – тож зі спокійною совістю пишіть, читайте та працюйте, не відволікаючись ні на що.

  1. Сімейний помічник.

Планшет-помічник

На планшет можна завжди «зкинути» дітей. Встановіть кілька графічних програм з освітніми елементами, додатки для вивчення іноземних мов, простенькі графічні редактори, завантажте мультики в оригіналі та аудіо-казочки – і нехай малеча собі розвивається на здоров’я. А для того, щоб зайвий раз не переживати, встановіть батьківські обмеження на планшет – тоді цікаві діточки не будуть бачити те, що їм бачити ще зарано :)

Дізнайтеся, який планшет обрати: з Wi-Fi чи 3G?

Безумовно, планшет можна використовувати по-різному, але, як і з будь-яким іншим гаджетом, не треба забувати про баланс розваг та продуктивної роботи. Звісно, знайти і те, і інше на одному пристрої важко, але вміння правильно налаштувати та використовувати можливості свого планшета – навичка, яку треба розвивати та вдосконалювати.

А Ви використовували свій планшет одним зі способів, описаних вище? Як і для чого Ви його використовуєте взагалі? Чи, можливо, Ви вигадали щось мега-хвацьке? Розповідайте в коментарях.  

Iana Romaniuk