Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Відеозв'язок

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 9:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

5 найзручніших інcтрументів для тайм-менеджменту на Android

Сьогодні існує багато додатків (як мобільних, так і для стаціонарних комп’ютерів), розроблених спеціально з метою допомогти правильно планувати свій робочий час, нагадувати про важливі події та візуалізувати прогрес на протязі певного періоду. І, хоча вже далеко не січень, ще не пізно розпочати новий, продуктивний та сфокусований на цілях, робочий рік – а наступні 5 додатків для Android Вам в цьому допоможуть.

Digical

  • Календар: Digical

Digical – календар, що може здивувати кількістю пропонованих ним опцій. Ви можете переглядати свій розклад шістьма різними способами (список запланованих справ на день, на тиждень, на місяць, плюс графічні режими показу розкладу на зразок шкільного щоденника для повістки на день, тиждень та місяць). Подвійний клік на дні в режимі перегляду розкладу на місяць виводить список всіх справ для цього дня з помітками пріоритету (і це нереально круто виглядає на планшетах).

Можна користуватися кількома календарями одразу, встановлювати фільтри на події, що відображаються, синхронізувати їх з Google Calendar, Outlook.com та Exchange. Додавати нові події дуже легко: достатньо вибрати певний день або скористатися панеллю інструментів, потім модна виділяти окремі завдання чи дні кольором, ставити пріоритетні мітки. Сповіщення про події інтегруються з Google Now; різні додаткові функції допоможуть Вам завжди залишатися в курсі останніх новин: повідомлення, нагадування про дні народження чи зміну в робочому графіку, тощо.

Timesheet

  • Рахунки/оплата: Timesheet

Потенційний рятівник життя для всіх фрілансерів, Timesheet базується на простому принципі: Ви використовуєте його, щоб відслідковувати, скільки часу витрачається на замовлення, проекти та оплату від клієнтів.

Головне вікно показує загальні відомості про всі активні задачі, і в ньому дуже просто оформити новий проект. З Timesheet легко слідкувати за витратами (можна виставляти дані про оплату за проект чи за годину), додавати нотатки та мітки до кожного завдання. Можна навіть встановити нагадування не лише про строки виконання, а й про необхідність зробити перерву.

Дуже корисна штука в Timesheet – це можливість зберігати детальну статистику виконаних завдань, експортувати їх в екселівських форматах (csv, xls) та завантажувати резервні копії на Dropbox.

Morning-routine

  • Будильник: Morning Routine

Якщо Ви фанат Google Material Design, то цей додаток-красунчик просто створений для Вас. Окрім стандартних функцій будильника на зразок різноманітних рінгтонів, регульованої тривалості звукового сигналу, повторного будильника, та затухаючого сигналу, Morning Routine ще й дещо жорстокий – якщо Вам важко піднятися з ліжка, то є спеціальні режими, які це швидко (і по-садистськи) виправлять.

Звичайний режим простий: вимикаєте будильник – і по всьому. Однак, будильник у скануючому режимі вимагає спочатку ввести спеціальний код, перш ніж вимкнути звуковий сигнал. Послідовний режим взагалі подає звуковий сигнал кілька раз підряд з невеликими паузами, і щоразу вимагає або ввести графічний пароль для вимкнення будильника, або виконати якесь завдання (наприклад, відкрити електронну пошту).

MyEffectiveness

  • Щоденник: MyEffectiveness

Цифровий помічник для всіх зайнятих людей.

Використовуйте його як щоденник, електронний блокнот з функцією нагадування, програму, що буде спостерігати за рівнем Вашої продуктивності та відслідковувати якість виконання завдань, чи додаток-мотиватор.

Він допоможе Вам планувати довгострокові завдання та встановлювати кілька цілей одразу, визначати пріоритети, керувати доступними ресурсами. Якщо це для Вас звучить занадто – не переживайте: можете просто використовувати MyEffectiveness як звичайний електронний щоденник з кольоровими графами та мітками.

До кожного завдання можна додавати теги, а проекти – зводити в групи, якщо у них спільні ресурси чи цілі. Саме через наявність багатьох додаткових функцій, MyЕffectiveness дуже легко налаштувати для своїх потреб.

Raise-the-bar

  • Моніторинг прогресу: Raise the Bar

Буквально назва цього додатку перекладається як «Вище планку». Основна концепція така: час невидимий, зате ми бачимо, як і на що він впливає. Raise the Bar – додаток, що візуалізує хід часу у контексті прогресу виконання завдання. Іншими словами, Ви можете вводити відмітки прогресу для своїх проектів та задач, а потім слідкувати, як швидко та успішно Ви їх виконуєте.

Ідея не оригінальна, але весела, і, до того ж, графічний інтерфейс додатку виглядає привабливо.

Є три типи «планок»: «Список», «Ціль» та «Вищий рівень». Raise the Bar віддає перевагу простому послідовному підходу до задач, коли від одного кроку Ви переходите до наступного. Ви самі обираєте ім’я та тип своїй задачі, виставляєте бажану і допустиму кількість дій та підзадач, і – опціонально – визначаєте дедлайн.

Потім можна виділяти елементи кольорами, встановлювати таймер, власноруч «піднімати планку» в процесі виконання роботи, або лише робити відмітки про хід виконання завдання – а додаток сам все розрахує за Вас. Статистику можна експортувати в csv-форматі для подальшої роботи з нею на ПК чи інших пристроях.

А Ви знаєте, як все встигнути?

Які додатки для тайм-менеджменту може порекомендувати? Які Вам подобаються більше, а які лише дратують? Чи Вам взагалі вистачає дідусевого кишенькового годинника для планування своєї роботи?