з 09:00 до 21:00

Камери спостереження (IP-камери)

Відгуки про товари

user

IP камера – Smart Home аксесуар доступний для кожного

Все частіше ви може почути вислів Smart Home або розумний будинок, але який розумний будинок без камери спостереження. Сучасна ip камера мають майже безмежні можливості, окрім стандартних запису звуку та відео, вони дають можливість обробляти ці дані на комп’ютері.

За допомогою програмного забезпечення ip камери дають можливість розпізнавати рух по не типовій траєкторії, обличчя та виявляти зниклі речі. Проте певні програмні рішення є доволі дорогими і використовуються в основному на великих підприємствах.

Як вибрати ip камеру?

Якщо ви вирішили купити камеру спостереження, то вам варто звертати увагу на наступні особливості:

  • Конструкція. Серед ip камер найчастіше зустрічаються: купольні ip камери, міні-камери, циліндричні (інколи називаються Bullet), ip-камери з сервоприводами. Купольні ip-камери найкраще підходять для розміщення на стелі в середині приміщень, в більшості випадків вони не призначені для розміщення зовні. Міні-камери популярні тим, що їх можна встановити просто на полицю чи карніз і немає необхідності в додатковому монтуванню. Циліндричні ip-камери зазвичай мають додатковий захист від зовнішніх чинників, що дозволяє ефективно їх використовувати на вулиці. IP-камери з сервоприводами відрізняються від решти тим, що вони можуть переміщувати об’єктив та змінювати фокусну відстань, їх також називають PTZ-камерами.
  • Тип електроживлення. Існує два способи. Перший це полягає в тому, що ip камера підключається до мережі на пряму. Такий спосіб використовують для камер з типом підключення Wi-Fi. Інший тип підключення називається PoE. У цьому випадку камера отримує живлення по Ethernet-кабелю і не потрібно додатково підключати її до мережі, що доволі зручно. До мінусів такого підключення відноситься необхідність придбання спеціальних модемів здатних підтримувати живлення PoE.
  • Підключення IP-камери до локальної мережі. Ситуація аналогічна, що й і в пункті вище. Перший варіант це підключення з використанням кабелю Ethernet. Спосіб доволі простий при умові, що є можливість прокласти кабель. До плюсів можна віднести більш стабільний сигнал та при грамотному прокладені кабелів захист. Інший метод це використання мережі Wi-Fi. Він буде корисним у тому випадку коли немає можливості прокласти кабель. До мінусів можна віднести не стабільну якість сигналу, яка може залежати від багатьох факторів, а також можливість приглушення сигналу за допомогою спец. техніки
  • Роздільна здатність IP-камери. Чим вона більша тим більше елементі та деталей буде на відео. Проте крім роздільної здатності потрібно враховувати розмір і якість матриці, алгоритми обробки, ще варто зважати на кількість кадрів в секунду. Наприклад, дешеві IP-камери можуть знімати зі швидкістю 25 к/с при 1280х720 і тільки 10 к/с з роздільною здатністю 2048x1536.
  • Робота вночі. Важливий критерій при встановленні камери спостереження у місцях з недостатнім освітленням. В такому випадку IP камера повинна бути функцією інфрачервоного підсвічування.
  • Кут огляду IP-камери. Від ширини кута огляду залежить кількість даних які потріпляють на відео. На даний параметр впливаю 2 чинники розмір матриці і фокусна відстань об'єктиву. Більшість камер мають сталий кут огляду, проте IP-камери з сервоприводами, можуть міняти його вже після монтажу.

IP-камера купуємо в MTA.UA

Перейшовши в категорію IP-камери оберіть необхідну вам камеру спостереження та оформіть замовлення за допомогою кошика. Потрібна консультація? Отримайте її в зручному для вас способі по телефону або онлайн на сайті.