з 09:00 до 21:00

Кармани для SSD

Відгуки про товари

Звичайний карман для HDD-дисків 2.5.Закриваться без болтів на пластику.Сам повністю пластиковий.

user

Скорость по USB3 на запись адекватная USB3 гдето 90. Вообще все довольно не плохо - дешево и сердито для периодического резервного копирования. Для постоянного использования как все время подключенный внешний диск - не понятно пока, - возможны проблемы с перегревом. Но это больше зависит от самого диска. У меня хитач 7200 серверный высокотемпературный, по-этому кажется что идет небольшой нагрев через час работы. Но это все не критично

user

Кишеня SSD/HDD – це пристрій, який дає можливість перетворити внутрішній HDD або SSD-накопичувач в аналог портативного вінчестера. За конструкцією – це пластиковий або металевий бокс, в який встановлюється жорсткий диск. Важливо знати, що у накопичувачів і кишень різні інтерфейси підключення, тому обов'язковим елементом конструкції є перехідник.

Кишені  SSD/HDD – які бувають?

На ринку представлені універсальні кишені, сумісні як з традиційними жорсткими дисками, так і з твердотільними накопичувачами, а також вироби, які працюють тільки з одним типом пристроїв.

Кишені для HDD і SSD відрізняються за форм-фактором дисків, що в них вмонтовуються. Існують моделі, які приймають диски 2,5 мм, 3,5 мм і M.2.

Самі накопичувачі під'єднуються всередині кишені через роз'єм IDE або SATA. Кишені можуть бути оснащені такими вихідними портами: USB 2.0, USB 3.0, USB 3.1 gen 1, USB 3.1 gen 2.

Функціонал і призначення пристрою

Призначення кишені SSD/HDD полягає в захисті чутливого вінчестера та запобіганні втрати даних. Деякі виробники доповнюють комплект гумовим амортизатором, який убезпечує вінчестер від вібрацій, різких струсів та механічних пошкоджень. 

Деякі моделі можуть бути додатково оснащені: 

  • гвинтовим з'єднанням, яке передбачає надійну фіксацію корпусу; 
  • системами охолодження і контролю температури. 

Ці опції значно продовжують експлуатаційний термін дисків.

Чим більше розвиваються цифрові технології, тим більші обсяги пам'яті потрібні користувачам. Інтернет-магазин МТА пропонує великий вибір кишень SSD/HDD, які допоможуть надійно захистити необхідну інформацію на вінчестері.