Клавіатура USB мультимедійна A4Tech KLS-40 Black

Код товару: 001-22972
Знятий з виробництва

Допоможемо підібрати аналогічний товар!

телефонуйте 095 405 15 15

Схожі Клавіатури

Особливості A4Tech KLS-40

  • Стильна зовнішність
  • Тонкий дизайн
  • Безшумні клавіші
  • Традиційна розкладка
Особливості A4Tech KLS-40

Гарна зовнішність

Однією з провідних особливостей клавіатури є зовнішній вигляд, адже це перше, на чому ми акцентуємо увагу при виборі. A4Tech KLS-40 має прямокутну форму з відносно гострими кутами та благородний чорний колір корпусу. Кнопки зроблені з високоякісного пластику та дуже приємні на дотик. Таку клавіатуру Ви сміло можете купити як для квартири, так і для роботи в офісі, адже вона буде доцільною при будь-якому дизайні інтер’єру.

Гарна зовнішність

Комфортна робота

Використовуючи A4Tech KLS-40, Ви одразу ж відчуєте комфорт від роботи з даною моделлю. Клавіатура обладнана традиційною розкладкою з клавішею Enter великого розміру, а також стандартним розташуванням цифрового блоку, що зробить проведення різноманітних необхідних операцій значно швидшим та приємнішим. Висота моделі може регулюватися для забезпечення зручної роботи: при опущених ніжках нахил даної клавіатури збільшується на шість градусів.

Комфортна робота

Мінімальна товщина

Якщо Ви цінуєте стиль навіть у найменших деталях, то A4Tech KLS-40 – це вибір саме для Вас. Адже ця модель клавіатури є ультра-тонкою і дуже незвично та концептуально виглядає на робочому столі. Окрім того, за рахунок своїх габаритів, вона справляє враження того, що займає менше простору ніж інші клавіатури. Це може стати не тільки практичним робочим, але й стильним дизайнерським рішенням у Вашому інтер’єрі.

Мінімальна товщина

Безшумність

A4Tech KLS-40 була зроблена по принципу клавіатури для ноутбуків, а отже вона є практично безшумною. Доторкання до клавіш ледве чутні. Цей параметр зробить дану модель ідеальним вибором для роботи в офісі, коли під час розробки чи виконання серйозного проекту Вам необхідно повністю сконцентруватись на своїх думках.


Безшумність
4828
оцінок
ІНДЕКС НАДІЙНОСТІ
відмінно
94% клієнтів рекомендують наш інтернет-магазин і надалі планують здійснювати у нас покупки
| 2019-10-22 10:01:36

Коментар: Все ввічливо, оперативно, якісно! Рекомендую

Залишіть перший відгук

Повідомити про відповідь на ел.пошту

АКСЕСУАРИ: Клавіатура USB мультимедійна A4Tech KLS-40 Black

Вiдгуки про Клавіатура USB мультимедійна A4Tech KLS-40 Black

Відгуки для даного товару відсутні

Написати відгук

Повідомити про відповідь на ел.пошту

Клавіатура USB мультимедійна A4Tech KLS-40 Black

Знятий з виробництва
Повідомити коли з'явиться