Клавіатура безпровідна + мишка Trust Tecla Wireless Multimedia Black

Код товару: 001-41173
Знятий з виробництва

Допоможемо підібрати аналогічний товар!

телефонуйте 095 405 15 15
Ціна:
726 грн

Схожі Клавіатури

Trust Tecla Wireless Multimedia Black – це практичний та стильний комплект, що складається з безпровідної клавіатури та миші. Обидва прилади мають максимально ергономічний дизайн, що робить роботу з ними зручною та комфортною. Клавіатура має спеціальну поверхню, що не дає їй ковзати по поверхні стола. Клавіатура має мембранну конструкцію, створюючи усі умови для комфортного набору тексту. Мишка обладнана п’ятьма кнопками, що дозволяють розширювати її функціональність. Обидва прилади є безпровідними, та працюють на будь-яких батарейках типу ААА.

 

Зручне користування клавіатурою

Клавіатура з набору Trust Tecla Wireless Multimedia Black є повнорозмірною, завдяки чому Ви зможете набирати текст, не привикаючи до неї. Вона має 10 мультимедійних клавіш, за допомогою яких Ви зможете легко управляти музикою та відео, а також змінювати рівень гучності на комп’ютері.

 

Компактна мишка

Мишка з набору Trust Tecla Wireless Multimedia Black має компактні розміри та ергономічний дизайн, завдяки чому вона легко лежить у руці користувача. USB-приймач можна легко зберігати всередині мишки, хоча його розміри дозволяють постійно тримати його у відповідному роз’ємі комп’ютера без завдання жодних незручностей.

 

Залишіть перший відгук

Повідомити про відповідь на ел.пошту

Вiдгуки про Клавіатура безпровідна + мишка Trust Tecla Wireless Multimedia Black

Відгуки для даного товару відсутні

Написати відгук

Повідомити про відповідь на ел.пошту

Клавіатура безпровідна + мишка Trust Tecla Wireless Multimedia Black

Знятий з виробництва
726
Повідомити коли з'явиться