з 09:00 до 21:00

Клавіатури: підключення - usb

- 140 ₴
- 170 ₴

Відгуки про товари

Гарна, якісна клавіатура. Підходить для ігор, найголовніше практично безшумна. Задоволена покупкою.

user

Брав для ігор та роботи одночасно. Ділюсь відчуттями: Клавіші дуже чутно якщо працювати в тиші (проте порівнюю із мембранною яка була до цього) Пробіл значно менший і між ним та альтом ще 2 додаткові кнопки. Перший час під час ігор попадаю на них, перепрограмував щоб вони повторювали пробіл. Дратує що після увімкнення режим за замовчуванням - блимання кожен раз доводиться перемикати. І про це вже писали, але ще раз підкреслю, що тут колір підсвітки НЕ змінюється. Виглядає досить міцно. Не страшно, що її розібʼє дитина як було із попередніми.

user

Це перша своя механічна клавіатура. На перший погляд нічим не гірше за просунуті бренди. Дуже надійна, міцна конструкція. Хороший хід клавіш, зрозуміла реакція.Вимагає звикання.Сині чи червоні перемикачі - різниці не відчув. Взяв із синіми.Додатково раджу докупити кільця-демфери. клавіатура стає трохи тихішою і хід клавіш меншим.У процесі встановлення побачив, що два перемикачі мають бруд. Як він там опинився - невідомо. Все було запечатано у заводське пакування...

user

Час автономної роботи клавіатури неймовірний. Має приємний елегантний вигляд. Клавіші взагалі не шумлять, коли ви друкуєте, і це важливо для мене, тому що я працюю вдома і проводжу за комп’ютером багато годин на день. Загалом, це чудова клавіатура! Дуже рекомендую.

user

По сравнению с прошлым поколением изменилось тактильная отдача при нажатии кнопок. Стало лучше. Добавили сканер отпечатка пальцев.

user

Немає чого казати про товар. Я думаю той хто купує знає, що робить і для чого воно їм :)

user

Відмінна клавіатура, за свої гроші та поготів. Тактильність клавіш оптимальна для мембранного типу клавіатур, для любителів механічних "друкарських машинок" або ножичних ноутбучних клавіатур, звичайно, буде не те. Одна з небагатьох білих повнорозмірних бездротових клавіатур. Зв'язок тримає добре, добиває навіть на відстані 5 метрів через стінку.

user

Когда пишу одну букву пишеться ае

user

Зручна комп'ютерна клавіатура: підключення, форма, користування

Обираючи комп’ютер, покупці зазвичай звертають увагу на частоту процесора та об’єм оперативної пам’яті, від яких залежить швидкість пристрою, на роздільну здатність монітора, що впливає на чіткість зображення. Але саме клавіатура зумовлює те, наскільки зручною та комфортною буде робота з ПК. Особливо це важливо, якщо доводиться друкувати значні об’єми тексту: незручна "клава" може викликати втому і навіть біль в суглобах. Тому комп'ютерна клавіатура має підбиратися з урахуванням ергономіки, необхідних функціональних можливостей та завдань, які користувач виконуватиме з її допомогою.

Який тип підключення використовує клавіатура для комп’ютера

Один з перших критеріїв вибору — за якою технологією відбувається підключення до комп’ютера або планшета:

 • Провідна — підключається за допомогою кабелю у роз’єм USB або PS/2 порт.
 • Безпровідна — приєднується за допомогою з’єднання по Bluetooth або через спеціальний радіоприймач.  Bluetooth забезпечує радіус дії до 10 метрів, тоді як радіоприймач працює на відстані до кількох десятків метрів.

Якщо вам потрібно купити клавіатуру для планшета, а не для ПК, то зазвичай такі моделі належать до безпровідного типу. Важливо, щоб пристрій був розрахований саме на ту операційну систему, на якій працює планшет — IOS чи Android. Дуже зручними є моделі, що продаються одразу в комплекті з безпровідною комп’ютерною мишею.

Яку форму може мати  клавіатура до комп'ютера

Форм-фактор зумовлює коло завдань, на які в першу чергу розрахований комп’ютерна техніка. Отже, за форм-фактором "клава" може належати до одного з наступних типів:

 • класична — призначена для звичайного управління ПК та виконання більшості операцій;
 • ергономічна — має підставку для рук та зручну форму, забезпечує комфорт при тривалій роботі — наприклад, введення великих обсягів тексту, програмування;
 • мультимедійна — розрахована в першу чергу на меломанів, адже має додаткові клавіші для керування музичним програвачем та запуску певних програм;
 • геймерська — звичайна клавіатура для комп'ютера не розрахована на активні маніпуляції під час гри у комп’ютерні ігри. Для цього існує спеціальна геймерська "клава". Вона має додаткові програмовані клавіші для виконання певних дій у процесі гри, міцний корпус та більшу масу задля стійкості.

Поради щодо вибору пристрою

При купівлі клавіатури до комп'ютера варто звернути увагу ще на кілька моментів:

 • Краще, щоб колір латинських та кириличних символів був різнім.
 • Відстань між рядами клавіш повинна бути такою, щоб не доводилось тягнутись до сусідньої клавіші або, навпаки, чіпляти її в процесі роботи.
 • Наявність додаткових функцій, таких як тачпад, аудіо-роз’єму чи підсвічування клавіш стане корисною у роботі.

Правила експлуатації клавіатури до комп'ютера

Щоб пристрій працював довго, варто дотримуватись наступних рекомендацій:

 • Аби запобігти забруднення, під час роботи за комп’ютером не їжте, не пийте чай чи каву.
 • Хоча б раз на тиждень протирайте клавіші спеціальною вологою серветкою.
 • Принаймні раз на два тижні влаштовуйте чищення за допомогою пилососу.

Замовлення та доставка

Інтернет-магазин MTA.UA пропонує придбати комп’ютерну апаратуру від відомих брендів за привабливою ціною. Приймаємо оплату готівкою, банківськими переказами, картками Visa та MasterCard. Доставка транспортними компаніями у Київ, Львів, Одесу, Дніпропетровськ, Харків та інші міста України. Також є можливість забрати замовлення у пунктах самовивозу у Києві та Чернівцях.

Дзвоніть нам, і наші досвідчені менеджери допоможуть вам підібрати потрібний пристрій!