Колонка безпровідна Boose

Код товару: 001-34581
Знятий з виробництва

Допоможемо підібрати аналогічний товар!

телефонуйте 095 405 15 15
Ціна:
239 грн

Схожі Колонки для телефона

Портативна колонка Boose

Колонка Boose

Колонка Boose виконана у вигляді коробки з софт-тач пластику, приємного на дотик. З її боків знаходиться по одному динаміку, а па передній частині – порт для зарядки та стандартний роз’єм 3.5 мм для підключення телефона по кабелю.

 

Музика без дротів

Колонка Boose

Дуже оригінальною особливістю даної моделі є те, що Ви можете покласти телефон з увімкненою музикою на колонку та одразу почути цю музику у прекрасній якості та гучності. Технологія працює дуже просто та зрозуміло. Маленький мікрофон, встановлений на колонці, вловлює звук від телефона та передає його на колонки. Далі звук синхронізується з уже граючою мелодією та пускається на динаміки. Таким чином досягається збільшення гучності та якості звуку в рази.

 

Мобільність

Колонка Boose

З колонкою Boose Ви зможете слухати улюблені композиції у будь-якому місці, навіть там, де немає розетки. Колонка живиться від трьох батарейок типу АА, для яких передбачений спеціальний відсік в нижній частині. Навіть якщо батарейки розрядилися, Ви можете дуже швидко поміняти їх на нові, а використовуючи акумулятори замість батарейок, їх можна заряджати не виймаючи з колонки.

 

Залишіть перший відгук

Повідомити про відповідь на ел.пошту

Вiдгуки про Колонка безпровідна Boose

Відгуки для даного товару відсутні

Написати відгук

Повідомити про відповідь на ел.пошту

Колонка безпровідна Boose

Знятий з виробництва
239
Повідомити коли з'явиться