з 09:00 до 21:00

Комплектуючі та запчастини до інструментів

Якісні комплектуючі і запчастини до інструментів дозволяють продовжити термін експлуатації та уникнути покупки нових дороговартісних інструментів.

Різновиди запчастин для інструментів

Класифікація комплектуючих залежить від того, для якого саме інструмента вони призначені:

  1. Перфоратор. Це пристрій, що використовується для утворення отворів, свердління твердих матеріалів. Використовується під час будівельних робіт. Можна придбати запчастини для перфоратора таких типів: шестерні, стовбур, корпус редуктора, вимикач, підшипник, перемикач, якір, діафрагма, кільця, індуктори, муфти тощо;
  2. Дискова пила. Електричний пристрій призначений для розпилу дерева, фанери, металу, пластику. У ньому необхідно періодично змінювати диски, залежно від особливостей роботи. Запчастини до дискової пили – якір, кожух, статор, корпус двигуна, ручку, проміжний щит, захист для диска;
  3. Шуруповерт. Допомагає швидко і просто закручувати шурупи, спрощуючи процес ремонту. Працює із саморізами, гвинтами, дюбелями тощо. Запчастин, необхідні для обслуговування цього унструменту: корпуси, якорі, статори, збірні редуктори, патрони.
  4. Болгарка. Складно уявити роботу без кутової шліфувальної машини чи болгарки. Вона може не тільки шліфувати, а й розрізати та зачищати різні матеріали, починаючи з металу і закінчуючи камінням. Придбати запчастини для електроінструмента такого типу також нескладно. Це шестерні, якорі, корпус, статор, шпиндель, кришка, ручка.
  5. Рубанок. Комплектуючі для нього: барабан, ремінь, статор, корпус, якір, кришка тощо.

В нашому інтернет-магазині представлені й інші деталі: бури, біти, зубила, тримачі, кувалди, екстрактори, сверла, перехідники та ін.

Як правильно обрати комплектуючі

Щоб обрати саме ту деталь, яка вам потрібна, варто звернути увагу на важливі моменти:

  1. Точні заміри запчастини, що вийшла з ладу. Важливо визначити модель інструмента, записати всі параметри;
  2. Опис товару. Зазвичай виробник пише, для яких моделей підійде певна запчастина для електроінструмента. Якщо не маєте достатньо інформації, то краще проконсультуйтеся з менеджером.
  3. Співвідношення ціни та якості. Найдешевші варіанти запчастин для електроінструмента можуть виявитися не дуже довговічними.

Перед тим як здійснити покупку, варто пам’ятати, що комплектуючі до інструментів від різних виробників можуть відрізнятися. Розмір, різьба, спосіб кріплення й установки можуть стати причиною несумісності запчастини з інструментом. Краще завчасно уточнити ці моменти та уникнути сюрпризів під час ремонту.

Ціна на комплектуючі і запчастини до інструментів

Асортимент запчастин до електроінструментів в каталозі товарів МТА дозволяє обрати необхідну деталь. Швидка доставка у будь-яке місто України та вигідна ціна від 58 грн. сприяє якісному ремонту інструментів.